See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Toiduainete ostmine Põltsamaa valla haridusasutustele 2026/2027
Описание: Erinevate toidugruppide lõikes toiduainete ostmine koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele ette antud aegadel vastavalt tellimustele, samuti kauba mahalaadimine nõutud kohtadesse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти, 15332000 Плодове (вкл. черупкови), преработени, 15800000 Различни хранителни продукти, 15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани, 15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия, 15812000 Сладкарски изделия и торти, 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти, 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани, 15310000 Картофи, преработени и консервирани, 15896000 Дълбоко замразени продукти, 15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: OSA 1 Lihatooted
Описание: Liha ja lihast pooltoodete ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: OSA 2 Kuivained
Описание: Kuivainete ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0002
Основна класификация (cpv): 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: OSA 3 Pagaritooted
Описание: Pagaritoodete ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0003
Основна класификация (cpv): 15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: OSA 4 Kala ja kalatooted
Описание: Kala ja kalatoodete ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0004
Основна класификация (cpv): 15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: OSA 5 Konservid
Описание: Konservide ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0005
Основна класификация (cpv): 15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Описание: Puu- ja köögiviljade ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0006
Основна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: OSA 7 Kartul
Описание: Kartuli ost koos pakkujapoolse transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0007
Основна класификация (cpv): 15310000 Картофи, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: OSA 8 Külmutatud tooted
Описание: Külmutatud toodete ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0008
Основна класификация (cpv): 15896000 Дълбоко замразени продукти
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: OSA 9 Piimatooted ja munad
Описание: Piimatoodete ja muna ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0009
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: OSA 10 Moosid ja magusad lisandid
Описание: Mooside ja magusate lisandite ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0010
Основна класификация (cpv): 15332000 Плодове (вкл. черупкови), преработени
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Описание: Mahlakonsentraadi ja mahla ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: OSA 12 Muud tooted
Описание: Halvaa, kookospiima ja keedetud kartuli ost koos pakkujapoolse toiduainete transpordiga Põltsamaa valla haridusasutustele vastavalt tellimusele, toodete mahalaadimine nõutud kohtadesse etteantud kellaaegadel: Põltsamaa linnas (PÜG) kell 6.00 hommikul, teistes kohtades kell 6.00-8.00 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312589-0012
Основна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 15310000 Картофи, преработени и консервирани
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 312589-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
Supplerende klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter, 15332000 Forarbejdede frugter og nødder, 15800000 Diverse næringsmidler, 15200000 Tilberedt og konserveret fisk, 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager, 15812000 Bagværk og kager, 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter, 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter, 15310000 Kartofler og kartoffelprodukter, 15896000 Dybfrostvarer, 15890000 Diverse fødevarer og tørrede varer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: OSA 1 Lihatooted
Intern ID: 312589-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: OSA 2 Kuivained
Intern ID: 312589-0002
Primær klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: OSA 3 Pagaritooted
Intern ID: 312589-0003
Primær klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: OSA 4 Kala ja kalatooted
Intern ID: 312589-0004
Primær klassifikation (cpv): 15200000 Tilberedt og konserveret fisk
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: OSA 5 Konservid
Intern ID: 312589-0005
Primær klassifikation (cpv): 15890000 Diverse fødevarer og tørrede varer
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Intern ID: 312589-0006
Primær klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: OSA 7 Kartul
Intern ID: 312589-0007
Primær klassifikation (cpv): 15310000 Kartofler og kartoffelprodukter
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: OSA 8 Külmutatud tooted
Intern ID: 312589-0008
Primær klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: OSA 9 Piimatooted ja munad
Intern ID: 312589-0009
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 312589-0010
