2. Процедура
Процедура
Заглавие: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Описание: Predmet javnega naročila je nakup (1) tovarniško novega gasilskega vozila z vodo (GVV-2) za potrebe Prostovoljnega gasilskega društva Dovje.
Вътрешен идентификатор: JN-76120
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 505655
2. Řízení
Řízení
Název: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Interní identifikátor: JN-76120
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 505655
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Interne Kennung: JN-76120
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 505655
2. Procedure
Procedure
Title: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Internal identifier: JN-76120
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 505655
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Identificador interno: JN-76120
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 505655
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Sisäinen tunniste: JN-76120
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144210 Paloautot
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 505655
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Aitheantóir inmheánach: JN-76120
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 505655
2. Postupak
Postupak
Naslov: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Interna identifikacijska oznaka: JN-76120
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 505655
2. Eljárás
Eljárás
Cím: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Belső azonosító: JN-76120
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 505655
2. Procedura
Procedura
Titolo: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Identificativo interno: JN-76120
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 505655
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76120
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 505655
Iekšējais identifikators: JN-76120
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 505655
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Identifikatur intern: JN-76120
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 505655
Interne identificatiecode: JN-76120
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 505655
Tytuł: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Wewnętrzny identyfikator: JN-76120
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 505655
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
2. Postup
Postup
Názov: NAKUP GASILSKEGA VOZILA GVV-2
Interný identifikátor: JN-76120
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 505655
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76120
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 505655
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-76120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 505655