See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší. Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ na části: Část 1 – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší Část 2 – Dodání vybavení pro Kalibrační laboratoř a Laboratoř kvality ovzduší Část 3 – Dodání vybavení pro specializované laboratoře ČHMÚ Část 4 – Dodání vybavení pro síť ultrajemných částic a superstanici
Вътрешен идентификатор: Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38400000 Уреди за контрол на физически характеристики
Допълнителна класификация (cpv): 38600000 Оптически инструменти, 38300000 Измервателни инструменти, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38510000 Микроскопи, 39180000 Мебел за лаборатории, 38430000 Уреди за детекция и за анализ, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38900000 Различни видове инструменти за оценка или изпитване, 38434000 Анализатори, 38432210 Газови хроматографи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Část 1 – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší, a to podle technické specifikace. Jedná se o položky 1.1-1.22.
Вътрешен идентификатор: Část 1 – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší
Допълнителна класификация (cpv): 38600000 Оптически инструменти, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38300000 Измервателни инструменти, 39180000 Мебел за лаборатории, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38900000 Различни видове инструменти за оценка или изпитване, 38434000 Анализатори, 38432210 Газови хроматографи
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Část 4 – Dodání vybavení pro síť ultrajemných částic a superstanici
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kontejnerového a přístrojového vybavení pro síť ultrajemných částic a superstanici, a to podle technické specifikace. Jedná se o položky 4.1-4.7
Вътрешен идентификатор: Část 4 – Dodání vybavení pro síť ultrajemných částic a superstanici
Допълнителна класификация (cpv): 38600000 Оптически инструменти, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38300000 Измервателни инструменти, 39180000 Мебел за лаборатории, 38430000 Уреди за детекция и за анализ, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38900000 Различни видове инструменти за оценка или изпитване, 38434000 Анализатори
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Část 3 – Dodání vybavení pro specializované laboratoře ČHMÚ
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka analytického přístrojového vybavení pro specializované laboratoře zadavatele, a to podle technické specifikace. Jedná se o položky 3.1-3.4.
Вътрешен идентификатор: Část 3 – Dodání vybavení pro specializované laboratoře ČHMÚ
Допълнителна класификация (cpv): 39180000 Мебел за лаборатории, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38300000 Измервателни инструменти, 38600000 Оптически инструменти, 38510000 Микроскопи, 38430000 Уреди за детекция и за анализ, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38900000 Различни видове инструменти за оценка или изпитване, 38434000 Анализатори, 38432210 Газови хроматографи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Část 2 – Dodání vybavení pro Kalibrační laboratoř a Laboratoř kvality ovzduší
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení pro Kalibrační laboratoř imisí a Laboratoř kvality ovzduší zadavatele, a to podle technické specifikace. Jedná se o položky 2.1-2.5.
Вътрешен идентификатор: Část 2 – Dodání vybavení pro Kalibrační laboratoř a Laboratoř kvality ovzduší
Допълнителна класификация (cpv): 38300000 Измервателни инструменти, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38600000 Оптически инструменти, 39180000 Мебел за лаборатории, 38430000 Уреди за детекция и за анализ, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38900000 Различни видове инструменти за оценка или изпитване, 38434000 Анализатори, 38432210 Газови хроматографи
451210-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38300000 Messinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38510000 Mikroskope, 39180000 Labormöbel, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38434000 Analysatoren, 38432210 Gaschromatografen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38300000 Messinstrumente, 39180000 Labormöbel, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38434000 Analysatoren, 38432210 Gaschromatografen
LosLOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38300000 Messinstrumente, 39180000 Labormöbel, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38434000 Analysatoren
LosLOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38300000 Messinstrumente, 38600000 Optische Instrumente, 38510000 Mikroskope, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38434000 Analysatoren, 38432210 Gaschromatografen
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38600000 Optische Instrumente, 39180000 Labormöbel, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38434000 Analysatoren, 38432210 Gaschromatografen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
Additional classification (cpv): 38600000 Optical instruments, 38300000 Measuring instruments, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38510000 Microscopes, 39180000 Laboratory furniture, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38500000 Checking and testing apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38434000 Analysers, 38432210 Gas chromatographs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 38600000 Optical instruments, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38300000 Measuring instruments, 39180000 Laboratory furniture, 38500000 Checking and testing apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38434000 Analysers, 38432210 Gas chromatographs
Lot: LOT-0004
Additional classification (cpv): 38600000 Optical instruments, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38300000 Measuring instruments, 39180000 Laboratory furniture, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38500000 Checking and testing apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38434000 Analysers
Lot: LOT-0003
Additional classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38300000 Measuring instruments, 38600000 Optical instruments, 38510000 Microscopes, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38500000 Checking and testing apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38434000 Analysers, 38432210 Gas chromatographs
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 38300000 Measuring instruments, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38600000 Optical instruments, 39180000 Laboratory furniture, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38500000 Checking and testing apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 38434000 Analysers, 38432210 Gas chromatographs
451210-2026 - Hange
Tšehhi – Instrumendid füüsikaliste näitajate kontrollimiseks – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38400000 Instrumendid füüsikaliste näitajate kontrollimiseks
