2. Процедура
Процедура
Заглавие: CPO nuimami dantų protezai ir jų pataisos (Tarptautinis pirkimas)
Описание: Nuimami dantų protezai ir jų pataisos. Nurodyta prekių apimtis yra maksimali, sutarties vykdymo metu ji gali būti mažinama. Išsamesnė informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas). Pirkimas nėra skaidomas į dalis.
Вътрешен идентификатор: 8599662
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33138000 Продукти за протези и ребазация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 8599662
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33138000 Pomůcky a přístroje pro zubní náhrady
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 8599662
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33138000 Produkte für Zahnprothesen und Zahnregulierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8599662
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33138000 Προϊόντα προσθετικής και επένδυσης δοντιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
451543-2026 - Competition
Lithuania – Prosthodontic and relining products – CPO nuimami dantų protezai ir jų pataisos (Tarptautinis pirkimas)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier8599662
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33138000 Prosthodontic and relining products
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 8599662
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33138000 Productos para prótesis y rebase
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 8599662
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33138000 Hammaste proteeside ja ümberbaseerimise tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 8599662
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33138000 Prosthodontic and relining products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 8599662
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33138000 Fogpótlási és fogszabályozó eszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 0
451543-2026 - Gara
Lituania – Prodotti per protesi dentarie e ortodonzia – CPO nuimami dantų protezai ir jų pataisos (Tarptautinis pirkimas)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno8599662
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33138000 Prodotti per protesi dentarie e ortodonzia
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno0
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 8599662
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33138000 Dantų protezavimo gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Iekšējais identifikators: 8599662
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33138000 Zobu protezēšanas un zobu rindu iztaisnošanas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 8599662
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33138000 Prodotti prostodontiċi u tal-kisi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Wewnętrzny identyfikator: 8599662
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33138000 Aparaty korekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33138000 Produtos para próteses e rebasagem
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 8599662
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33138000 Produse pentru proteze dentare şi rebazare
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 8599662
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33138000 Produkter för tandproteser och tandreglering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0