451893-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по проектиране и конструиране на системи за контрол и управление на движението – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеOpracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
ОписаниеOpracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 1 : Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę skrzyżowania ul. Grójecka – Wawelska – Kopińska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego Część 2: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych przez Al. Ujazdowskie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Вътрешен идентификаторZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71322500 Услуги по проектиране и конструиране на системи за контрол и управление на движението
Допълнителна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеczęść 1: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę skrzyżowania ul. Grójecka – Wawelska – Kopińska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Описаниеczęść 1: Opracowanie projektu wykonawczego na przebudowę skrzyżowania ul. Grójecka – Wawelska – Kopińska wraz z pełnieniem nadzoru autorskiegoo
Вътрешен идентификаторZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
Обособена позицияLOT-0002
Заглавиеczęść 2: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych przez Al. Ujazdowskie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Описаниеczęść 2: Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych przez Al. Ujazdowskie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Вътрешен идентификаторZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Zadávání
Polsko – Technické projekty pro dopravní instalace – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71322500 Technické projekty pro dopravní instalace
Další klasifikace (cpv): 71247000 Dohled nad stavebními pracemi
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
ČástLOT-0002
Interní identifikátorZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Ingeniørmæssig projektering i forbindelse med trafikanlæg – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71322500 Ingeniørmæssig projektering i forbindelse med trafikanlæg
Supplerende klassifikation (cpv): 71247000 Byggeledelse
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
DelkontraktLOT-0002
451893-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
LosLOT-0002
451893-2026 - Competition
Poland – Engineering-design services for traffic installations – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71322500 Engineering-design services for traffic installations
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
451893-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de diseño técnico de instalaciones de tráfico – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71322500 Servicios de diseño técnico de instalaciones de tráfico
Clasificación adicional (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
451893-2026 - Hange
Poola – Liiklusseadmete tehnilise projekteerimise teenused – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71322500 Liiklusseadmete tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
451893-2026 - Kilpailu
Puola – Liikennejärjestelmien tekninen suunnittelu – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71322500 Liikennejärjestelmien tekninen suunnittelu
Lisäluokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta
451893-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Verseny
Lengyelország – Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71322500 Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71247000 Építési munka felügyelete
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
451893-2026 - Gara
Polonia – Servizi di progettazione tecnica di infrastrutture del traffico – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71322500 Servizi di progettazione tecnica di infrastrutture del traffico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71247000 Supervisione di lavori di costruzione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
LottoLOT-0002
Identificativo internoZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Konkursas
Lenkija – Eismo įrangos inžinerinio projektavimo paslaugos – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71322500 Eismo įrangos inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71247000 Statybos darbų priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Konkurss
Polija – Satiksmes regulēšanas iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71322500 Satiksmes regulēšanas iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZDM/UM/DZP/60/PN/15/26 - część 2
451893-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de concepção técnica de infra-estruturas para tráfego – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71322500 Serviços de concepção técnica de infra-estruturas para tráfego
Classificação adicional (cpv): 71247000 Supervisão de trabalhos de construção
451893-2026 - Súťaž
Poľsko – Inžinierske projektovanie pre dopravné inštalácie – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71322500 Inžinierske projektovanie pre dopravné inštalácie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71247000 Dohľad nad stavebnými prácami
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
451893-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve gradbenega projektiranja za prometne naprave – Opracowanie projektu wykonawczego na budowę sygnalizacji świetlnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZDM/UM/DZP/60/PN/15/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71322500 Storitve gradbenega projektiranja za prometne naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadziranje gradbenega dela
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002