452122-2026 - Състезателна процедура
Полша – Еднокошови екскаватори, багерни екскаватори, товарачни машини и машини за работа в мини – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych koparko-ładowarek rok produkcji 2026 w ilości 2 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem, Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификаторDPZP/271/581/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 43260000 Еднокошови екскаватори, багерни екскаватори, товарачни машини и машини за работа в мини
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z osprzętem, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторDPZP/271/581/2026 część 1
Количество1 брой
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z osprzętem, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторDPZP/271/581/2026 część 2
See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DPZP/271/581/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 43260000 Mechanické lopaty, rypadla a lopatové nakladače
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: DPZP/271/581/2026 część 1
Množství: 1 kus
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: DPZP/271/581/2026 część 2
452122-2026 - Wettbewerb
Polen – Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDPZP/271/581/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDPZP/271/581/2026 część 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Interne KennungDPZP/271/581/2026 część 2
452122-2026 - Licitación
Polonia – Palas mecánicas, excavadoras y palas cargadoras, y otras máquinas para la minería – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDPZP/271/581/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 43260000 Palas mecánicas, excavadoras y palas cargadoras, y otras máquinas para la minería
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoDPZP/271/581/2026 część 1
Cantidad1 pieza
LoteLOT-0002
Identificador internoDPZP/271/581/2026 część 2
452122-2026 - Kilpailu
Puola – Kaivinkoneet, kauhakuormaajat ja kaivoskoneet – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDPZP/271/581/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43260000 Kaivinkoneet, kauhakuormaajat ja kaivoskoneet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteDPZP/271/581/2026 część 1
Määrä1 kappale
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteDPZP/271/581/2026 część 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DPZP/271/581/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 43260000 Pelles mécaniques, excavateurs, chouleurs et machines de mines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: DPZP/271/581/2026 część 1
Quantité: 1 pièce
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DPZP/271/581/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 43260000 Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: DPZP/271/581/2026 część 1
Cainníocht: 1 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: DPZP/271/581/2026 część 2
452122-2026 - Verseny
Lengyelország – Mechanikus lapátos kotró, exkavátor és kanalas rakodó, valamint bányagépek – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDPZP/271/581/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 43260000 Mechanikus lapátos kotró, exkavátor és kanalas rakodó, valamint bányagépek
5. Rész
RészLOT-0001
Mennyiség1 darab
RészLOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DPZP/271/581/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 43260000 Mechaniniai semtuvai, ekskavatoriai ir vienkaušiai krautuvai bei kasybos mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: DPZP/271/581/2026 część 1
Kiekis: 1 vienetas
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DPZP/271/581/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43260000 Pali mekkaniċi, eskavaturi u t-tagħbija bil-pala u makkinarju tal-minieri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: DPZP/271/581/2026 część 1
Kwantità: 1 biċċa
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DPZP/271/581/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 43260000 Laadschoppen, graafmachines en laadschoppen en mijnbouwmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: DPZP/271/581/2026 część 1
Hoeveelheid: 1 stuk
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: DPZP/271/581/2026 część 2
452122-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDPZP/271/581/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43260000 Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorDPZP/271/581/2026 część 1
Ilość1 sztuka
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorDPZP/271/581/2026 część 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DPZP/271/581/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DPZP/271/581/2026 część 1
Mängd: 1 stycke
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: DPZP/271/581/2026 część 2