2. Процедура
Процедура
Заглавие: Výpůjčka hematologických analyzátorů krevních obrazů a koagulačních analyzátorů včetně dodávek reagencií, zajištění servisní podpory a middleware
Описание: Předmětem veřejné zakázky je výpůjčka hematologických analyzátorů krevního obrazu a koagulačních analyzátorů na dobu deseti let pro hematologické laboratoře odštěpných závodů zadavatele. Součástí zakázky jsou: - opakující se dodávky vázaného spotřebního materiálu potřebného k provádění hematologických a koagulačních vyšetření, - dodávka a instalace záložních zdrojů (UPS) s dostatečnou kapacitou pro zajištění chodu všech analyzátorů při výpadku elektrické energie, a to minimálně po dobu potřebnou k dokončení rozpracovaných analýz, - zajištění plné servisní podpory, - dodávka middleware propojujícího všechny analyzátory dle technické specifikace, - realizace stavební připravenosti v souladu se zadávací dokumentací. Zadavatel umožňuje dodavatelům v souladu s § 36 a § 97 ZZVZ prohlídku místa budoucího plnění veřejné zakázky.
Вътрешен идентификатор: 4793/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38434570 Хематологични анализатори
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи, 33141625 Комплекти за диагностициране, 33694000 Диагностични реактиви, 38434000 Анализатори, 33100000 Медицинско оборудване, 33141500 Хематологични консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 33694000 Диагностични реактиви, 33140000 Медицински консумативи, 33141625 Комплекти за диагностициране, 38434000 Анализатори, 33100000 Медицинско оборудване, 33141500 Хематологични консумативи
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo: - nahradit stávající zdravotnický prostředek uvedený v příloze č. 1 rámcové kupní smlouvy o nákupu vázaného spotřebního materiálu (viz příloha č. 3a) této zadávací dokumentace) novým inovativním zdravotnickým prostředkem, který na relevantním trhu nahradí nebo zastoupí některý ze zdravotnických prostředků uvedených v této příloze, a který bude plně splňovat technickou specifikaci dle přílohy č. 2 této zadávací dokumentace, aniž by došlo ke zvýšení kupní ceny. Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje právo v průběhu plnění veřejné zakázky změnit dodavatele, a to za níže uvedených podmínek: a) v případě, že zadavatel nebo vybraný dodavatel odstoupí od smlouvy uzavřené na základě výsledku tohoto zadávacího řízení (dále jako „Smlouva“) nebo vybraný dodavatel Smlouvu vypoví, bude zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení v tomto zadávacím řízení umístí jako druhý v pořadí, pokud tento účastník (nový dodavatel) bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístí jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístí jako třetí v pořadí. c) Způsobem uvedeným pod písm. a) a b) tohoto článku může zadavatel postupovat opakovaně, tj. i v případě, kdy dojde k odstoupení od nové Smlouvy zadavatelem nebo dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku nebo k vypovězení nové smlouvy dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4793/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38434570 Hæmatologianalysator
Supplerende klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer, 33141625 Diagnostiske sæt, 33694000 Diagnostiske midler, 38434000 Analysatorer, 33100000 Medicinsk udstyr, 33141500 Hæmatologiske forbrugsvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 33694000 Diagnostiske midler, 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer, 33141625 Diagnostiske sæt, 38434000 Analysatorer, 33100000 Medicinsk udstyr, 33141500 Hæmatologiske forbrugsvarer
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4793/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33694000 Diagnostika, 38434000 Analysatoren, 33100000 Medizinische Geräte, 33141500 Hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141625 Diagnoseausrüstung, 38434000 Analysatoren, 33100000 Medizinische Geräte, 33141500 Hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4793/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38434570 Analizadores hematológicos
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 33141625 Kits para diagnóstico, 33694000 Medios de diagnóstico, 38434000 Analizadores, 33100000 Equipamiento médico, 33141500 Productos consumibles hematológicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico, 33140000 Material médico fungible, 33141625 Kits para diagnóstico, 38434000 Analizadores, 33100000 Equipamiento médico, 33141500 Productos consumibles hematológicos
Opciones:
