2. Процедура
Процедура
Заглавие: FOURNITURE DE PRODUITS PISCINE ET BASSIN DE BAIGNADE POUR LA COMMUNE DE SAINT-ANDRE
Описание: FOURNITURE DE PRODUITS PISCINE ET BASSIN DE BAIGNADE POUR LA COMMUNE DE SAINT-ANDRE
Вътрешен идентификатор: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24962000 Химически продукти, използвани за обработка на вода
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Fourniture de produits de traitement de l’eau des piscines et bassins de baignade
Описание: Fourniture de produits de traitement de l’eau des piscines et bassins de baignade
Вътрешен идентификатор: 2026-023-01_1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Fourniture de produits d’analyse de l’eau et de nettoyage spécifique des piscines et bassins de baignade
Описание: Fourniture de produits d’analyse de l’eau et de nettoyage spécifique des piscines et bassins de baignade
Вътрешен идентификатор: 2026-023-02_2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24962000 Chemické látky na úpravu vody
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 2026-023-01_1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2026-023-02_2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-023-01_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2026-023-02_2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24962000 Χημικά επεξεργασίας νερού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-023-01_1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-023-02_2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24962000 Water-treatment chemicals
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-023-01_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026-023-02_2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24962000 Productos químicos para tratamiento del agua
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-023-01_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026-023-02_2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 24962000 Veetöötluskemikaalid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2026-023-01_1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2026-023-02_2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24962000 Vedenkäsittelykemikaalit
Sisäinen tunniste: 2026-023-01_1
Sisäinen tunniste: 2026-023-02_2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP1L8-2813/6096/2026-023
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2026-023-01_1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2026-023-02_2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 24962000 Kemikalije za obradu vode
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 2026-023-01_1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2026-023-02_2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24962000 Vízkezelő szerek (víztisztító és vízlágyító szerek)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 2026-023-01_1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2026-023-02_2
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24962000 Ķīmiskās vielas ūdens attīrīšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026-023-01_1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2026-023-02_2
Interne identificatiecode: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24962000 Chemicaliën voor waterbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-023-01_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-023-02_2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 24962000 Produtos químicos para tratamento da água
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 24962000 Produse chimice pentru tratarea apei
Identificator intern: 2026-023-01_1
Identificator intern: 2026-023-02_2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24962000 Chemikálie na úpravu vody
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2026-023-01_1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2026-023-02_2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24962000 Kemikalije za pripravo vode
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2026-023-01_1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2026-023-02_2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP1L8-2813/6096/2026-023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2026-023-01_1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2026-023-02_2