Primær klassifikation (cpv): 15332000 Forarbejdede frugter og nødder
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Intern ID: 312589-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: OSA 12 Muud tooted
Intern ID: 312589-0012
Primær klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 15310000 Kartofler og kartoffelprodukter
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 312589-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 312589-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 312589-0002
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 312589-0003
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 312589-0004
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 312589-0005
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 312589-0006
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 312589-0007
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 312589-0008
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 312589-0009
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 312589-0010
Haupteinstufung (cpv): 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 312589-0011
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 312589-0012
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 312589-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
Clasificación adicional (cpv): 15500000 Productos lácteos, 15332000 Frutas y frutos de cáscara elaborados, 15800000 Productos alimenticios diversos, 15200000 Pescado preparado y en conserva, 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos, 15812000 Pasteles y productos de pastelería, 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón, 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos, 15310000 Patatas y productos a base de patatas, 15896000 Productos congelados, 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: OSA 1 Lihatooted
Identificador interno: 312589-0001
Lote: LOT-0002
Título: OSA 2 Kuivained
Identificador interno: 312589-0002
Clasificación principal (cpv): 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Lote: LOT-0003
Título: OSA 3 Pagaritooted
Identificador interno: 312589-0003
Clasificación principal (cpv): 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos
Lote: LOT-0004
Título: OSA 4 Kala ja kalatooted
Identificador interno: 312589-0004
Clasificación principal (cpv): 15200000 Pescado preparado y en conserva
Lote: LOT-0005
Título: OSA 5 Konservid
Identificador interno: 312589-0005
Clasificación principal (cpv): 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos
Lote: LOT-0006
Título: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Identificador interno: 312589-0006
Clasificación principal (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0007
Título: OSA 7 Kartul
Identificador interno: 312589-0007
Clasificación principal (cpv): 15310000 Patatas y productos a base de patatas
Lote: LOT-0008
Título: OSA 8 Külmutatud tooted
Identificador interno: 312589-0008
Clasificación principal (cpv): 15896000 Productos congelados
Lote: LOT-0009
Título: OSA 9 Piimatooted ja munad
Identificador interno: 312589-0009
Clasificación principal (cpv): 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 312589-0010
Clasificación principal (cpv): 15332000 Frutas y frutos de cáscara elaborados
Lote: LOT-0011
Título: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Identificador interno: 312589-0011
Lote: LOT-0012
Título: OSA 12 Muud tooted
Identificador interno: 312589-0012
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Clasificación adicional (cpv): 15310000 Patatas y productos a base de patatas
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 312589-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
Täiendav liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted, 15332000 Töödeldud puuviljad ja pähklid, 15800000 Mitmesugused toiduained, 15200000 Kalatooted ja -konservid, 15810000 Leivatooted, värsked valikpagaritooted ja koogid, 15812000 Valikpagaritooted ja koogid, 15600000 Jahu ja tangained, tärklis ja tärklisetooted, 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted, 15310000 Kartulid ja kartulitooted, 15896000 Sügavkülmutatud tooted, 15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: OSA 1 Lihatooted
Sisemine tunnus: 312589-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: OSA 2 Kuivained
Sisemine tunnus: 312589-0002
Peamine liigitus (cpv): 15600000 Jahu ja tangained, tärklis ja tärklisetooted
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Osa: LOT-0003
Pealkiri: OSA 3 Pagaritooted
Sisemine tunnus: 312589-0003
Peamine liigitus (cpv): 15810000 Leivatooted, värsked valikpagaritooted ja koogid
Osa: LOT-0004
Pealkiri: OSA 4 Kala ja kalatooted
Sisemine tunnus: 312589-0004
Peamine liigitus (cpv): 15200000 Kalatooted ja -konservid
Osa: LOT-0005
Pealkiri: OSA 5 Konservid
Sisemine tunnus: 312589-0005
Peamine liigitus (cpv): 15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
Osa: LOT-0006
Pealkiri: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Sisemine tunnus: 312589-0006