451943-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4793/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38434570 Hematoloogiaanalüsaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141625 Diagnostikakomplektid, 33694000 Diagnostilised ained, 38434000 Analüsaatorid, 33100000 Meditsiiniseadmed, 33141500 Hematoloogilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 33694000 Diagnostilised ained, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141625 Diagnostikakomplektid, 38434000 Analüsaatorid, 33100000 Meditsiiniseadmed, 33141500 Hematoloogilised tarbekaubad
Täiendavad hankevõimalused
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4793/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38434570 Haematology analysers
Aicmiú breise (cpv): 33140000 Medical consumables, 33141625 Diagnostic kits, 33694000 Diagnostic agents, 38434000 Analysers, 33100000 Medical equipments, 33141500 Haematological consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 33694000 Diagnostic agents, 33140000 Medical consumables, 33141625 Diagnostic kits, 38434000 Analysers, 33100000 Medical equipments, 33141500 Haematological consumables
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 4793/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38434570 Hematológiai analizátorok
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33141625 Diagnosztikai készletek, 33694000 Diagnosztikumok, 38434000 Analizátorok, 33100000 Orvosi felszerelések, 33141500 Hematológiai fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 33694000 Diagnosztikumok, 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33141625 Diagnosztikai készletek, 38434000 Analizátorok, 33100000 Orvosi felszerelések, 33141500 Hematológiai fogyóeszközök
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4793/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38434570 Analizzatori ematologici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33140000 Materiali medici, 33141625 Materiale diagnostico, 33694000 Agenti diagnostici, 38434000 Analizzatori, 33100000 Apparecchiature mediche, 33141500 Materiale di consumo ematologico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33694000 Agenti diagnostici, 33140000 Materiali medici, 33141625 Materiale diagnostico, 38434000 Analizzatori, 33100000 Apparecchiature mediche, 33141500 Materiale di consumo ematologico
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4793/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38434570 Hematologinis analizatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 33141625 Diagnostikos rinkiniai, 33694000 Diagnostiniai preparatai, 38434000 Analizatoriai, 33100000 Medicinos įranga, 33141500 Hematologinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33694000 Diagnostiniai preparatai, 33140000 Medicinos reikmenys, 33141625 Diagnostikos rinkiniai, 38434000 Analizatoriai, 33100000 Medicinos įranga, 33141500 Hematologinės medžiagos
Pasirinkimo galimybės:
451943-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecode4793/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434570 Hematologieanalysatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33141625 Diagnosesets, 33694000 Diagnostische agentia, 38434000 Analysatoren, 33100000 Medische apparatuur, 33141500 Verbruiksartikelen voor hematologie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 33694000 Diagnostische agentia, 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33141625 Diagnosesets, 38434000 Analysatoren, 33100000 Medische apparatuur, 33141500 Verbruiksartikelen voor hematologie
Opties
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 4793/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38434570 Hematologické analyzátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 33141625 Diagnostické súpravy, 33694000 Diagnostické činidlá, 38434000 Analyzátory, 33100000 Zdravotnícke vybavenie, 33141500 Hematologický spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33694000 Diagnostické činidlá, 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 33141625 Diagnostické súpravy, 38434000 Analyzátory, 33100000 Zdravotnícke vybavenie, 33141500 Hematologický spotrebný materiál
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 4793/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38434570 Aparati za analizo v hematologiji
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33141625 Kompleti za diagnosticiranje, 33694000 Sredstva za diagnostiko, 38434000 Analizatorji, 33100000 Medicinska oprema, 33141500 Hematološko potrošno blago
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 33694000 Sredstva za diagnostiko, 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33141625 Kompleti za diagnosticiranje, 38434000 Analizatorji, 33100000 Medicinska oprema, 33141500 Hematološko potrošno blago