See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Описание: Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 13 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Pak. 1.1 -1.3, 2.1 – 2.4, 3.1 – 3.4: Zabezpieczenie ciągłości zaopatrzenia w związku z brakiem ofert oraz odrzuceniem wszystkich ofert w poprzednich postępowaniach przetargowych. Asortyment ujęty w niniejszym postępowaniu był uwzględniony w przetargach nieograniczonych – nr 18/Apteka/2026-31/ZP/26 oraz 19/Apteka/2026-38/ZP/26. Pakiety zostały unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z powodu braku ofert. Przedmiotowy towar jest niezbędny do zapewnienia ciągłości terapii pacjentów WIM-PIB. Pak. 1.4: Zabezpieczenie ciągłości zaopatrzenia. Obecna umowa ważna od 09.07.2025 do 09.07.2027, a aktualny stopień zużycia to prawie 100%. W przeciągu ok. 6 miesięcy została wykorzystana cała ilość leku z umowy przetargowej. Zgodnie z pismem od Kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń zużycie tego leku będzie dużo wyższe niż do tej pory, ponieważ ww Klinika WIM-PIB prowadzi leczenie ran oparzeniowych zgodnie z najnowszymi rekomendacjami i wytycznymi. Jednym ze standardów postępowania z oparzeniami termicznymi mieszanymi jest oczyszczanie enzymatyczne. Lek na bazie bromelainy stosowany do oczyszczania głębokich i powierzchniowych ran oparzeniowych (II i III stopnia) z tkanek martwiczych (strupa) pozwala na uniknięcie lub ograniczenie rozległych interwencji chirurgicznych (nekrektomii). W randomizowanym, wieloośrodkowym badaniu wykazano, że zastosowanie Nexobrid skraca czas potrzebny na całkowite oczyszczenie rany oparzeniowej Nie dało się przewidzieć takiej dynamiki wzrostu, ponieważ są to najnowsze wytyczne wypracowane przez ekspertów z pięciu głównych ośrodków oparzeniowych (Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej, Gryficach, Siemianowicach Śląskich, Krakowie i Poznaniu). Przedmiotowy towar jest niezbędny do zapewnienia ciągłości terapii pacjentów WIM-PIB. Konieczność pilnego udzielenia zamówienia publicznego ze względu na znaczne zużycie umowy. Pak. 2.5: Nowy lek w programie B.133, do tej pory niestosowany w WIM-PIB. Konieczność zabezpieczenia leczenia pacjentów w ww. programie lekowym
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33621300 Препарати против анемия, 33661500 Психолептични средства, 33695000 Всички други продукти за нетерапевтични цели, 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения, 33652100 Антинеопластични средства, 33651500 Имуносеруми и имуноглобулини, 33661000 Медикаменти за нервната система, 33651600 Ваксини
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1.1
Описание: Dostawa następującego towaru: Preparaty przeciwko anemii. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Основна класификация (cpv): 33621300 Препарати против анемия
Варианти:
Описание на опциите: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 1.2
Описание: Dostawa następującego towaru: Neuroleptyki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 2
Основна класификация (cpv): 33661500 Психолептични средства
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 1.3
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 1.4
Описание: Dostawa następującego towaru: Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 2.1
Описание: Dostawa następującego towaru: Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 5
Основна класификация (cpv): 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 2.2
Описание: Dostawa następującego towaru: Środki przeciwnowotworowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 6
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 2.3
Описание: Dostawa następującego towaru: Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 7
Основна класификация (cpv): 33651500 Имуносеруми и имуноглобулини
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 2.4
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 2.5
Описание: Dostawa następującego towaru: Produkty lecznicze dla układu nerwowego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 9
Основна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 3.1
Описание: Dostawa następującego towaru: Szczepionki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Część 10
Основна класификация (cpv): 33651600 Ваксини
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 3.2
Вътрешен идентификатор: Część 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 3.3
Вътрешен идентификатор: Część 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 3.4
Вътрешен идентификатор: Część 13
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33621300 Midler mod anæmi, 33661500 Psykofarmaka, 33695000 Alle andre ikke-terapeutiske midler, 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen, 33652100 Cytostatika, 33651500 Immunsera og immunoglobuliner, 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet, 33651600 Vacciner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1.1
Intern ID: Część 1
Primær klassifikation (cpv): 33621300 Midler mod anæmi
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1.2
Intern ID: Część 2
Primær klassifikation (cpv): 33661500 Psykofarmaka
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1.3
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1.4
Intern ID: Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2.1
Intern ID: Część 5
Primær klassifikation (cpv): 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 2.2
Intern ID: Część 6
Primær klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 2.3
Intern ID: Część 7
Primær klassifikation (cpv): 33651500 Immunsera og immunoglobuliner
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 2.4
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 2.5
Intern ID: Część 9
Primær klassifikation (cpv): 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 3.1
Intern ID: Część 10
Primær klassifikation (cpv): 33651600 Vacciner
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 3.2
Intern ID: Część 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 3.3
Intern ID: Część 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 3.4
Intern ID: Część 13
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621300 Antianämika, 33661500 Psycholeptika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część 13
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33621300 Φάρμακα αναιμιών, 33661500 Ψυχοληπτικά, 33695000 Άλλα μη θεραπευτικά προϊόντα, 33612000 Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές, 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα, 33651500 Οροί κατά των δηλητηριάσεων και ανοσοσφαιρίνες, 33661000 Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος, 33651600 Εμβόλια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1.1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33621300 Φάρμακα αναιμιών
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 1.2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661500 Ψυχοληπτικά