Peamine liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
Osa: LOT-0007
Pealkiri: OSA 7 Kartul
Sisemine tunnus: 312589-0007
Peamine liigitus (cpv): 15310000 Kartulid ja kartulitooted
Osa: LOT-0008
Pealkiri: OSA 8 Külmutatud tooted
Sisemine tunnus: 312589-0008
Peamine liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
Osa: LOT-0009
Pealkiri: OSA 9 Piimatooted ja munad
Sisemine tunnus: 312589-0009
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 312589-0010
Peamine liigitus (cpv): 15332000 Töödeldud puuviljad ja pähklid
Osa: LOT-0011
Pealkiri: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Sisemine tunnus: 312589-0011
Osa: LOT-0012
Pealkiri: OSA 12 Muud tooted
Sisemine tunnus: 312589-0012
Peamine liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Täiendav liigitus (cpv): 15310000 Kartulid ja kartulitooted
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 312589-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet, 15332000 Hedelmä- ja pähkinäjalosteet, 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet, 15200000 Kalavalmisteet ja -säilykkeet, 15810000 Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet, 15812000 Leivonnaiset ja kakut, 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet, 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet, 15310000 Perunat ja perunatuotteet, 15896000 Pakasteet, 15890000 Sekalaiset elintarvikkeet ja kuivatut tuotteet
Ilmoituksen nimi: OSA 1 Lihatooted
Sisäinen tunniste: 312589-0001
Ilmoituksen nimi: OSA 2 Kuivained
Sisäinen tunniste: 312589-0002
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15600000 Viljavalmisteet, tärkkelykset ja tärkkelyspitoiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Ilmoituksen nimi: OSA 3 Pagaritooted
Sisäinen tunniste: 312589-0003
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15810000 Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet
Ilmoituksen nimi: OSA 4 Kala ja kalatooted
Sisäinen tunniste: 312589-0004
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15200000 Kalavalmisteet ja -säilykkeet
Ilmoituksen nimi: OSA 5 Konservid
Sisäinen tunniste: 312589-0005
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15890000 Sekalaiset elintarvikkeet ja kuivatut tuotteet
Ilmoituksen nimi: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Sisäinen tunniste: 312589-0006
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15300000 Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: OSA 7 Kartul
Sisäinen tunniste: 312589-0007
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15310000 Perunat ja perunatuotteet
Ilmoituksen nimi: OSA 8 Külmutatud tooted
Sisäinen tunniste: 312589-0008
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
Ilmoituksen nimi: OSA 9 Piimatooted ja munad
Sisäinen tunniste: 312589-0009
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15500000 Maitotaloustuotteet
Sisäinen tunniste: 312589-0010
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15332000 Hedelmä- ja pähkinäjalosteet
Ilmoituksen nimi: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Sisäinen tunniste: 312589-0011
Ilmoituksen nimi: OSA 12 Muud tooted
Sisäinen tunniste: 312589-0012
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 15310000 Perunat ja perunatuotteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 312589-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers, 15332000 Fruits et fruits à coque transformés, 15800000 Produits alimentaires divers, 15200000 Poisson préparé et conserves de poisson, 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux, 15812000 Pâtisserie et gâteaux, 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés, 15300000 Fruits, légumes et produits connexes, 15310000 Pommes de terre et produits à base de pomme de terre, 15896000 Produits surgelés, 15890000 Produits alimentaires et produits secs divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: OSA 1 Lihatooted
Identifiant interne: 312589-0001
Lot: LOT-0002
Titre: OSA 2 Kuivained
Identifiant interne: 312589-0002
Nomenclature principale (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Lot: LOT-0003
Titre: OSA 3 Pagaritooted
Identifiant interne: 312589-0003
Nomenclature principale (cpv): 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
Lot: LOT-0004
Titre: OSA 4 Kala ja kalatooted
Identifiant interne: 312589-0004
Nomenclature principale (cpv): 15200000 Poisson préparé et conserves de poisson
Lot: LOT-0005
Titre: OSA 5 Konservid
Identifiant interne: 312589-0005
Nomenclature principale (cpv): 15890000 Produits alimentaires et produits secs divers
Lot: LOT-0006
Titre: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Identifiant interne: 312589-0006
Nomenclature principale (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Lot: LOT-0007
Titre: OSA 7 Kartul
Identifiant interne: 312589-0007
Nomenclature principale (cpv): 15310000 Pommes de terre et produits à base de pomme de terre
Lot: LOT-0008
Titre: OSA 8 Külmutatud tooted
Identifiant interne: 312589-0008
Nomenclature principale (cpv): 15896000 Produits surgelés
Lot: LOT-0009
Titre: OSA 9 Piimatooted ja munad
Identifiant interne: 312589-0009
