See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 4 części: Część nr 1: Sukcesywna dostawa stacji roboczych. Część nr 2: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych All-in-One 27”. Część nr 3: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF. Część nr 4: Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych T/MT. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 1-4.
Вътрешен идентификатор: ACP.251.52.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące dostaw. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna być wykonana w oparciu o obowiązujące przepisy, przez Wykonawcę posiadającego odpowiednie doświadczenie, potencjał wykonawczy oraz dysponującego osobami posiadającymi odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316857. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w zakresie: przesyłania Zamawiającemu pytań do treści SWZ; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia/poprawienia/uzupełnienia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dotyczących treści oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dot. treści przedmiotowych środków dowodowych; przesłania odpowiedzi na inne wezwania Zamawiającego wynikające z ustawy - Prawo zamówień publicznych; przesyłania wniosków, informacji, oświadczeń Wykonawcy; przesyłania odwołania/inne odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Uwaga! Wykonawca niezalogowany korzystający z “Wyślij wiadomość zamawiającego”, po kliknięciu przycisku Wyślij, otrzyma na adres mailowy, podany w polu Twój adres e-mail, wiadomość mailową zawierającą kod uwierzytelniający. Kod należy wpisać w polu Kod Uwierzytelniający, a następnie potwierdzić przyciskiem Wyślij. Następnie Wykonawca otrzyma potwierdzenie wysłania wiadomości. Kod uwierzytelniający jest aktywny przez 30 minut od wygenerowania lub do momentu wygenerowania kolejnego kodu. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. X SWZ. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na każdą z części. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym (w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek podać model i producenta zaproponowanego urządzenia (komputera), tak aby Zamawiający mógł sprawdzić zgodność oferowanego urządzenia z opisem przedmiotu zamówienia. W przypadku komputerów, dla których zamawiający nie jest w stanie odnaleźć kart katalogowych na stronach producentów a przez to zweryfikować parametrów komputera opisanych w OPZ (tzw. składaki), Wykonawca ma obowiązek dostarczyć opis parametrów zaproponowanego komputera pozwalający zweryfikować wszystkie zapisy. Opis taki stanowi przedmiotowy środek dowodowy zgodnie z rozdziałem VIII SWZ. Wykonawca składa wraz z ofertą Wykaz elementów ICT objętych ofertą, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 2a do SWZ. Wykaz ten stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. Niezałączenie tego wykazu lub niewypełnienie wszystkich jego pozycji skutkować będzie odrzuceniem oferty, jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. Informacje nt. pozostałych dokumentów składanych z ofertą - Rozdz. XIII SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII SWZ. Przed podpisaniem umowy na daną część postępowania, Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu (do wiadomości/ akceptacji): Oświadczenie w zakresie reżimu fakturowania (KSeF / poza KSeF) oraz danych do rozliczeń, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ. Termin związania ofertą: 7.10.2026 r.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30213300 Настолен компютър
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: Sukcesywna dostawa stacji roboczych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Część nr 1: Sukcesywna dostawa stacji roboczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 1.
Вътрешен идентификатор: ACP.251.52.2026-1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega możliwości skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający informuje, iż zobowiązuje się do realizacji zamówienia w zakresie co najmniej 50% wartości każdej części zamówienia, wynikającej z treści umowy podpisanej przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje wynagrodzenie za niezamówioną przez Zamawiającego część asortymentu ujętą w Opisie Przedmiotu Zamówienia, jak również żadna rekompensata z tego tytułu.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych All-in-One 27”.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Część nr 2: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych All-in-One 27”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 2.
Вътрешен идентификатор: ACP.251.52.2026-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 3: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Część nr 3: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 3.
Вътрешен идентификатор: ACP.251.52.2026-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 4: Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych T/MT.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Część nr 4: Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych T/MT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 4.
Вътрешен идентификатор: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorACP.251.52.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213300 Stolní počítač
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorACP.251.52.2026-1
Možnosti
ČástLOT-0002
Interní identifikátorACP.251.52.2026-2
ČástLOT-0003
Interní identifikátorACP.251.52.2026-3
ČástLOT-0004
Interní identifikátorACP.251.52.2026-4
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ACP.251.52.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213300 Stationære pc'er
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ACP.251.52.2026-1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ACP.251.52.2026-2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ACP.251.52.2026-3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungACP.251.52.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungACP.251.52.2026-1
Optionen
LosLOT-0002
Interne KennungACP.251.52.2026-2
LosLOT-0003
Interne KennungACP.251.52.2026-3
LosLOT-0004
Interne KennungACP.251.52.2026-4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ACP.251.52.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ACP.251.52.2026-1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ACP.251.52.2026-2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ACP.251.52.2026-3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierACP.251.52.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierACP.251.52.2026-1
Options
LotLOT-0002
Internal identifierACP.251.52.2026-2
LotLOT-0003
Internal identifierACP.251.52.2026-3
LotLOT-0004
Internal identifierACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusACP.251.52.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30213300 Lauaarvutid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusACP.251.52.2026-1
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusACP.251.52.2026-2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusACP.251.52.2026-3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusACP.251.52.2026-4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ACP.251.52.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213300 Pöytätietokone
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: ACP.251.52.2026-1
Optiot:
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: ACP.251.52.2026-2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: ACP.251.52.2026-3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: ACP.251.52.2026-4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ACP.251.52.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213300 Desktop computer
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ACP.251.52.2026-1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ACP.251.52.2026-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ACP.251.52.2026-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoACP.251.52.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30213300 Computer modello desktop
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoACP.251.52.2026-1
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoACP.251.52.2026-2
LottoLOT-0003
Identificativo internoACP.251.52.2026-3
LottoLOT-0004
Identificativo internoACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internACP.251.52.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213300 Kompjuter desktop
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internACP.251.52.2026-1
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internACP.251.52.2026-2
LottLOT-0003
Identifikatur internACP.251.52.2026-3
LottLOT-0004
Identifikatur internACP.251.52.2026-4
Interne identificatiecode: ACP.251.52.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ACP.251.52.2026-1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ACP.251.52.2026-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: ACP.251.52.2026-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorACP.251.52.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorACP.251.52.2026-1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorACP.251.52.2026-2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorACP.251.52.2026-3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Concurso
Polónia – Computadores de secretária (desktop computers) – Sukcesywna dostawa komputerów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoACP.251.52.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213300 Computadores de secretária (desktop computers)
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoACP.251.52.2026-1
Opções
LoteLOT-0002
Identificador internoACP.251.52.2026-2
LoteLOT-0003
Identificador internoACP.251.52.2026-3
LoteLOT-0004
Identificador internoACP.251.52.2026-4
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ACP.251.52.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213300 Computer de birou
Lot: LOT-0001
Identificator intern: ACP.251.52.2026-1
Opțiuni:
Lot: LOT-0002
Identificator intern: ACP.251.52.2026-2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: ACP.251.52.2026-3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: ACP.251.52.2026-4
450974-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorACP.251.52.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213300 Namizni računalnik
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorACP.251.52.2026-1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorACP.251.52.2026-2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorACP.251.52.2026-3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorACP.251.52.2026-4