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 1.3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet nr 1.4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet nr 2.1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33612000 Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet nr 2.2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet nr 2.3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651500 Οροί κατά των δηλητηριάσεων και ανοσοσφαιρίνες
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet nr 2.4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet nr 2.5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661000 Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet nr 3.1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651600 Εμβόλια
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet nr 3.2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet nr 3.3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet nr 3.4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
452099-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier34/Apteka/2026-70/ZP/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33621300 Antianaemic preparations, 33661500 Psycholeptics, 33695000 All other non-therapeutic products, 33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders, 33652100 Antineoplastic agents, 33651500 Immune sera and immunoglobulins, 33661000 Medicinal products for the nervous system, 33651600 Vaccines
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1.1
Internal identifierCzęść 1
Main classification (cpv): 33621300 Antianaemic preparations
Options
Description of the optionsRealizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu ­- „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 1.2
Internal identifierCzęść 2
Main classification (cpv): 33661500 Psycholeptics
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 1.3
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 1.4
Internal identifierCzęść 4
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 2.1
Internal identifierCzęść 5
Main classification (cpv): 33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 2.2
Internal identifierCzęść 6
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 2.3
Internal identifierCzęść 7
Main classification (cpv): 33651500 Immune sera and immunoglobulins
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 2.4
Internal identifierCzęść 8
LotLOT-0009
TitlePakiet nr 2.5
Internal identifierCzęść 9
Main classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
LotLOT-0010
TitlePakiet nr 3.1
Internal identifierCzęść 10
Main classification (cpv): 33651600 Vaccines
LotLOT-0011
TitlePakiet nr 3.2
Internal identifierCzęść 11
LotLOT-0012
TitlePakiet nr 3.3
Internal identifierCzęść 12
LotLOT-0013
TitlePakiet nr 3.4
Internal identifierCzęść 13
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Täiendav liigitus (cpv): 33621300 Aneemiavastased ained, 33661500 Psühholeptilised ained, 33695000 Kõik muud mitteravitooted, 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid, 33652100 Antineoplastilised ained, 33651500 Immuunseerumid ja immuunglobuliinid, 33661000 Närvisüsteemi ravimid, 33651600 Vaktsiinid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1.1
Sisemine tunnus: Część 1
Peamine liigitus (cpv): 33621300 Aneemiavastased ained
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 1.2
Sisemine tunnus: Część 2
Peamine liigitus (cpv): 33661500 Psühholeptilised ained
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 1.3
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet nr 1.4
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet nr 2.1
Sisemine tunnus: Część 5
Peamine liigitus (cpv): 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet nr 2.2
Sisemine tunnus: Część 6
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet nr 2.3
Sisemine tunnus: Część 7
Peamine liigitus (cpv): 33651500 Immuunseerumid ja immuunglobuliinid
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet nr 2.4
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet nr 2.5
Sisemine tunnus: Część 9
Peamine liigitus (cpv): 33661000 Närvisüsteemi ravimid
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet nr 3.1
Sisemine tunnus: Część 10
Peamine liigitus (cpv): 33651600 Vaktsiinid
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet nr 3.2
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet nr 3.3
Sisemine tunnus: Część 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet nr 3.4
Sisemine tunnus: Część 13
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33621300 Anemialääkkeet, 33661500 Psykoosilääkkeet, 33695000 Kaikki muut ei-terapeuttiset valmisteet, 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet, 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit, 33651500 Immunoseerumit ja immonoglobuliinit, 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet, 33651600 Rokotteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1.1
Sisäinen tunniste: Część 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621300 Anemialääkkeet
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1.2
Sisäinen tunniste: Część 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661500 Psykoosilääkkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1.3
Sisäinen tunniste: Część 3
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1.4
Sisäinen tunniste: Część 4
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2.1
Sisäinen tunniste: Część 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2.2
Sisäinen tunniste: Część 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2.3
Sisäinen tunniste: Część 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651500 Immunoseerumit ja immonoglobuliinit
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2.4
Sisäinen tunniste: Część 8
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2.5
Sisäinen tunniste: Część 9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3.1
Sisäinen tunniste: Część 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651600 Rokotteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3.2
Sisäinen tunniste: Część 11
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3.3
Sisäinen tunniste: Część 12
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3.4
Sisäinen tunniste: Część 13
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Aicmiú breise (cpv): 33621300 Antianaemic preparations, 33661500 Psycholeptics, 33695000 All other non-therapeutic products, 33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders, 33652100 Antineoplastic agents, 33651500 Immune sera and immunoglobulins, 33661000 Medicinal products for the nervous system, 33651600 Vaccines
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1.1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Príomhaicmiú (cpv): 33621300 Antianaemic preparations
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 1.2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Príomhaicmiú (cpv): 33661500 Psycholeptics
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet nr 1.3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet nr 1.4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet nr 2.1
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet nr 2.2
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Príomhaicmiú (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet nr 2.3
