Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64210000 Услуги по пренос на данни и съобщения
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Cádiz (ES612)
Държава: Иcпaния
Подновяване
Максимален брой подновявания: 1
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64210000 Telefonní služby a přenos dat
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Cádiz (ES612)
Země: Španělsko
Obnovení
Maximální počet obnovení: 1
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64210000 Telefon- og datatransmissionstjenester
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Cádiz (ES612)
Land: Spanien
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Cádiz (ES612)
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 1
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64210000 Υπηρεσίες τηλεφωνίας και μετάδοσης δεδομένων
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Cádiz (ES612)
Χώρα: Ισπανία
Ανανέωση
Μέγιστες ανανεώσεις: 1
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64210000 Servicios telefónicos y de transmisión de datos
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Cádiz (ES612)
País: España
Renovación
Número máximo de renovaciones: 1
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 64210000 Puhelin- ja tiedonsiirtopalvelut
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Cádiz (ES612)
Maa: Espanja
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 1
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 64210000 Services de téléphonie et de transmission de données
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Cádiz (ES612)
Pays: Espagne
Reconduction
Nombre maximum de reconductions: 1
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Cádiz (ES612)
Tír: An Spáinn
Athnuachan
Athnuachaintí uasta: 1
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 64210000 Servizi telefonici e di trasmissione dati
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Cádiz (ES612)
Paese: Spagna
Rinnovo
Rinnovi massimi: 1
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Cádiz (ES612)
Šalis: Ispanija
Atnaujinimas
Daugiausiai atnaujinimų: 1
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Cádiz (ES612)
Valsts: Spānija
Pārjaunojums
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64210000 Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Cádiz (ES612)
Pajjiż: Spanja
Tiġdid
Numru massimu ta’ tiġdid: 1
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Cádiz (ES612)
Land: Spanje
Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 1
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64210000 Serviços telefónicos e de transmissão de dados
Local de execução
País: Espanha
Renovação
Renovações máximas: 1
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64210000 Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Cádiz (ES612)
Țara: Spania
Reînnoire
Numărul maxim de reînnoiri: 1
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 64210000 Telefónne služby a prenos údajov
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Cádiz (ES612)
Krajina: Španielsko
Obnovenie
Maximálny počet obnovení: 1
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64210000 Telefonske storitve in storitve prenosa podatkov
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Cádiz (ES612)
Država: Španija
Podaljšanje
Največje število podaljšanj: 1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring
Leveransplats
Del av land (NUTS): Cádiz (ES612)
Förlängning
Högst antal förlängningar: 1