2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Otwocku
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Otwocku zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ –opis przedmiotu zamówienia. Prawo opcji: Zamówienie gwarantowane obejmuje zakup 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych do dnia 11.12.2026 r. Zamówienie opcjonalne obejmuje zakup 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych do dnia 11.12.2026 r. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast Zamawiający przedstawi ilość z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do dnia 10.09.2026 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od występowania następujących zdarzeń: Uzyskania oszczędności w postępowaniu przetargowym, pozyskania dodatkowych środków finansowych, przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, być nowy i zgodny z obowiązującymi normami, posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Вътрешен идентификатор: PL.2370.1.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144200 Превозни средства, използвани за оказване на помощ
Допълнителна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
Количество: 1 брой
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PL.2370.1.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144200 Vozidla pro pohotovostní služby
Další klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
Množství: 1 kus
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PL.2370.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Menge: 1 Stück
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PL.2370.1.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144200 Vehículos para servicios de emergencia
Clasificación adicional (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Cantidad: 1 pieza
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PL.2370.1.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144200 Hälytyspalveluajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34144210 Paloautot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144210 Paloautot
Määrä: 1 kappale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PL.2370.1.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Aicmiú breise (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Cainníocht: 1 píosa
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PL.2370.1.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144200 Vozila za interventne službe
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
Količina: 1 komad
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PL.2370.1.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144200 Avarinių tarnybų transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
Kiekis: 1 vienetas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PL.2370.1.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144200 Vetturi għal servizzi ta' l-emerġenza
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Kwantità: 1 biċċa
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PL.2370.1.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
Hoeveelheid: 1 stuk
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PL.2370.1.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144200 Pojazdy służb ratowniczych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Ilość: 1 sztuka
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144200 Veículos para os serviços de emergência
Classificação adicional (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PL.2370.1.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144200 Vehicule pentru servicii de urgenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Clasificarea principală (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
Cantitate: 1 unitate
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PL.2370.1.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144200 Vozidlá pre núdzové/záchranné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Množstvo: 1 kus
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PL.2370.1.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144200 Vozila za intervencijsko ukrepanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144210 Gasilska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
Količina: 1 kos
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PL.2370.1.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144200 Beredskapsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Mängd: 1 stycke