Nomenclature principale (cpv): 15500000 Produits laitiers
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 312589-0010
Nomenclature principale (cpv): 15332000 Fruits et fruits à coque transformés
Lot: LOT-0011
Titre: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Identifiant interne: 312589-0011
Lot: LOT-0012
Titre: OSA 12 Muud tooted
Identifiant interne: 312589-0012
Nomenclature principale (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 15310000 Pommes de terre et produits à base de pomme de terre
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi, 15332000 Prerađeno voće i orašasti plodovi, 15800000 Razni prehrambeni proizvodi, 15200000 Riblji pripravci i konzerve, 15810000 Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači, 15812000 Peciva i kolači, 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi, 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi, 15310000 Krumpir i proizvodi od krumpira, 15896000 Duboko smrznuti proizvodi, 15890000 Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: OSA 1 Lihatooted
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: OSA 2 Kuivained
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0002
Glavna klasifikacija (cpv): 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Grupa: LOT-0003
Naslov: OSA 3 Pagaritooted
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0003
Glavna klasifikacija (cpv): 15810000 Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači
Grupa: LOT-0004
Naslov: OSA 4 Kala ja kalatooted
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0004
Glavna klasifikacija (cpv): 15200000 Riblji pripravci i konzerve
Grupa: LOT-0005
Naslov: OSA 5 Konservid
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0005
Glavna klasifikacija (cpv): 15890000 Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi
Grupa: LOT-0006
Naslov: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0006
Glavna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0007
Naslov: OSA 7 Kartul
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0007
Glavna klasifikacija (cpv): 15310000 Krumpir i proizvodi od krumpira
Grupa: LOT-0008
Naslov: OSA 8 Külmutatud tooted
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0008
Glavna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0009
Naslov: OSA 9 Piimatooted ja munad
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0009
Glavna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0010
Glavna klasifikacija (cpv): 15332000 Prerađeno voće i orašasti plodovi
Grupa: LOT-0011
Naslov: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0011
Grupa: LOT-0012
Naslov: OSA 12 Muud tooted
Interna identifikacijska oznaka: 312589-0012
Glavna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 15310000 Krumpir i proizvodi od krumpira
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 312589-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15500000 Pieno produktai, 15332000 Perdirbti vaisiai ir riešutai, 15800000 Įvairūs maisto produktai, 15200000 Paruošta ir konservuota žuvis, 15810000 Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai, 15812000 Kepiniai ir pyrago gaminiai, 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai, 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai, 15310000 Bulvės ir bulvių produktai, 15896000 Stipriai sušaldyti produktai, 15890000 Įvairūs maisto produktai ir sausieji produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: OSA 1 Lihatooted
Vidaus identifikatorius: 312589-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: OSA 2 Kuivained
Vidaus identifikatorius: 312589-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: OSA 3 Pagaritooted
Vidaus identifikatorius: 312589-0003
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15810000 Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: OSA 4 Kala ja kalatooted
Vidaus identifikatorius: 312589-0004
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15200000 Paruošta ir konservuota žuvis
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: OSA 5 Konservid
Vidaus identifikatorius: 312589-0005
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15890000 Įvairūs maisto produktai ir sausieji produktai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Vidaus identifikatorius: 312589-0006
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: OSA 7 Kartul
Vidaus identifikatorius: 312589-0007
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15310000 Bulvės ir bulvių produktai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: OSA 8 Külmutatud tooted
Vidaus identifikatorius: 312589-0008
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: OSA 9 Piimatooted ja munad
Vidaus identifikatorius: 312589-0009
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 312589-0010
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15332000 Perdirbti vaisiai ir riešutai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 312589-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: OSA 12 Muud tooted
Vidaus identifikatorius: 312589-0012
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15310000 Bulvės ir bulvių produktai