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Príomhaicmiú (cpv): 33651500 Immune sera and immunoglobulins
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet nr 2.4
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet nr 2.5
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Príomhaicmiú (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet nr 3.1
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Príomhaicmiú (cpv): 33651600 Vaccines
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet nr 3.2
Aitheantóir inmheánach: Część 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet nr 3.3
Aitheantóir inmheánach: Część 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet nr 3.4
Aitheantóir inmheánach: Część 13
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621300 Preparati protiv slabokrvnosti, 33661500 Psiholeptici, 33695000 Svi drugi neterapeutski proizvodi, 33612000 Lijekovi za funkcionalne gastrointestinalne poremećaje, 33652100 Antineoplastični lijekovi, 33651500 Imunski serumi i imunoglobulini, 33661000 Lijekovi za živčani sustav, 33651600 Cjepiva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1.1
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33621300 Preparati protiv slabokrvnosti
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 1.2
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33661500 Psiholeptici
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 1.3
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 1.4
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet nr 2.1
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Glavna klasifikacija (cpv): 33612000 Lijekovi za funkcionalne gastrointestinalne poremećaje
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet nr 2.2
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33652100 Antineoplastični lijekovi
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet nr 2.3
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33651500 Imunski serumi i imunoglobulini
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet nr 2.4
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet nr 2.5
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Glavna klasifikacija (cpv): 33661000 Lijekovi za živčani sustav
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet nr 3.1
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33651600 Cjepiva
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet nr 3.2
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet nr 3.3
Interna identifikacijska oznaka: Część 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet nr 3.4
Interna identifikacijska oznaka: Część 13
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621300 Preparati antianemici, 33661500 Psicolettici, 33695000 Tutti gli altri medicinali non terapeutici, 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali, 33652100 Agenti antineoplastici, 33651500 Immunosieri e immunoglobuline, 33661000 Medicinali per il sistema nervoso, 33651600 Vaccini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet nr 1.1
Identificativo interno: Część 1
Classificazione principale (cpv): 33621300 Preparati antianemici
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet nr 1.2
Identificativo interno: Część 2
Classificazione principale (cpv): 33661500 Psicolettici
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet nr 1.3
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet nr 1.4
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet nr 2.1
Identificativo interno: Część 5
Classificazione principale (cpv): 33612000 Medicinali per i disordini funzionali gastrointestinali
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet nr 2.2
Identificativo interno: Część 6
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet nr 2.3
Identificativo interno: Część 7
Classificazione principale (cpv): 33651500 Immunosieri e immunoglobuline
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet nr 2.4
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet nr 2.5
Identificativo interno: Część 9
Classificazione principale (cpv): 33661000 Medicinali per il sistema nervoso
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet nr 3.1
Identificativo interno: Część 10
Classificazione principale (cpv): 33651600 Vaccini
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet nr 3.2
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet nr 3.3
Identificativo interno: Część 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet nr 3.4
Identificativo interno: Część 13
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija, 33661500 Psikoleptiċi, 33695000 Il-prodotti l-oħrajn kollha mhux terapewtiċi, 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali, 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika, 33651500 Sera immuloġika u immunoglobulini, 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża, 33651600 Vaċċini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1.1
Identifikatur intern: Część 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 1.2
Identifikatur intern: Część 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661500 Psikoleptiċi
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 1.3
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Pakiet nr 1.4
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Pakiet nr 2.1
Identifikatur intern: Część 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali
Lott: LOT-0006
Titlu: Pakiet nr 2.2
Identifikatur intern: Część 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
Lott: LOT-0007
Titlu: Pakiet nr 2.3
Identifikatur intern: Część 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651500 Sera immuloġika u immunoglobulini
Lott: LOT-0008
Titlu: Pakiet nr 2.4
Identifikatur intern: Część 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Pakiet nr 2.5
Identifikatur intern: Część 9
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża
Lott: LOT-0010
Titlu: Pakiet nr 3.1
Identifikatur intern: Część 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651600 Vaċċini
Lott: LOT-0011
Titlu: Pakiet nr 3.2
Identifikatur intern: Część 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Pakiet nr 3.3
Identifikatur intern: Część 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Pakiet nr 3.4
Identifikatur intern: Część 13
Interne identificatiecode: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33621300 Preparaten tegen bloedarmoede, 33661500 Psycholeptica, 33695000 Overige niet-therapeutische middelen, 33612000 Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen, 33652100 Antineoplastische middelen, 33651500 Immuunsera en immunoglobulinen, 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel, 33651600 Vaccins
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621300 Preparaten tegen bloedarmoede
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661500 Psycholeptica
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 33612000 Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651500 Immuunsera en immunoglobulinen
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651600 Vaccins
