2. Процедура
Процедура
Заглавие: A44, VZB_BA_4-1
Описание: A44, VZB_BA_4-1
Вътрешен идентификатор: AC23360102
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233124 Строителни и монтажни работи на пътища I клас
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: 9 Verkehrszeichenbrücken (1x Stahlbau, 8x mit Stahlbetonfundament, flachgegründet)
Вътрешен идентификатор: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: A44, VZB_BA_4-1
Popis: A44, VZB_BA_4-1
Interní identifikátor: AC23360102
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233124 Výstavba hlavních silnic
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: A44, VZB_BA_4-1
Beskrivelse: A44, VZB_BA_4-1
Intern ID: AC23360102
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233124 Anlægsarbejde: primærveje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: A44, VZB_BA_4-1
Περιγραφή: A44, VZB_BA_4-1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AC23360102
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233124 Κατασκευαστικές εργασίες για κύριες οδικές αρτηρίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0000
Title: A44, VZB_BA_4-1
Description: A44, VZB_BA_4-1
Internal identifier: AC23360102
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233124 Trunk road construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: A44, VZB_BA_4-1
Descripción: A44, VZB_BA_4-1
Identificador interno: AC23360102
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233124 Trabajos de construcción de carreteras principales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: A44, VZB_BA_4-1
Kirjeldus: A44, VZB_BA_4-1
Sisemine tunnus: AC23360102
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233124 Magistraalteede ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: A44, VZB_BA_4-1
Kuvaus: A44, VZB_BA_4-1
Sisäinen tunniste: AC23360102
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233124 Runkoteiden rakennustyöt
Sisäinen tunniste: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: A44, VZB_BA_4-1
Identifiant interne: AC23360102
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233124 Travaux de construction d'artères de grande circulation
Identifiant interne: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: A44, VZB_BA_4-1
Cur síos: A44, VZB_BA_4-1
Aitheantóir inmheánach: AC23360102
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: A44, VZB_BA_4-1
Leírás: A44, VZB_BA_4-1
Belső azonosító: AC23360102
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233124 Országos főútvonal építése
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: A44, VZB_BA_4-1
Descrizione: A44, VZB_BA_4-1
Identificativo interno: AC23360102
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233124 Lavori di costruzione di strade di grande comunicazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: A44, VZB_BA_4-1
Aprašymas: A44, VZB_BA_4-1
Vidaus identifikatorius: AC23360102
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233124 Magistralinių kelių statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: LOT-0000
Nosaukums: A44, VZB_BA_4-1
Apraksts: A44, VZB_BA_4-1
Iekšējais identifikators: AC23360102
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233124 Ceļa atzara būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: LOT-0000
Beschrijving: A44, VZB_BA_4-1
Interne identificatiecode: AC23360102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233124 Bouwen van hoofdweg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: LOT-0000
Tytuł: A44, VZB_BA_4-1
Opis: A44, VZB_BA_4-1
Wewnętrzny identyfikator: AC23360102
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233124 Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: A44, VZB_BA_4-1
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233124 Construção de estrada nacional
2. Procedură
Procedură
Titlu: A44, VZB_BA_4-1
Descriere: A44, VZB_BA_4-1
Identificator intern: AC23360102
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233124 Lucrări de construcţii de artere principale
Identificator intern: LOT-0000
2. Postup
Postup
Názov: A44, VZB_BA_4-1
Interný identifikátor: AC23360102
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233124 Stavebné práce na stavbe hlavných dopravných ciest
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Naslov: A44, VZB_BA_4-1
Notranji identifikator: AC23360102
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233124 Gradbena dela na magistralni cesti
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: A44, VZB_BA_4-1
Intern identifierare: AC23360102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233124 Anläggningsarbeten för huvudvägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: LOT-0000