2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa narzędzi histeroskopowych dla Kliniki Położnictwa i Ginekologii
Описание: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi histeroskopowych dla Kliniki Położnictwa i Ginekologii dla USK-2 w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”). 2.Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz oferty (zał. 1 do SWZ, dalej również jako FO), formularz cen jednostkowych ( zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ), oraz formularz parametry wymagane ( zał.2A do SWZ , dalej również jako FPW). 3.Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami .UWAGA ! z wyjątkiem pozycji NR 1.12; 1.13; 1.14; 1,15 z załącznika nr .2A do SWZ 4.Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały termin gwarancji nie krótszy niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego. Termin gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. Szczegółowe warunki gwarancji są opisane w rozdziale II SWZ Projektowane Postanowienia Umowy. 5.Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby były fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku i były wprowadzone do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami. 6.Zamówienie składa się z 1 zadania ( narzędzia chirurgiczne i histeroskopowe stanowią zestaw). 7.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych a także obejmujących tylko niektóre pozycje z zadania. 8. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia do max 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy
Вътрешен идентификатор: ZP.220.87.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33169000 Хирургически инструменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa narzędzi histeroskopowych
Вътрешен идентификатор: ZADANIE 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.220.87.26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33169000 Chirurgické nástroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ZADANIE 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.220.87.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZADANIE 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.220.87.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZADANIE 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.220.87.26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33169000 Instrumentos quirúrgicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZADANIE 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.220.87.26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33169000 Operatsiooniinstrumendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZADANIE 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.220.87.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33169000 Kirurgiset instrumentit
Sisäinen tunniste: ZADANIE 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.220.87.26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33169000 Instruments de chirurgie
Identifiant interne: ZADANIE 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.220.87.26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZADANIE 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.220.87.26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZADANIE 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.220.87.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33169000 Strumenti chirurgici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ZADANIE 1
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33169000 Chirurginiai instrumentai
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: al. Powstańców Wielkopolskich 72
Miestas: Szczecin
Pašto kodas: 70-111
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Interne identificatiecode: ZP.220.87.26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33169000 Chirurgische instrumenten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZADANIE 1
451822-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP.220.87.26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułDostawa narzędzi histeroskopowych
Wewnętrzny identyfikatorZADANIE 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33169000 Material cirúrgico
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.220.87.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33169000 Instrumente chirurgicale
Identificator intern: ZADANIE 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.220.87.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ZADANIE 1