2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup 30 sztuk mierników wieloparametrowych wraz z oprzyrządowaniem
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 30 sztuk mierników wieloparametrowych wraz z oprzyrządowaniem do Centralnego Laboratorium Badawczego. Szczegółowy OPZ znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ
Вътрешен идентификатор: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38410000 Уреди за отчитане
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38410000 Måleinstrumenter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38410000 Όργανα μέτρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38410000 Metering instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38410000 Instrumentos de cómputo
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38410000 Mõõturid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38410000 Mittausvälineet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38410000 Instrumenti za mjerenje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38410000 Strumenti di misura
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38410000 Matavimo prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38410000 Strumenti tal-metraġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38410000 Przyrządy pomiarowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38410000 Aparelhos de contagem
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38410000 Instrumente de măsurat
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38410000 Instrumenti za merjenje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DAG-WZP.26.1.46.2026.ESJ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38410000 Mätinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001