Täiendav liigitus (cpv): 38600000 Optikainstrumendid, 38300000 Mõõteriistad, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38510000 Mikroskoobid, 39180000 Laborimööbel, 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed, 38434000 Analüsaatorid, 38432210 Gaaskromatograafid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 38600000 Optikainstrumendid, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38300000 Mõõteriistad, 39180000 Laborimööbel, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed, 38434000 Analüsaatorid, 38432210 Gaaskromatograafid
OsaLOT-0004
Täiendav liigitus (cpv): 38600000 Optikainstrumendid, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38300000 Mõõteriistad, 39180000 Laborimööbel, 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed, 38434000 Analüsaatorid
OsaLOT-0003
Täiendav liigitus (cpv): 39180000 Laborimööbel, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38300000 Mõõteriistad, 38600000 Optikainstrumendid, 38510000 Mikroskoobid, 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed, 38434000 Analüsaatorid, 38432210 Gaaskromatograafid
OsaLOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 38300000 Mõõteriistad, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38600000 Optikainstrumendid, 39180000 Laborimööbel, 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38900000 Mitmesugused hindamis- ja testimisseadmed, 38434000 Analüsaatorid, 38432210 Gaaskromatograafid
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38400000 Instrumenti za provjeru fizičkih značajki
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optički instrumenti, 38300000 Mjerni instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38510000 Mikroskopi, 39180000 Laboratorijski namještaj, 38430000 Aparati za detekciju i analizu, 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje, 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje, 38434000 Analizatori, 38432210 Plinski kromatografi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optički instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38300000 Mjerni instrumenti, 39180000 Laboratorijski namještaj, 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje, 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje, 38434000 Analizatori, 38432210 Plinski kromatografi
Grupa: LOT-0004
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optički instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38300000 Mjerni instrumenti, 39180000 Laboratorijski namještaj, 38430000 Aparati za detekciju i analizu, 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje, 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje, 38434000 Analizatori
Grupa: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 39180000 Laboratorijski namještaj, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38300000 Mjerni instrumenti, 38600000 Optički instrumenti, 38510000 Mikroskopi, 38430000 Aparati za detekciju i analizu, 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje, 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje, 38434000 Analizatori, 38432210 Plinski kromatografi
Grupa: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 38300000 Mjerni instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38600000 Optički instrumenti, 39180000 Laboratorijski namještaj, 38430000 Aparati za detekciju i analizu, 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje, 38900000 Razni instrumenti za mjerenje ili ispitivanje, 38434000 Analizatori, 38432210 Plinski kromatografi
451210-2026 - Gara
Cechia – Strumenti per il controllo di caratteristiche fisiche – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38400000 Strumenti per il controllo di caratteristiche fisiche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38600000 Strumenti ottici, 38300000 Strumenti di misurazione, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 38510000 Microscopi, 39180000 Mobili per laboratorio, 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38900000 Strumenti vari di valutazione o prova, 38434000 Analizzatori, 38432210 Gascromatografi
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38600000 Strumenti ottici, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 38300000 Strumenti di misurazione, 39180000 Mobili per laboratorio, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38900000 Strumenti vari di valutazione o prova, 38434000 Analizzatori, 38432210 Gascromatografi
LottoLOT-0004
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38600000 Strumenti ottici, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 38300000 Strumenti di misurazione, 39180000 Mobili per laboratorio, 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38900000 Strumenti vari di valutazione o prova, 38434000 Analizzatori
LottoLOT-0003
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39180000 Mobili per laboratorio, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 38300000 Strumenti di misurazione, 38600000 Strumenti ottici, 38510000 Microscopi, 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38900000 Strumenti vari di valutazione o prova, 38434000 Analizzatori, 38432210 Gascromatografi
LottoLOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38300000 Strumenti di misurazione, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 38600000 Strumenti ottici, 39180000 Mobili per laboratorio, 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38900000 Strumenti vari di valutazione o prova, 38434000 Analizzatori, 38432210 Gascromatografi
451210-2026 - Konkurss
Čehija – Fizikālo rādītāju pārbaudes instrumenti – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38400000 Fizikālo rādītāju pārbaudes instrumenti
Papildu klasifikācija (cpv): 38600000 Optiskie instrumenti, 38300000 Mērinstrumenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38510000 Mikroskopi, 39180000 Laboratorijas mēbeles, 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38900000 Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti, 38434000 Analizatori, 38432210 Gāzu hromatogrāfi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 38600000 Optiskie instrumenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38300000 Mērinstrumenti, 39180000 Laboratorijas mēbeles, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38900000 Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti, 38434000 Analizatori, 38432210 Gāzu hromatogrāfi
DaļaLOT-0004
Papildu klasifikācija (cpv): 38600000 Optiskie instrumenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38300000 Mērinstrumenti, 39180000 Laboratorijas mēbeles, 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38900000 Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti, 38434000 Analizatori
DaļaLOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 39180000 Laboratorijas mēbeles, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38300000 Mērinstrumenti, 38600000 Optiskie instrumenti, 38510000 Mikroskopi, 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38900000 Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti, 38434000 Analizatori, 38432210 Gāzu hromatogrāfi
DaļaLOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 38300000 Mērinstrumenti, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38600000 Optiskie instrumenti, 39180000 Laboratorijas mēbeles, 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38900000 Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti, 38434000 Analizatori, 38432210 Gāzu hromatogrāfi
451210-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice – Dodání vybavení pro analytické laboratoře kvality ovzduší ČHMÚ
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38400000 Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Clasificare suplimentară (cpv): 38600000 Instrumente optice, 38300000 Instrumente de măsurare, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38510000 Microscoape, 39180000 Mobilier de laborator, 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38900000 Diverse instrumente de evaluare şi de testare, 38434000 Analizoare, 38432210 Cromatografe de gaz
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 38600000 Instrumente optice, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38300000 Instrumente de măsurare, 39180000 Mobilier de laborator, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38900000 Diverse instrumente de evaluare şi de testare, 38434000 Analizoare, 38432210 Cromatografe de gaz
LotLOT-0004
Clasificare suplimentară (cpv): 38600000 Instrumente optice, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38300000 Instrumente de măsurare, 39180000 Mobilier de laborator, 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38900000 Diverse instrumente de evaluare şi de testare, 38434000 Analizoare
LotLOT-0003
Clasificare suplimentară (cpv): 39180000 Mobilier de laborator, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38300000 Instrumente de măsurare, 38600000 Instrumente optice, 38510000 Microscoape, 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38900000 Diverse instrumente de evaluare şi de testare, 38434000 Analizoare, 38432210 Cromatografe de gaz
LotLOT-0002
Clasificare suplimentară (cpv): 38300000 Instrumente de măsurare, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38600000 Instrumente optice, 39180000 Mobilier de laborator, 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38900000 Diverse instrumente de evaluare şi de testare, 38434000 Analizoare, 38432210 Cromatografe de gaz
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38400000 Nástroje na kontrolu fyzikálnych vlastností
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38600000 Optické nástroje, 38300000 Meracie prístroje, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 38510000 Mikroskopy, 39180000 Laboratórny nábytok, 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje, 38434000 Analyzátory, 38432210 Plynové chromatografy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38600000 Optické nástroje, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 38300000 Meracie prístroje, 39180000 Laboratórny nábytok, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje, 38434000 Analyzátory, 38432210 Plynové chromatografy
Časť: LOT-0004
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38600000 Optické nástroje, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 38300000 Meracie prístroje, 39180000 Laboratórny nábytok, 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje, 38434000 Analyzátory
Časť: LOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39180000 Laboratórny nábytok, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 38300000 Meracie prístroje, 38600000 Optické nástroje, 38510000 Mikroskopy, 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje, 38434000 Analyzátory, 38432210 Plynové chromatografy
Časť: LOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38300000 Meracie prístroje, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 38600000 Optické nástroje, 39180000 Laboratórny nábytok, 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38900000 Rôzne vyhodnocovacie a testovacie nástroje, 38434000 Analyzátory, 38432210 Plynové chromatografy
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38400000 Instrumenti za preverjanje fizikalnih značilnosti
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optični instrumenti, 38300000 Merilni instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38510000 Mikroskopi, 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo, 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje, 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje, 38434000 Analizatorji, 38432210 Plinski kromatografi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optični instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38300000 Merilni instrumenti, 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje, 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje, 38434000 Analizatorji, 38432210 Plinski kromatografi
Sklop: LOT-0004
Dodatna klasifikacija (cpv): 38600000 Optični instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38300000 Merilni instrumenti, 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo, 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje, 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje, 38434000 Analizatorji
Sklop: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38300000 Merilni instrumenti, 38600000 Optični instrumenti, 38510000 Mikroskopi, 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo, 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje, 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje, 38434000 Analizatorji, 38432210 Plinski kromatografi
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 38300000 Merilni instrumenti, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38600000 Optični instrumenti, 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo, 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje, 38900000 Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje, 38434000 Analizatorji, 38432210 Plinski kromatografi
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
Ytterligare klassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument, 38300000 Mätutrustning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38510000 Mikroskop, 39180000 Laboratoriemöbler, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 38434000 Analysatorer, 38432210 Gaskromatografer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38300000 Mätutrustning, 39180000 Laboratoriemöbler, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 38434000 Analysatorer, 38432210 Gaskromatografer
Del (anbudsområde): LOT-0004
Ytterligare klassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38300000 Mätutrustning, 39180000 Laboratoriemöbler, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 38434000 Analysatorer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38300000 Mätutrustning, 38600000 Optiska instrument, 38510000 Mikroskop, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 38434000 Analysatorer, 38432210 Gaskromatografer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38600000 Optiska instrument, 39180000 Laboratoriemöbler, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 38434000 Analysatorer, 38432210 Gaskromatografer