2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem
Описание: Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem za obdobje štirih (4) let.
Вътрешен идентификатор: JN-74661
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 505405
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74661
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 505405
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74661
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 505405
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74661
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505405
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-74661
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 505405
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74661
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 505405
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74661
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 505405
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74661
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 505405
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74661
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 505405
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74661
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 505405
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74661
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 505405
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74661
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 505405
Wewnętrzny identyfikator: JN-74661
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 505405
452437-2026 - Concurso
Eslovénia – Dispositivos e produtos médicos variados – Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoJN-74661
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
LoteLOT-0000
Identificador interno505405
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74661
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Identificator intern: 505405
452437-2026 - Javni razpis
Slovenija – Razne medicinske naprave in proizvodi – Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorJN-74661
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator505405
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-74661
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 505405