Iekšējais identifikators: 312589-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti, 15332000 Pārstrādāti augļi un rieksti, 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15200000 Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis, 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas, 15812000 Mīklas izstrādājumi un kūkas, 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti, 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti, 15310000 Kartupeļi un kartupeļu produkti, 15896000 Sasaldēti produkti, 15890000 Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: OSA 1 Lihatooted
Iekšējais identifikators: 312589-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: OSA 2 Kuivained
Iekšējais identifikators: 312589-0002
Galvenā klasifikācija (cpv): 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: OSA 3 Pagaritooted
Iekšējais identifikators: 312589-0003
Galvenā klasifikācija (cpv): 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: OSA 4 Kala ja kalatooted
Iekšējais identifikators: 312589-0004
Galvenā klasifikācija (cpv): 15200000 Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: OSA 5 Konservid
Iekšējais identifikators: 312589-0005
Galvenā klasifikācija (cpv): 15890000 Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Iekšējais identifikators: 312589-0006
Galvenā klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: OSA 7 Kartul
Iekšējais identifikators: 312589-0007
Galvenā klasifikācija (cpv): 15310000 Kartupeļi un kartupeļu produkti
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: OSA 8 Külmutatud tooted
Iekšējais identifikators: 312589-0008
Galvenā klasifikācija (cpv): 15896000 Sasaldēti produkti
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: OSA 9 Piimatooted ja munad
Iekšējais identifikators: 312589-0009
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 312589-0010
Galvenā klasifikācija (cpv): 15332000 Pārstrādāti augļi un rieksti
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 312589-0011
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: OSA 12 Muud tooted
Iekšējais identifikators: 312589-0012
Galvenā klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 15310000 Kartupeļi un kartupeļu produkti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 312589-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib, 15332000 Frott u ġewż ippreżervat, 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel, 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat, 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet, 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet, 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet, 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati, 15310000 Patata u prodotti tal-patata, 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi, 15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: OSA 1 Lihatooted
Identifikatur intern: 312589-0001
Lott: LOT-0002
Titlu: OSA 2 Kuivained
Identifikatur intern: 312589-0002
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Lott: LOT-0003
Titlu: OSA 3 Pagaritooted
Identifikatur intern: 312589-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15810000 Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0004
Titlu: OSA 4 Kala ja kalatooted
Identifikatur intern: 312589-0004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat
Lott: LOT-0005
Titlu: OSA 5 Konservid
Identifikatur intern: 312589-0005
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
Lott: LOT-0006
Titlu: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Identifikatur intern: 312589-0006
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
Lott: LOT-0007
Titlu: OSA 7 Kartul
Identifikatur intern: 312589-0007
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15310000 Patata u prodotti tal-patata
Lott: LOT-0008
Titlu: OSA 8 Külmutatud tooted
Identifikatur intern: 312589-0008
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
Lott: LOT-0009
Titlu: OSA 9 Piimatooted ja munad
Identifikatur intern: 312589-0009
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 312589-0010
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15332000 Frott u ġewż ippreżervat
Lott: LOT-0011
Titlu: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Identifikatur intern: 312589-0011
Lott: LOT-0012
Titlu: OSA 12 Muud tooted
Identifikatur intern: 312589-0012
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15310000 Patata u prodotti tal-patata
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie, 15332000 Przetworzone owoce i orzechy, 15800000 Różne produkty spożywcze, 15200000 Ryby przetworzone i konserwowane, 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie, 15812000 Wyroby ciastkarskie i ciasta, 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty, 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków, 15896000 Produkty głęboko mrożone, 15890000 Różne produkty spożywcze i produkty suszone
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: OSA 1 Lihatooted
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: OSA 2 Kuivained
