451945-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ориентиране, съдействие и помощ, свързани със семейството и децата – Usługi dozoru i prowadzenia portierni w ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługi dozoru i prowadzenia portierni w ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp.
Описание1. Przedmiotem zamówienia są usługi dozoru i prowadzenia portierni w ENEA Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część, na kilka albo na wszystkie części zamówienia). Części 1 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. Części 2 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp. Części 3 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Dębno Części 4 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Choszczno Części 5 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Międzychód Części 6 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Sulęcin 2. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP, w prowadzonym postępowaniu, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danej części, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 85312310 Услуги по ориентиране, съдействие и помощ, свързани със семейството и децата
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęści 1 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp.
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęści 2 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp.
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęści 3 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Dębno
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Dębno Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęści 4 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Choszczno
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Choszczno Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęści 5 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Międzychód
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Międzychód Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęści 6 - Usługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Sulęcin
ОписаниеUsługa dozoru mienia i prowadzenie portierni w obiektach Rejonu Dystrybucji Sulęcin Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Вътрешен идентификаторP/1400/21127310/00002781/2026 - część 6
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85312310 Pomocné služby
Místo plnění
Obec: Gorzów Wielkopolski
Nižší územní jednotka země (NUTS): Gorzowski (PL431)
Země: Polsko
Obnovení
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85312310 Vejledning
Udførelsessted
By: Gorzów Wielkopolski
Landsdel (NUTS): Gorzowski (PL431)
Land: Polen
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
Erfüllungsort
Stadt: Gorzów Wielkopolski
Land, Gliederung (NUTS): Gorzowski (PL431)
Verlängerung
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/1400/21127310/00002781/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85312310 Υπηρεσίες καθοδήγησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P/1400/21127310/00002781/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85312310 Servicios de orientación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85312310 Juhendusteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Gorzów Wielkopolski
Riik – jaotus (NUTS): Gorzowski (PL431)
Riik: Poola
Uuendamine
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85312310 Services d'orientation
Lieu d’exécution
Ville: Gorzów Wielkopolski
Pays: Pologne
Reconduction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: P/1400/21127310/00002781/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 85312310 Guidance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85312310 Usluge usmjeravanja
Mjesto izvršenja
Grad: Gorzów Wielkopolski
Zemlja – podregija (NUTS): Gorzowski (PL431)
Zemlja: Poljska
Obnova
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: P/1400/21127310/00002781/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85312310 Életvezetési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85312310 Servizi di orientamento
Luogo di esecuzione
Località: Gorzów Wielkopolski
Suddivisione del paese (NUTS): Gorzowski (PL431)
Paese: Polonia
Informazioni generali
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85312310 Patarimų paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Gorzów Wielkopolski
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Gorzowski (PL431)
Šalis: Lenkija
Atnaujinimas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85312310 Virzības pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Gorzów Wielkopolski
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Gorzowski (PL431)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85312310 Servizzi ta' konsulenza
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding
Plaats van uitvoering
Stad: Gorzów Wielkopolski
Onderverdeling land (NUTS): Gorzowski (PL431)
Verlenging
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85312310 Serviços de orientação
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85312310 Servicii de orientare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85312310 Usmerňovanie
Miesto plnenia
Mesto: Gorzów Wielkopolski
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Gorzowski (PL431)
Krajina: Poľsko
Obnovenie
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85312310 Usmerjevalne storitve
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Podaljšanje
451945-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareP/1400/21127310/00002781/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312310 Vägledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006