2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy oraz rozbudowy dróg powiatowych na terenie powiatu szydłowieckiego z podziałem na części…”
Описание: „Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy oraz rozbudowy dróg powiatowych na terenie powiatu szydłowieckiego z podziałem na części…” Część 1 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W - budowa ciągu pieszo - rowerowego na odc. Stacja PKP - Jastrząb - Wola Lipieniecka Duża, w tym dokumentacja Część 2 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W Dobrut - Śniadków - Lipienice Górne do Stacji PKP Jastrząb, w tym dokumentacja Część 3 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4017W Barak - Sadek - Stacja PKP Szydłowiec do drogi Nr 4015W, Część 4 – Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4014W - budowa chodnika na odc. Jastrząb - Stacja PKP w Gąsawach Plebańskich, w tym dokumentacja, Część 5 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4005W Huta - Borki - Rędocin - budowa chodnika wraz z odwodnieniem na odcinku Huta - Majdanki (dokumentacja), Część 6 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4023W - budowa chodnika na odcinku Wałsnów - Bąków (dokumentacja).
Вътрешен идентификатор: ZDP.2410.9.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Допълнителна класификация (cpv): 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W - budowa ciągu pieszo - rowerowego na odc. Stacja PKP - Jastrząb - Wola Lipieniecka Duża, w tym dokumentacja
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 1 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W - budowa ciągu pieszo - rowerowego na odc. Stacja PKP - Jastrząb - Wola Lipieniecka Duża, w tym dokumentacja
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W Dobrut - Śniadków - Lipienice Górne do Stacji PKP Jastrząb, w tym dokumentacja
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 2 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W Dobrut - Śniadków - Lipienice Górne do Stacji PKP Jastrząb, w tym dokumentacja
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4017W Barak - Sadek - Stacja PKP Szydłowiec do drogi Nr 4015W,
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 3 - Przebudowa drogi powiatowej Nr 4017W Barak - Sadek - Stacja PKP Szydłowiec do drogi Nr 4015W,
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4 – Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4014W - budowa chodnika na odc. Jastrząb - Stacja PKP w Gąsawach Plebańskich, w tym dokumentacja,
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 4 – Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4014W - budowa chodnika na odc. Jastrząb - Stacja PKP w Gąsawach Plebańskich, w tym dokumentacja,
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4005W Huta - Borki - Rędocin - budowa chodnika wraz z odwodnieniem na odcinku Huta - Majdanki (dokumentacja),
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 5 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4005W Huta - Borki - Rędocin - budowa chodnika wraz z odwodnieniem na odcinku Huta - Majdanki (dokumentacja),
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4023W - budowa chodnika na odcinku Wałsnów - Bąków (dokumentacja).
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla: Część 6 - Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4023W - budowa chodnika na odcinku Wałsnów - Bąków (dokumentacja).
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZDP.2410.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZDP.2410.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZDP.2410.9.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
Clasificación adicional (cpv): 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZDP.2410.9.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZDP.2410.9.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZDP.2410.9.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
Nomenclature complémentaire (cpv): 71250000 Services d'architecture, d'ingénierie et de métrage
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZDP.2410.9.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZDP.2410.9.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZDP.2410.9.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Iekšējais identifikators: ZDP.2410.9.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Interne identificatiecode: ZDP.2410.9.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZDP.2410.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71250000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZDP.2410.9.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Clasificare suplimentară (cpv): 71250000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de măsurare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZDP.2410.9.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71250000 Architektonické a inžinierske služby a dozor
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZDP.2410.9.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71250000 Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZDP.2410.9.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006