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: OSA 3 Pagaritooted
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0003
Główna klasyfikacja (cpv): 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: OSA 4 Kala ja kalatooted
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0004
Główna klasyfikacja (cpv): 15200000 Ryby przetworzone i konserwowane
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: OSA 5 Konservid
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0005
Główna klasyfikacja (cpv): 15890000 Różne produkty spożywcze i produkty suszone
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0006
Główna klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: OSA 7 Kartul
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0007
Główna klasyfikacja (cpv): 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: OSA 8 Külmutatud tooted
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0008
Główna klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: OSA 9 Piimatooted ja munad
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0009
Główna klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0010
Główna klasyfikacja (cpv): 15332000 Przetworzone owoce i orzechy
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: OSA 12 Muud tooted
Wewnętrzny identyfikator: 312589-0012
Główna klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios, 15332000 Fruta e frutos de casca rija transformados, 15800000 Produtos alimentares diversos, 15200000 Preparações e conservas à base de peixe, 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos, 15812000 Produtos de pastelaria e bolos, 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas, 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins, 15310000 Batata e produtos à base de batata, 15896000 Produtos ultracongelados, 15890000 Produtos alimentares diversos e produtos secos
Classificação principal (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Classificação principal (cpv): 15810000 Produtos de panificação, produtos frescos de pastelaria e bolos
Classificação principal (cpv): 15200000 Preparações e conservas à base de peixe
Classificação principal (cpv): 15890000 Produtos alimentares diversos e produtos secos
Classificação principal (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Classificação principal (cpv): 15310000 Batata e produtos à base de batata
Classificação principal (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
Classificação principal (cpv): 15500000 Lacticínios
Classificação principal (cpv): 15332000 Fruta e frutos de casca rija transformados
Classificação principal (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Classificação adicional (cpv): 15310000 Batata e produtos à base de batata
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 312589-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Clasificare suplimentară (cpv): 15500000 Produse lactate, 15332000 Fructe şi fructe cu coajă lignifiată transformate, 15800000 Diverse produse alimentare, 15200000 Peşte preparat şi conserve de peşte, 15810000 Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete, 15812000 Produse de patiserie şi de cofetărie, 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee, 15300000 Fructe, legume şi produse conexe, 15310000 Cartofi şi produse pe bază de cartofi, 15896000 Produse congelate, 15890000 Diverse produse alimentare şi produse uscate
Identificator intern: 312589-0001
Identificator intern: 312589-0002
Clasificarea principală (cpv): 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Identificator intern: 312589-0003
Clasificarea principală (cpv): 15810000 Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Identificator intern: 312589-0004
Clasificarea principală (cpv): 15200000 Peşte preparat şi conserve de peşte
Identificator intern: 312589-0005
Clasificarea principală (cpv): 15890000 Diverse produse alimentare şi produse uscate
Identificator intern: 312589-0006
Clasificarea principală (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Identificator intern: 312589-0007
Clasificarea principală (cpv): 15310000 Cartofi şi produse pe bază de cartofi
Identificator intern: 312589-0008
Clasificarea principală (cpv): 15896000 Produse congelate
Identificator intern: 312589-0009
Clasificarea principală (cpv): 15500000 Produse lactate
Identificator intern: 312589-0010
Clasificarea principală (cpv): 15332000 Fructe şi fructe cu coajă lignifiată transformate
Identificator intern: 312589-0011
Identificator intern: 312589-0012
Clasificarea principală (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Clasificare suplimentară (cpv): 15310000 Cartofi şi produse pe bază de cartofi
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 312589-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky, 15332000 Spracované ovocie a orechy, 15800000 Rôzne potravinárske výrobky, 15200000 Spracované a konzervované ryby, 15810000 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky, 15812000 Pečivo a cukrovinky, 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky, 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky, 15310000 Zemiaky a zemiakové výrobky, 15896000 Hlboko zmrazené výrobky, 15890000 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: OSA 1 Lihatooted
