2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej doprowadzenia zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowych poprzez budowę doziemnej linii elektrycznej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji będącej przedmiotem niniejszego zamówienia dla następujących zadań: 1) „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Czarnowo, położonej w leśnictwie Wężyska wraz z instalacją elektryczną” ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-1”. 2) „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Dachów, położonej w leśnictwie Strużka wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-2”. 3) „Wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do dostrzegalni przeciwpożarowej Gronów, położonej w leśnictwie Pław wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-3”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.2.1. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Czarnowo, Załącznik nr 2.2.2. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Dachów, Załącznik nr 2.2.3. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Gronów, Załącznik nr 2.3.1. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Czarnowo, Załącznik nr 2.3.2. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Dachów, Załącznik nr 2.3.3. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Gronów, Załącznik nr 2.4. - Podręcznik wdrażania projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”.
Вътрешен идентификатор: SAZ.270.25.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Czarnowo, położonej w leśnictwie Wężyska wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - PPOŻ2" – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-1.
Описание: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych (w przypadku konieczności), pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.2.1. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Czarnowo, Załącznik nr 2.3.1. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Czarnowo, Załącznik nr 2.4. - Podręcznik wdrażania projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób pełniących samodzielne funkcji techniczne w budownictwie, które będą wykonywały przedmiot zamówienia. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia polegające na czynnościach administracyjnych i biurowych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.). Termin realizacji zadania - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem z odpowiedniego organu, iż brak jest podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę (w przypadku konieczności) (dla każdej z Części): 180 dni od dnia podpisania umowy. Planowany (orientacyjny) termin pełnienia nadzoru autorskiego / wykonania robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia (dla każdej z Części): 150 dni od dnia zawarcia umowy z wykonawcą robót budowlanych. Wskazany wyżej 150 dniowy termin wykonania robót ma charakter orientacyjny i jest uzależniony od odbioru końcowego robót budowlanych.
Вътрешен идентификатор: Część nr 1: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Czarnowo, położonej w leśnictwie Wężyska wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-1.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 2: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Dachów, położonej w leśnictwie Strużka wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - PPOŻ2" – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-2.
Описание: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych (w przypadku konieczności), pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.2.2. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Dachów, Załącznik nr 2.3.2. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Dachów, Załącznik nr 2.4. - Podręcznik wdrażania projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób pełniących samodzielne funkcji techniczne w budownictwie, które będą wykonywały przedmiot zamówienia. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia polegające na czynnościach administracyjnych i biurowych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.). Termin realizacji zadania - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem z odpowiedniego organu, iż brak jest podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę (w przypadku konieczności) (dla każdej z Części): 180 dni od dnia podpisania umowy. Planowany (orientacyjny) termin pełnienia nadzoru autorskiego / wykonania robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia (dla każdej z Części): 150 dni od dnia zawarcia umowy z wykonawcą robót budowlanych. Wskazany wyżej 150 dniowy termin wykonania robót ma charakter orientacyjny i jest uzależniony od odbioru końcowego robót budowlanych.
Вътрешен идентификатор: Część nr 2: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Doprowadzenie zasilania do dostrzegalni przeciwpożarowej Dachów, położonej w leśnictwie Strużka wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-2.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 3: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do dostrzegalni przeciwpożarowej Gronów, położonej w leśnictwie Pław wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – PPOŻ2" - kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-3.
Описание: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych (w przypadku konieczności), pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.2.3. – Szkic sytuacyjny lokalizacji dostrzegalni Gronów, Załącznik nr 2.3.3. – Warunki przyłączeniowe do sieci – Gronów, Załącznik nr 2.4. - Podręcznik wdrażania projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób pełniących samodzielne funkcji techniczne w budownictwie, które będą wykonywały przedmiot zamówienia. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia polegające na czynnościach administracyjnych i biurowych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.). Termin realizacji zadania - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem z odpowiedniego organu, iż brak jest podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę (w przypadku konieczności) (dla każdej z Części): 180 dni od dnia podpisania umowy. Planowany (orientacyjny) termin pełnienia nadzoru autorskiego / wykonania robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia (dla każdej z Części): 150 dni od dnia zawarcia umowy z wykonawcą robót budowlanych. Wskazany wyżej 150 dniowy termin wykonania robót ma charakter orientacyjny i jest uzależniony od odbioru końcowego robót budowlanych.
Вътрешен идентификатор: Część nr 3: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do dostrzegalni przeciwpożarowej Gronów, położonej w leśnictwie Pław wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” – kod postępowania 14-02/P/01/UE/a/3-3.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SAZ.270.25.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71323100 Projektering i forbindelse med elforsyningssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SAZ.270.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SAZ.270.25.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71323100 Υπηρεσίες σχεδιασμού συστημάτων ηλεκτρικής ενέργειας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SAZ.270.25.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71323100 Elektrivõrkude projekteerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SAZ.270.25.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71323100 Sähkövoimajärjestelmien suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
451103-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Electrical power systems design services – Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachSAZ.270.25.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71323100 Electrical power systems design services
Aicmiú breise (cpv): 71320000 Engineering design services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: SAZ.270.25.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71323100 Elektroapgādes sistēmu projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
451103-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika – Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSAZ.270.25.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0004
LottLOT-0005
Interne identificatiecode: SAZ.270.25.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71323100 Ontwerpen van elektriciteitssystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SAZ.270.25.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71323100 Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: SAZ.270.25.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71323100 Serviços de concepção de sistemas de energia eléctrica
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SAZ.270.25.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71323100 Projektovanie silnoprúdových sústav
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SAZ.270.25.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SAZ.270.25.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71323100 Konstruktion av elnät
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005