451125-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци – Likvidace stavebního odpadu obsahujícího azbest ve větším rozsahu
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеLikvidace stavebního odpadu obsahujícího azbest ve větším rozsahu
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je zajištění veškerých činností souvisejících s manipulací, nakládkou, balením, přepravou a předáním odpadu osobě oprávněné k odstranění stavebního odpadu kontaminovaného azbestem. Odpad se nachází na pozemcích: p. č. 346/38, p. č. 846, p. č. 847, p. č. 848, p. č. 849, p. č. 346/15 v katastrálním území a obci Sokolov. Na místech plnění je vyloučena jakákoli jiná manipulace s odpadem, než je jeho naložení, případně zabalení a odvoz.
Вътрешен идентификаторVZ/2987/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаzadávací dokumentace zde https://ezak.sokolov.cz/contract_display_2987.html
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90650000 Услуги по отстраняване на азбест, 45111220 Работи по разчистване от храсти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификатор/VZ/
Варианти
Описание на опциитеviz zadávací dokumentace https://ezak.sokolov.cz/contract_display_2987.html
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VZ/2987/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90650000 Tjenesteydelser i forbindelse med fjernelse af asbest, 45111220 Fjernelse af krat
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: /VZ/
451125-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Likvidace stavebního odpadu obsahujícího azbest ve větším rozsahu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungVZ/2987/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung/VZ/
Optionen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ/2987/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90650000 Servicios de retirada de amianto, 45111220 Trabajos de desbrozo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: /VZ/
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ/2987/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90650000 Asbestinpoistopalvelut, 45111220 Pensaikon raivaustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: /VZ/
451125-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Services liés aux déchets et aux ordures – Likvidace stavebního odpadu obsahujícího azbest ve větším rozsahu
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneVZ/2987/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédurezadávací dokumentace zde https://ezak.sokolov.cz/contract_display_2987.html
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90650000 Services de désamiantage, 45111220 Travaux de débroussaillage
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne/VZ/
Options
451125-2026 - Nadmetanje
Češka – Usluge u vezi s otpacima i otpadom – Likvidace stavebního odpadu obsahujícího azbest ve větším rozsahu
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaVZ/2987/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90650000 Usluge uklanjanja azbesta, 45111220 Radovi na krčenju
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka/VZ/
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ/2987/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90650000 Servizi di rimozione di amianto, 45111220 Lavori di disboscamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: /VZ/
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ/2987/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90650000 Asbesto šalinimo paslaugos, 45111220 Krūmynų šalinimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: /VZ/
Iekšējais identifikators: VZ/2987/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90650000 Azbesta novākšanas pakalpojumi, 45111220 Brikšņu un krūmāju novākšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: /VZ/
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VZ/2987/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90650000 Servizzi tat-tneħħija ta' l-asbestos, 45111220 Xogħol tat-tindif tas-siġar u l-pjanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: /VZ/
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90650000 Serviços de remoção de amianto, 45111220 Desmatação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ/2987/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90650000 Servicii de îndepărtare a azbestului, 45111220 Lucrări de îndepărtare a vegetaţiei
Lot: LOT-0001
Identificator intern: /VZ/
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VZ/2987/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90650000 Odstraňovanie azbestu, 45111220 Práce pri odstraňovaní následkov premývania
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: /VZ/
451125-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ/2987/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90650000 Storitve odstranjevanja azbesta, 45111220 Odstranjevanje grmovja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator/VZ/
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VZ/2987/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90650000 Avlägsnande av asbest, 45111220 Röjning av ris och buskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: /VZ/