See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rahumäe tee (A. H. Tammsaare tee - Tervise tänav) ja Tuisu tn (Rahumäe tee - Retke tee) rekonstrueerimine
Описание: Hanke eesmärk on Rahumäe teel ja Tuisu tänaval uute tehnovõrkude rajamine, olemasolevate tehnovõrkude ning tänavaruumi rekonstrueerimine koos muudatusprojekti koostamisega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 304975-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233140 Пътни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45232141 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителна отоплителна мрежа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 304975-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233140 Práce na stavbě silnic
Další klasifikace (cpv): 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45232141 Vytápění
5. Část
Část: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 304975-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233140 Οδικά έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης, 45232141 Εργασίες σε εγκαταστάσεις θέρμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 304975-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233140 Roadworks
Additional classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45232141 Heating works
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 304975-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233140 Obras viales
Clasificación adicional (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45232141 Trabajos relacionados con la calefacción
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 304975-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233140 Teetööd
Täiendav liigitus (cpv): 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45232141 Küttesüsteemide tööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 304975-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233140 Tietyöt
Lisäluokitus (cpv): 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt, 45232141 Lämmitysjärjestelmän rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 304975-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233140 Travaux routiers
Nomenclature complémentaire (cpv): 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45232141 Installations de chauffage
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 304975-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233140 Roadworks
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 304975-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233140 Cestovni radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45232141 Postrojenje za grijanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 304975-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233140 Lavori stradali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45232141 Centrale termica
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 304975-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233140 Kelio darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45232141 Šildymo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 304975-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233140 Ceļu būve
Papildu klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45232141 Apkures iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 304975-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233140 Xogħlijiet tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45232141 Xogħlijiet tas-sħana
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 304975-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45232141 Aanleg van verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 304975-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233140 Roboty drogowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45232141 Roboty grzewcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233140 Obras em estradas
Classificação adicional (cpv): 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45232141 Obras relacionadas com aquecimento
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 304975-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233140 Lucrări de drumuri
Clasificare suplimentară (cpv): 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45232141 Instalaţii de încălzire
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 304975-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233140 Cestna dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45232141 Ogrevalni objekti
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 304975-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45232141 Värmecentral
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000