See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zespołów prostownikowych SN i WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
Описание: Dostawa zespołów prostownikowych SN i WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
Вътрешен идентификатор: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31151000 Статични преобразуватели на енергията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: część 1: Dostawa zespołów prostownikowych SN do podstacji trakcyjnych
Описание: część 1: Dostawa zespołów prostownikowych SN do podstacji trakcyjnych
Вътрешен идентификатор: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: część 2: Dostawa zespołów prostownikowych WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa.
Описание: część 2: Dostawa zespołów prostownikowych WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa.
Вътрешен идентификатор: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31151000 Statické měniče
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31151000 Statiske omformere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31151000 Convertidores estáticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
451509-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPOST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 31151000 Staatilised muundurid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusPOST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusPOST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31151000 Staattiset muuttajat
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
451509-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31151000 Statikus átalakítók
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
451509-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPOST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31151000 Statiniai keitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
Iekšējais identifikators: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31151000 Statiskie pārveidotāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
451509-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodePOST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31151000 Statische omvormers
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodePOST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodePOST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31151000 Przekształtniki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
451509-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoPOST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 31151000 Conversores estáticos
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31151000 Statické meniče
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31151000 Statični pretvorniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002