451618-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Пиана – K44 – Pianina pro Divadelní fakultu
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеK44 – Pianina pro Divadelní fakultu
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pian pro Divadelní fakultu Janáčkovy akademie múzických umění.
Вътрешен идентификаторK44 – Pianina pro Divadelní fakultu
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаPodmínky zadávací postupu jsou obsaženy v zadávací dokumentaci
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 37311100 Пиана
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 37311100 Klaverer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311100 Klaviere
5. Los
Los: LOT-0001
451618-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37311100 Πιάνα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
451618-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoPodmínky zadávací postupu jsou obsaženy v zadávací dokumentaci
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 37311100 Pianos
5. Lote
LoteLOT-0001
451618-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 37311100 Klaverid
5. Osa
OsaLOT-0001
451618-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédurePodmínky zadávací postupu jsou obsaženy v zadávací dokumentaci
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 37311100 Pianos
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: K44 – Pianina pro Divadelní fakultu
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 37311100 Pianina
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
451618-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37311100 Pianon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001