452223-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Персонални компютри – Achizitii stații de lucru de tip All-In-One
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAchizitii stații de lucru de tip All-In-One
ОписаниеObiectul achizitiei: Achizitii Stații de lucru de tip All-In-One 1. Stație de lucru All in One Tip I, 300 buc Cantitate minima/maxima acord cadru: 35/300 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contract subsecvent 15/150 buc 2. Stație de lucru All in One Tip II, 100 buc Cantitate minima/maxima acord cadru: 12/100 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contract subsecvent 5/50 buc Contractantul va furniza produsele - Stații de lucru de tip All-In-One având in vedere caracteristicile/specificațiile minime precizate în caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор4663448_2026_PAAPD1614647
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеAchizitii statii de lucru All-In-One 1. Stație de lucru All in One Tip I Cantitate minima/maxima acord cadru: 35/300 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contractat subsecvent 15/150 buc 2. Stație de lucru All in One Tip II Cantitate minima/maxima acord cadru: 12/100 buc Cantitate minima/maxima cel mai mare contractat subsecvent 5/50 buc
Вътрешен идентификатор1
452223-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor4663448_2026_PAAPD1614647
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
Interní identifikátor1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4663448_2026_PAAPD1614647
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
452223-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4663448_2026_PAAPD1614647
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 4663448_2026_PAAPD1614647
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213000 PC:t
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4663448_2026_PAAPD1614647
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213000 Asmeniniai kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Vidaus identifikatorius: 1
452223-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Kompjuters personali – Achizitii stații de lucru de tip All-In-One
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4663448_2026_PAAPD1614647
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213000 Kompjuters personali
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 4663448_2026_PAAPD1614647
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213000 Computadores pessoais
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1