See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: IZVOĐENJE RADOVA CJELOVITE OBNOVE OBJEKTA KINO TUŠKANAC
Описание: Predmet nabave obuhvaća izvođenje radova cjelovite obnove objekta Kina Tuškanac na adresi Tuškanac 1, Zagreb (k.č. 1406, k.o. Centar), sukladno projektno-tehničkoj dokumentaciji i troškovniku koji čine sastavni dio dokumentacije o nabavi. Predmetna zgrada nalazi se unutar prostornih međa Povijesne urbane cjeline Grad Zagreb, za koju je rješenjem Ministarstva kulture RH utvrđeno svojstvo kulturnog dobra te je ona upisana u Registar kulturnih dobara Republike Hrvatske – Listu zaštićenih kulturnih dobara, broj Registra: Z-1525 (Narodne novine 92/11), stoga podliježe odredbama Zakona o zaštiti i očuvanju kulturnih dobara kao i ostalim propis ima koji se odnose na kulturna dobra i njihovu zaštitu. Predmet nabave nije podijeljen na grupe. Naručitelj nije podijelio predmet nabave na grupe jer se radi o tehnički i funkcionalno nedjeljivoj cjelini. Izvođenje radova zahtijeva jedinstvenu organizaciju gradilišta, koordinaciju svih struka i odgovornost jednog izvođača radi osiguranja kvalitete, rokova i funkcionalne cjelovitosti građevine. Radovi obuhvaćaju sve građevinske, obrtničke, instalaterske i završne radove potrebne za potpunu funkcionalnost građevine. Svi potrebni radovi koje je potrebno izvesti u sklopu cjelovite obnove predmetnog objekta obuhvaćeni su izrađenom projektnom dokumentacijom za cjelovitu obnovu objekta, koju je izradila tvrtka Nugrad d.o.o., Fijanova 4a, 10 000 Zagreb CPV oznaka i naziv: 45210000-2
Вътрешен идентификатор: 1010-2026-EVV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 1010-2026-EVV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 1010-2026-EVV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 1010-2026-EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1010-2026-EVV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1010-2026-EVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 1010-2026-EVV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45210000 Hoonete ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 1010-2026-EVV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 1010-2026-EVV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45210000 Building construction work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1010-2026-EVV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
450990-2026 - Gara
Croazia – Lavori generali di costruzione di edifici – IZVOĐENJE RADOVA CJELOVITE OBNOVE OBJEKTA KINO TUŠKANAC
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno1010-2026-EVV
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraOtvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
LottoLOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 1010-2026-EVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
450990-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini – IZVOĐENJE RADOVA CJELOVITE OBNOVE OBJEKTA KINO TUŠKANAC
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern1010-2026-EVV
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: 1010-2026-EVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1010-2026-EVV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45210000 Construção de edifícios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 1010-2026-EVV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 1010-2026-EVV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 1010-2026-EVV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 1010-2026-EVV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000