2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa radiofarmaceutyków
Описание: Przedmiotem postępowania jest dostawa radiofarmaceutyków
Вътрешен идентификатор: ZDZ.261.43.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp; 2) Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – przez co rozumie się, iż Wykonawcy posiadają aktualną koncesję / zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej / składu celnego/ składu konsygnacyjnego/ zezwolenie na wytwarzanie produktów stanowiących przedmiot umowy oraz zezwolenie na obrót i transport regulowane przez ustawę Prawo Atomowe art. 4 wykonywanie działalności związanej z narażeniem na promieniowanie jonizujące produktów radioaktywnych; c) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku; d) Zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. 3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022r, poz. 835); 3) nie są objęci zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. *) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych, 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby, b) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia, 4) Zamawiający ocenia, czy udostępniane wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także bada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy; 5) Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja finansowa lub ekonomiczna podmiotu udostępniającego zasoby nie potwierdzają spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, Zamawiający żąda, aby wykonawca w terminie określonym przez Zamawiającego zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami albo wykazał, że samodzielnie spełnia warunki udziału w postępowaniu; 6) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 3. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja): 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: - precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, - każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa), 2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza, 3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, 4) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: - warunek określony w pkt. 1 ppkt. 2) lit. b) spełniać musi, co najmniej jeden z Wykonawców samodzielnie (ten z Wykonawców, który będzie odpowiedzialny i będzie realizował dostawy produktów leczniczych).
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696400 Изотопни реактиви
Допълнителна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества, 09343000 Радиоактивни материали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 - Fluorocholina
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Fluorocholiny
Вътрешен идентификатор: zadanie 1 - Fluorocholina
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Fluoro-PSMA-1007.
Вътрешен идентификатор: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa radiofarmaceutyków
Interní identifikátor: ZDZ.261.43.26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696400 Isotopická činidla
Další klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky, 09343000 Radioaktivní materiály
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1 - Fluorocholina
Interní identifikátor: zadanie 1 - Fluorocholina
Část: LOT-0002
Název: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Interní identifikátor: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Wettbewerb
Polen – Isotopische Reagenzien – Dostawa radiofarmaceutyków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa radiofarmaceutyków
Interne KennungZDZ.261.43.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 09343000 Radioaktive Stoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Fluorocholina
Interne Kennungzadanie 1 - Fluorocholina
LosLOT-0002
TitelZadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Interne Kennungzadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Competition
Poland – Isotopic reagents – Dostawa radiofarmaceutyków
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa radiofarmaceutyków
Internal identifierZDZ.261.43.26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media, 09343000 Radioactive materials
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZadanie 1 - Fluorocholina
Internal identifierzadanie 1 - Fluorocholina
LotLOT-0002
TitleZadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Internal identifierzadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Réactifs isotopiques – Dostawa radiofarmaceutyków
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreDostawa radiofarmaceutyków
Identifiant interneZDZ.261.43.26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp; 2) Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – przez co rozumie się, iż Wykonawcy posiadają aktualną koncesję / zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej / składu celnego/ składu konsygnacyjnego/ zezwolenie na wytwarzanie produktów stanowiących przedmiot umowy oraz zezwolenie na obrót i transport regulowane przez ustawę Prawo Atomowe art. 4 wykonywanie działalności związanej z narażeniem na promieniowanie jonizujące produktów radioaktywnych; c) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku; d) Zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. 3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022r, poz. 835); 3) nie są objęci zakazem, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. *) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych, 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby, b) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia, 4) Zamawiający ocenia, czy udostępniane wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także bada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy; 5) Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja finansowa lub ekonomiczna podmiotu udostępniającego zasoby nie potwierdzają spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, Zamawiający żąda, aby wykonawca w terminie określonym przez Zamawiającego zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami albo wykazał, że samodzielnie spełnia warunki udziału w postępowaniu; 6) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 3. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja): 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: - precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, - każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa), 2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza, 3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, 4) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: - warunek określony w pkt. 1 ppkt. 2) lit. b) spełniać musi, co najmniej jeden z Wykonawców samodzielnie (ten z Wykonawców, który będzie odpowiedzialny i będzie realizował dostawy produktów leczniczych).
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696400 Réactifs isotopiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste, 09343000 Matériaux radioactifs
TitreZadanie 1 - Fluorocholina
Identifiant internezadanie 1 - Fluorocholina
TitreZadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Identifiant internezadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Nadmetanje
Poljska – Izotopni reagensi – Dostawa radiofarmaceutyków
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovDostawa radiofarmaceutyków
Interna identifikacijska oznakaZDZ.261.43.26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696400 Izotopni reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva, 09343000 Radioaktivni materijali
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovZadanie 1 - Fluorocholina
Interna identifikacijska oznakazadanie 1 - Fluorocholina
GrupaLOT-0002
NaslovZadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Interna identifikacijska oznakazadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawa radiofarmaceutyków
Identificativo interno: ZDZ.261.43.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696400 Reattivi isotopici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696000 Reagenti e mezzi di contrasto, 09343000 Materiali radioattivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie 1 - Fluorocholina
Identificativo interno: zadanie 1 - Fluorocholina
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Identificativo interno: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Reaġenti iżotopiċi – Dostawa radiofarmaceutyków
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa radiofarmaceutyków
Identifikatur internZDZ.261.43.26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696400 Reaġenti iżotopiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti, 09343000 Materjali radjo-attivi
5. Lott
LottLOT-0001
TitluZadanie 1 - Fluorocholina
Identifikatur internzadanie 1 - Fluorocholina
LottLOT-0002
TitluZadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Identifikatur internzadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
Titel: Dostawa radiofarmaceutyków
Interne identificatiecode: ZDZ.261.43.26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696400 Isotopische reagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen, 09343000 Radioactieve stoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Fluorocholina
Interne identificatiecode: zadanie 1 - Fluorocholina
Perceel: LOT-0002
Titel: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Interne identificatiecode: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
Tytuł: Dostawa radiofarmaceutyków
Wewnętrzny identyfikator: ZDZ.261.43.26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696400 Odczynniki izotopowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe, 09343000 Materiały radioaktywne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1 - Fluorocholina
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 1 - Fluorocholina
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
2. Procedură
Procedură
Titlu: Dostawa radiofarmaceutyków
Identificator intern: ZDZ.261.43.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696400 Reactivi izotopici
Clasificare suplimentară (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast, 09343000 Materiale radioactive
Lot: LOT-0001
Titlu: Zadanie 1 - Fluorocholina
Identificator intern: zadanie 1 - Fluorocholina
Lot: LOT-0002
Titlu: Zadanie -2-Fluoro-PSMA-1007
Identificator intern: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
451857-2026 - Javni razpis
Poljska – Izotopni reagenti – Dostawa radiofarmaceutyków
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZDZ.261.43.26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696400 Izotopni reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva, 09343000 Radioaktivni materiali
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorzadanie 1 - Fluorocholina
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorzadanie 2-Fluoro-PSMA-1007
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZDZ.261.43.26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696400 Isotopreagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel, 09343000 Radioaktivt material
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: zadanie 1 - Fluorocholina
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: zadanie 2-Fluoro-PSMA-1007