2. Процедура
Процедура
Заглавие: Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti se záměrem rozšíření kapacity ubytovacího areálu v kampusu Masarykovy univerzity na ulici Netroufalky v Brně.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Допълнителна класификация (cpv): 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Допълнителна класификация (cpv): 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите
451497-2026 - Zadávání
Česko – Architektonické, technické a plánovací služby – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingeniør- og planlægningsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
451497-2026 - Licitación
Chequia – Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
Clasificación adicional (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Clasificación adicional (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
451497-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Architectural, engineering and planning services – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Aicmiú breise (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Aicmiú breise (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
451497-2026 - Nadmetanje
Češka – Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
451497-2026 - Verseny
Csehország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
451497-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71240000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
451497-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71240000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Clasificare suplimentară (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
451497-2026 - Javni razpis
Češka – Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
451497-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning