See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyrobów medycznych - 18 części
Описание: Dostawa wyrobów medycznych - 18 części; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PN-82/26/EP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33182200 Система за стимулиране на сърдечна дейност
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33171110 Маска за анестезия и реанимация, 33157000 Оксигенотерапия и респираторно подпомагане, 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 33171200 Инструменти за реанимация, 33141411 Скалпели и ножчета
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1
Описание: Elektroda endokawitarna do czasowej stymulacji serca. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2
Описание: Zestaw do tracheostomii przezskórnej. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 2
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3
Описание: Mankiety NIBP dla dorosłych. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4
Описание: Ostrza do pobierania przeszczepów skóry. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5
Описание: Linia próbkująca do kapnografii. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6
Описание: Maska anestetyczna. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 6
Основна класификация (cpv): 33171110 Маска за анестезия и реанимация
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7
Описание: Tytanowe dwuczęściowe zaciski. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8
Описание: Zestaw do spirometrii. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 8
Основна класификация (cpv): 33157000 Оксигенотерапия и респираторно подпомагане
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9
Описание: Nebulizator z trójnikiem. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część 10
Описание: Sterylna woda do nawilżania tlenu. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część 11
Описание: System dostępu laparoskopowego. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 11
Основна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część 12
Описание: Rurka bez nafionu do próbkowania gazów anestetycznych. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część 13
Описание: Zestaw do kaniulacji żył centralnych. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część 14
Описание: Czujnik saturacji. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 14
Основна класификация (cpv): 33171200 Инструменти за реанимация
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Część 15
Описание: Zestaw do szybkiej konikotomii. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Część 16
Описание: System do ćwiczeń oddechowych. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Część 17
Описание: Monopolarny nóż plasmowy do precyzyjnego cięcia tkanek miękkich. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 17
Основна класификация (cpv): 33141411 Скалпели и ножчета
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Część 18
Описание: Papiery rejestracyjne. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 18
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PN-82/26/EP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33182200 Přístroje pro stimulaci srdeční funkce
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33171110 Anestetická maska, 33157000 Přístroje pro plynovou a respirační terapii, 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 33171200 Nástroje pro resuscitaci, 33141411 Skalpely a nože
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Název: Część 2
Interní identifikátor: Część 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Část: LOT-0003
Název: Część 3
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Część 4
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Część 5
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Część 6
Interní identifikátor: Część 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33171110 Anestetická maska
Část: LOT-0007
Název: Część 7
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Część 8
Interní identifikátor: Część 8
Hlavní klasifikace (cpv): 33157000 Přístroje pro plynovou a respirační terapii
Část: LOT-0009
Název: Część 9
Interní identifikátor: Część 9
Část: LOT-0010
Název: Część 10
Interní identifikátor: Część 10
Část: LOT-0011
Název: Część 11
Interní identifikátor: Część 11
Hlavní klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály
Část: LOT-0012
Název: Część 12
Interní identifikátor: Część 12
Část: LOT-0013
Název: Część 13
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Název: Część 14
Interní identifikátor: Część 14
Hlavní klasifikace (cpv): 33171200 Nástroje pro resuscitaci
Část: LOT-0015
Název: Część 15
Interní identifikátor: Część 15
Část: LOT-0016
Název: Część 16
Interní identifikátor: Część 16
Část: LOT-0017
Název: Część 17
Interní identifikátor: Część 17
Hlavní klasifikace (cpv): 33141411 Skalpely a nože
Část: LOT-0018
Název: Część 18
Interní identifikátor: Część 18
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33182200 Udstyr til stimulering af hjertet
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33171110 Anæstesimaske, 33157000 Gasterapiudstyr og respiratorer, 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer, 33171200 Instrumenter til genoplivning, 33141411 Skalpeller og klinger
Udførelsessted
Postadresse: ul. W.K. Roentgena 5
By: Warszawa
Postnummer: 02-781
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PN-82/26/EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33171110 Anästhesiemasken, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33141411 Skalpelle und Klingen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: Część 18
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-82/26/EP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182200 Διατάξεις καρδιακής τόνωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33171110 Προσωπίδα αναισθησίας, 33157000 Συσκευές οξυγονοθεραπείας και υποβοήθησης της αναπνοής, 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου, 33171200 Διατάξεις ανάνηψης, 33141411 Ξέστρα και λάμες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33171110 Προσωπίδα αναισθησίας
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33157000 Συσκευές οξυγονοθεραπείας και υποβοήθησης της αναπνοής
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Część 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Część 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Część 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Część 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33171200 Διατάξεις ανάνηψης
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Część 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Część 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Część 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141411 Ξέστρα και λάμες
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Część 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 18
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN-82/26/EP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182200 Cardiac stimulation devices
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33171110 Anaesthesia mask, 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33171200 Instruments for resuscitation, 33141411 Scalpels and blades
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33171110 Anaesthesia mask
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Część 8
Main classification (cpv): 33157000 Gas-therapy and respiratory devices
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Internal identifier: Część 11
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14
Internal identifier: Część 14
Main classification (cpv): 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0015
Title: Część 15
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17
Internal identifier: Część 17
Main classification (cpv): 33141411 Scalpels and blades
Lot: LOT-0018
Title: Część 18
Internal identifier: Część 18
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN-82/26/EP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33182200 Aparatos de estimulación cardíaca
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33171110 Máscara para anestesia, 33157000 Aparatos respiratorios y de oxigenoterapia, 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano, 33171200 Instrumentos de reanimación, 33141411 Escalpelos y cuchillas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Część 2
Identificador interno: Część 2
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Lote: LOT-0003
Título: Część 3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Część 5
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Część 6
Identificador interno: Część 6
Clasificación principal (cpv): 33171110 Máscara para anestesia
Lote: LOT-0007
Título: Część 7
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Część 8
Identificador interno: Część 8
Clasificación principal (cpv): 33157000 Aparatos respiratorios y de oxigenoterapia
Lote: LOT-0009
Título: Część 9
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Część 10
Identificador interno: Część 10
Lote: LOT-0011
Título: Część 11
Identificador interno: Część 11
Clasificación principal (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano
Lote: LOT-0012
Título: Część 12
Identificador interno: Część 12
Lote: LOT-0013
Título: Część 13
Identificador interno: Część 13
Lote: LOT-0014
Título: Część 14
Identificador interno: Część 14
Clasificación principal (cpv): 33171200 Instrumentos de reanimación
Lote: LOT-0015
Título: Część 15
Identificador interno: Część 15
Lote: LOT-0016
Título: Część 16
Identificador interno: Część 16
Lote: LOT-0017
Título: Część 17
Identificador interno: Część 17
Clasificación principal (cpv): 33141411 Escalpelos y cuchillas
Lote: LOT-0018
Título: Część 18
Identificador interno: Część 18
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PN-82/26/EP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182200 Sydänstimulaattorit
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33171110 Anestesianaamari, 33157000 Kaasuhoito- ja hengityslaitteet, 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit, 33171200 Elvytyslaitteet, 33141411 Leikkausveitset ja terät
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Część 1
Sisäinen tunniste: Część 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Część 2
Sisäinen tunniste: Część 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Część 3
Sisäinen tunniste: Część 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Część 4
Sisäinen tunniste: Część 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Część 5
Sisäinen tunniste: Część 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Część 6
Sisäinen tunniste: Część 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33171110 Anestesianaamari
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Część 7
Sisäinen tunniste: Część 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Część 8
Sisäinen tunniste: Część 8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33157000 Kaasuhoito- ja hengityslaitteet
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Część 9
Sisäinen tunniste: Część 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Część 10
Sisäinen tunniste: Część 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Część 11
Sisäinen tunniste: Część 11
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Część 12
Sisäinen tunniste: Część 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Część 13
Sisäinen tunniste: Część 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Część 14
Sisäinen tunniste: Część 14
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33171200 Elvytyslaitteet
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Część 15
Sisäinen tunniste: Część 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Część 16
Sisäinen tunniste: Część 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Część 17
Sisäinen tunniste: Część 17
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141411 Leikkausveitset ja terät
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Część 18
Sisäinen tunniste: Część 18
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PN-82/26/EP
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33182200 Système de stimulation cardiaque
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33171110 Masque d'anesthésie-réanimation, 33157000 Oxygénothérapie et assistance respiratoire, 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire, 33171200 Instruments de réanimation, 33141411 Bistouris et lames
Titre: Część 1
Identifiant interne: Część 1
Titre: Część 2
Identifiant interne: Część 2
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Titre: Część 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Część 4
Identifiant interne: Część 4
Titre: Część 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Część 6
Identifiant interne: Część 6
Nomenclature principale (cpv): 33171110 Masque d'anesthésie-réanimation
Titre: Część 7
Identifiant interne: Część 7
Titre: Część 8
Identifiant interne: Część 8
Nomenclature principale (cpv): 33157000 Oxygénothérapie et assistance respiratoire
Titre: Część 9
Identifiant interne: Część 9
Titre: Część 10
Identifiant interne: Część 10
Titre: Część 11
Identifiant interne: Część 11
Nomenclature principale (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire
Titre: Część 12
Identifiant interne: Część 12
Titre: Część 13
Identifiant interne: Część 13
Titre: Część 14
Identifiant interne: Część 14
Nomenclature principale (cpv): 33171200 Instruments de réanimation
Titre: Część 15
Identifiant interne: Część 15
Titre: Część 16
Identifiant interne: Część 16
Titre: Część 17
Identifiant interne: Część 17
Nomenclature principale (cpv): 33141411 Bistouris et lames
Titre: Część 18
Identifiant interne: Część 18
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN-82/26/EP
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Część 2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część 3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część 4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Część 5
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część 6
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Część 7
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część 8
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Część 9
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Część 10
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Część 11
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Część 12
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Część 13
Aitheantóir inmheánach: Część 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Część 14
Aitheantóir inmheánach: Część 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Część 15
Aitheantóir inmheánach: Część 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Część 16
Aitheantóir inmheánach: Część 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Część 17
Aitheantóir inmheánach: Część 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Część 18
Aitheantóir inmheánach: Część 18
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN-82/26/EP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33182200 Naprave za stimulaciju rada srca
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33171110 Maska za anesteziju, 33157000 Uređaji za terapiju plinom i aparati za disanje, 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 33171200 Instrumenti za reanimaciju, 33141411 Skalpeli i rezači
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część 2
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część 3
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część 4
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część 5
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część 6
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33171110 Maska za anesteziju
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część 7
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część 8
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33157000 Uređaji za terapiju plinom i aparati za disanje
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część 9
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część 10
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część 11
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
Glavna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część 12
Interna identifikacijska oznaka: Część 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Część 13
Interna identifikacijska oznaka: Część 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Część 14
Interna identifikacijska oznaka: Część 14
Glavna klasifikacija (cpv): 33171200 Instrumenti za reanimaciju
Grupa: LOT-0015
Naslov: Część 15
Interna identifikacijska oznaka: Część 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Część 16
Interna identifikacijska oznaka: Część 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Część 17
Interna identifikacijska oznaka: Część 17
Glavna klasifikacija (cpv): 33141411 Skalpeli i rezači
Grupa: LOT-0018
Naslov: Część 18
Interna identifikacijska oznaka: Część 18
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PN-82/26/EP
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33182200 Szívmasszázskészülékek
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33171110 Anesztéziai maszk, 33157000 Gázterápiás és lélegeztetőkészülékek, 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek, 33171200 Újraélesztési műszerek, 33141411 Sebészkések és pengék
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2
Belső azonosító: Część 2
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
Rész: LOT-0003
Cím: Część 3
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Część 5
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6
Belső azonosító: Część 6
Fő osztályozás (cpv): 33171110 Anesztéziai maszk
Rész: LOT-0007
Cím: Część 7
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Część 8
Belső azonosító: Część 8
Fő osztályozás (cpv): 33157000 Gázterápiás és lélegeztetőkészülékek
Rész: LOT-0009
Cím: Część 9
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10
Belső azonosító: Część 10
Rész: LOT-0011
Cím: Część 11
Belső azonosító: Część 11
Fő osztályozás (cpv): 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek
Rész: LOT-0012
Cím: Część 12
Belső azonosító: Część 12
Rész: LOT-0013
Cím: Część 13
Belső azonosító: Część 13
Rész: LOT-0014
Cím: Część 14
Belső azonosító: Część 14
Fő osztályozás (cpv): 33171200 Újraélesztési műszerek
Rész: LOT-0015
Cím: Część 15
Belső azonosító: Część 15
Rész: LOT-0016
Cím: Część 16
Belső azonosító: Część 16
Rész: LOT-0017
Cím: Część 17
Belső azonosító: Część 17
Fő osztályozás (cpv): 33141411 Sebészkések és pengék
Rész: LOT-0018
Cím: Część 18
Belső azonosító: Część 18
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN-82/26/EP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182200 Širdies stimuliavimo prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33171110 Anestezijos kaukė, 33157000 Dujų terapijos ir kvėpavimo prietaisai, 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai, 33171200 Reanimacijos instrumentai, 33141411 Skalpeliai ir peiliukai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część 1
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część 2
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część 3
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Część 5
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część 6
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33171110 Anestezijos kaukė
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część 7
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część 8
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33157000 Dujų terapijos ir kvėpavimo prietaisai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Część 9
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Część 10
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Część 11
Vidaus identifikatorius: Część 11
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Część 12
Vidaus identifikatorius: Część 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Część 13
Vidaus identifikatorius: Część 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Część 14
Vidaus identifikatorius: Część 14
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33171200 Reanimacijos instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Część 15
Vidaus identifikatorius: Część 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Część 16
Vidaus identifikatorius: Część 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Część 17
Vidaus identifikatorius: Część 17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141411 Skalpeliai ir peiliukai
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Część 18
Vidaus identifikatorius: Część 18
Interne identificatiecode: PN-82/26/EP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182200 Apparatuur voor hartstimulatie
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33171110 Anesthesiemasker, 33157000 Instrumentarium voor gastherapie en beademing, 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 33171200 Instrumentarium voor reanimatie, 33141411 Scalpels en mesjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 33171110 Anesthesiemasker
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 33157000 Instrumentarium voor gastherapie en beademing
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Belangrijkste classificatie (cpv): 33171200 Instrumentarium voor reanimatie
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141411 Scalpels en mesjes
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PN-82/26/EP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33182200 Urządzenia do stymulacji pracy serca
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33171110 Maski do anestezji, 33157000 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 33171200 Przyrządy do resuscytacji, 33141411 Skalpele i noże chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Główna klasyfikacja (cpv): 33171110 Maski do anestezji
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Główna klasyfikacja (cpv): 33157000 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Główna klasyfikacja (cpv): 33171200 Przyrządy do resuscytacji
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Główna klasyfikacja (cpv): 33141411 Skalpele i noże chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33182200 Aparelhos para estimulação cardíaca
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33171110 Máscara de anestesia, 33157000 Aparelhos para assistência respiratória e oxigenoterapia, 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios, 33171200 Material para reanimação, 33141411 Bisturis e lâminas
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Classificação principal (cpv): 33171110 Máscara de anestesia
Classificação principal (cpv): 33157000 Aparelhos para assistência respiratória e oxigenoterapia
Classificação principal (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios
Classificação principal (cpv): 33171200 Material para reanimação
Classificação principal (cpv): 33141411 Bisturis e lâminas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PN-82/26/EP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33182200 Aparat de stimulare cardiacă
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33171110 Mască de anesteziere-reanimare, 33157000 Oxigenoterapie şi asistenţă respiratorie, 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator, 33171200 Instrumente pentru reanimare, 33141411 Scalpele şi lame
Titlu: Część 1
Identificator intern: Część 1
Titlu: Część 2
Identificator intern: Część 2
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Titlu: Część 3
Identificator intern: Część 3
Titlu: Część 4
Identificator intern: Część 4
Titlu: Część 5
Identificator intern: Część 5
Titlu: Część 6
Identificator intern: Część 6
Clasificarea principală (cpv): 33171110 Mască de anesteziere-reanimare
Titlu: Część 7
Identificator intern: Część 7
Titlu: Część 8
Identificator intern: Część 8
Clasificarea principală (cpv): 33157000 Oxigenoterapie şi asistenţă respiratorie
Titlu: Część 9
Identificator intern: Część 9
Titlu: Część 10
Identificator intern: Część 10
Titlu: Część 11
Identificator intern: Część 11
Clasificarea principală (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator
Titlu: Część 12
Identificator intern: Część 12
Titlu: Część 13
Identificator intern: Część 13
Titlu: Część 14
Identificator intern: Część 14
Clasificarea principală (cpv): 33171200 Instrumente pentru reanimare
Titlu: Część 15
Identificator intern: Część 15
Titlu: Część 16
Identificator intern: Część 16
Titlu: Część 17
Identificator intern: Część 17
Clasificarea principală (cpv): 33141411 Scalpele şi lame
Titlu: Część 18
Identificator intern: Część 18
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PN-82/26/EP
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182200 Srdcovostimulačné prístroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33171110 Masky na anestéziu, 33157000 Prístroje na liečbu plynmi a dýchacie prístroje, 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 33171200 Nástroje na resuscitáciu, 33141411 Skalpely a čepelky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2
Interný identifikátor: Część 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Część 5
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Część 6
Interný identifikátor: Część 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 33171110 Masky na anestéziu
Časť: LOT-0007
Názov: Część 7
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Część 8
Interný identifikátor: Część 8
Hlavná klasifikácia (cpv): 33157000 Prístroje na liečbu plynmi a dýchacie prístroje
Časť: LOT-0009
Názov: Część 9
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Część 10
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Názov: Część 11
Interný identifikátor: Część 11
Hlavná klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály
Časť: LOT-0012
Názov: Część 12
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Názov: Część 13
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Názov: Część 14
Interný identifikátor: Część 14
Hlavná klasifikácia (cpv): 33171200 Nástroje na resuscitáciu
Časť: LOT-0015
Názov: Część 15
Interný identifikátor: Część 15
Časť: LOT-0016
Názov: Część 16
Interný identifikátor: Część 16
Časť: LOT-0017
Názov: Część 17
Interný identifikátor: Część 17
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141411 Skalpely a čepelky
Časť: LOT-0018
Názov: Część 18
Interný identifikátor: Część 18
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PN-82/26/EP
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33182200 Naprave za stimulacijo srca
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33171110 Maska za anestezijo, 33157000 Naprave za plinsko terapijo in dihalne naprave, 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 33171200 Instrumenti za reanimacijo, 33141411 Skalpeli in rezila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33171110 Maska za anestezijo
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33157000 Naprave za plinsko terapijo in dihalne naprave
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Część 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Część 14
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33171200 Instrumenti za reanimacijo
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Część 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Część 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Część 17
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141411 Skalpeli in rezila
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Część 18