Interný identifikátor: 312589-0001
Časť: LOT-0002
Názov: OSA 2 Kuivained
Interný identifikátor: 312589-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Časť: LOT-0003
Názov: OSA 3 Pagaritooted
Interný identifikátor: 312589-0003
Hlavná klasifikácia (cpv): 15810000 Pekársky tovar, čerstvé pečivo a cukrárske výrobky
Časť: LOT-0004
Názov: OSA 4 Kala ja kalatooted
Interný identifikátor: 312589-0004
Hlavná klasifikácia (cpv): 15200000 Spracované a konzervované ryby
Časť: LOT-0005
Názov: OSA 5 Konservid
Interný identifikátor: 312589-0005
Hlavná klasifikácia (cpv): 15890000 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
Časť: LOT-0006
Názov: OSA 6 Puu- ja köögiviljad
Interný identifikátor: 312589-0006
Hlavná klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0007
Názov: OSA 7 Kartul
Interný identifikátor: 312589-0007
Hlavná klasifikácia (cpv): 15310000 Zemiaky a zemiakové výrobky
Časť: LOT-0008
Názov: OSA 8 Külmutatud tooted
Interný identifikátor: 312589-0008
Hlavná klasifikácia (cpv): 15896000 Hlboko zmrazené výrobky
Časť: LOT-0009
Názov: OSA 9 Piimatooted ja munad
Interný identifikátor: 312589-0009
Hlavná klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 312589-0010
Hlavná klasifikácia (cpv): 15332000 Spracované ovocie a orechy
Časť: LOT-0011
Názov: OSA 11 Mahlad, kontsentraadid
Interný identifikátor: 312589-0011
Časť: LOT-0012
Názov: OSA 12 Muud tooted
Interný identifikátor: 312589-0012
Hlavná klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15310000 Zemiaky a zemiakové výrobky
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 312589-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mlečni izdelki, 15332000 Predelano sadje in oreški, 15800000 Razna živila, 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe, 15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15812000 Pecivo in slaščice, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15310000 Krompir in izdelki iz krompirja, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi, 15890000 Razna živila in posušena živila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 312589-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 312589-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 312589-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 312589-0004
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 312589-0005
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15890000 Razna živila in posušena živila
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 312589-0006
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 312589-0007
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15310000 Krompir in izdelki iz krompirja
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 312589-0008
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 312589-0009
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 312589-0010
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15332000 Predelano sadje in oreški
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 312589-0011
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 312589-0012
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15800000 Razna živila
Dodatna klasifikacija (cpv): 15310000 Krompir in izdelki iz krompirja
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 312589-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter, 15332000 Beredda frukter och nötter, 15800000 Diverse livsmedel, 15200000 Beredd och konserverad fisk, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15812000 Bakverk och kakor, 15600000 Spannmålsprodukter, stärkelse och stärkelseprodukter, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter, 15310000 Potatis och potatisprodukter, 15896000 Djupfrysta livsmedel, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 312589-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 312589-0002
Huvudklassificering (cpv): 15600000 Spannmålsprodukter, stärkelse och stärkelseprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 312589-0003
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 312589-0004
Huvudklassificering (cpv): 15200000 Beredd och konserverad fisk
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 312589-0005
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 312589-0006
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 312589-0007
Huvudklassificering (cpv): 15310000 Potatis och potatisprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 312589-0008
Huvudklassificering (cpv): 15896000 Djupfrysta livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 312589-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 312589-0010
Huvudklassificering (cpv): 15332000 Beredda frukter och nötter
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 312589-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 312589-0012
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 15310000 Potatis och potatisprodukter