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Wewnętrzny identyfikator: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii, 33661500 Neuroleptyki, 33695000 Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne, 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, 33652100 Środki przeciwnowotworowe, 33651500 Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny, 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33651600 Szczepionki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 1.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33661500 Neuroleptyki
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 1.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 1.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 2.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 2.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Główna klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 2.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Główna klasyfikacja (cpv): 33651500 Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 2.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 2.5
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Główna klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet nr 3.1
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33651600 Szczepionki
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet nr 3.2
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet nr 3.3
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet nr 3.4
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação adicional (cpv): 33621300 Antianémicos, 33661500 Psicolépticos, 33695000 Todos os outros produtos não terapêuticos, 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais, 33652100 Antineoplásicos, 33651500 Soros imunizantes e imunoglobulinas, 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso, 33651600 Vacinas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1.1
Identificador interno: Część 1
Classificação principal (cpv): 33621300 Antianémicos
Opções:
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 1.2
Identificador interno: Część 2
Classificação principal (cpv): 33661500 Psicolépticos
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 1.3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 1.4
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 2.1
Identificador interno: Część 5
Classificação principal (cpv): 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet nr 2.2
Identificador interno: Część 6
Classificação principal (cpv): 33652100 Antineoplásicos
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet nr 2.3
Identificador interno: Część 7
Classificação principal (cpv): 33651500 Soros imunizantes e imunoglobulinas
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 2.4
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet nr 2.5
Identificador interno: Część 9
Classificação principal (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet nr 3.1
Identificador interno: Część 10
Classificação principal (cpv): 33651600 Vacinas
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet nr 3.2
Identificador interno: Część 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet nr 3.3
Identificador interno: Część 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet nr 3.4
Identificador interno: Część 13
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33621300 Antianemické prípravky, 33661500 Psycholeptiká, 33695000 Všetky ostatné neterapeutické výrobky, 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy, 33652100 Antineoplastické činidlá, 33651500 Imunitné očkovacie látky a imunoglobulíny, 33661000 Liečivá pre nervový systém, 33651600 Očkovacie látky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1.1
Interný identifikátor: Część 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621300 Antianemické prípravky
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 1.2
Interný identifikátor: Część 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661500 Psycholeptiká
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 1.3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet nr 1.4
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet nr 2.1
Interný identifikátor: Część 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet nr 2.2
Interný identifikátor: Część 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet nr 2.3
Interný identifikátor: Część 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651500 Imunitné očkovacie látky a imunoglobulíny
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet nr 2.4
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet nr 2.5
Interný identifikátor: Część 9
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661000 Liečivá pre nervový systém
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet nr 3.1
Interný identifikátor: Część 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651600 Očkovacie látky
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet nr 3.2
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet nr 3.3
Interný identifikátor: Część 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet nr 3.4
Interný identifikátor: Część 13
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621300 Zdravila za zdravljenje slabokrvnosti, 33661500 Psiholeptiki, 33695000 Vsi drugi neterapevtski pripravki, 33612000 Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj, 33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe, 33651500 Imunski serumi in imunoglobulini, 33661000 Zdravila z delovanjem na živčevje, 33651600 Cepiva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33621300 Zdravila za zdravljenje slabokrvnosti
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661500 Psiholeptiki
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33612000 Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651500 Imunski serumi in imunoglobulini
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661000 Zdravila z delovanjem na živčevje
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651600 Cepiva
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Część 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Część 13
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 34/Apteka/2026-70/ZP/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier, 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel, 33695000 Övriga icke-terapeutiska medel, 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom, 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel, 33651500 Immunserum och immunglobuliner, 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet, 33651600 Vacciner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Huvudklassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Huvudklassificering (cpv): 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Huvudklassificering (cpv): 33612000 Medel vid funktionella mag-tarmsymtom
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Huvudklassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Huvudklassificering (cpv): 33651500 Immunserum och immunglobuliner
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Huvudklassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Huvudklassificering (cpv): 33651600 Vacciner
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część 13