2. Процедура
Процедура
Заглавие: Modernizace výroby tepla – ENERGIE Holding – Litoměřice“
Описание: Předmětem sektorové veřejné zakázky je v režimu „Design and Build“ provést projekční a inženýrskou činnost pro vyřízení povolení záměru a pro provádění stavby dle příslušné legislativy; dodávku a instalaci komponent pro výstavbu nového energetického zdroje s biomasovými kotli v areálu stávající výtopny v Litoměřicích (dále také „výtopna Litoměřice“) včetně montáže a další potřebné konstrukční a instalační práce. Součástí předmětu Smlouvy je i příprava projektové dokumentace skutečného provedení, provedení zkušebního provozu, zaškolení obsluhy, provedení revize před uvedením do provozu, a uvedení do provozu. Přesná skladba jednotlivých prvků a komponent pro vybudování nového energetického zdroje s biomasovými kotli není stanovena, a tak je dodavatelům umožněno navržení vlastní skladby, která však musí splňovat minimální technické požadavky vymezené v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Cílem sektorové veřejné zakázky je nahradit poslední kotel na spalování uhlí novou technologií, která umožní spalovat méně kvalitní štěpku, kterou neumožnují spalovat ani současné modifikované kotle. Základním předpokladem je, že nový energetický zdroj bude provozován v základním zatížení (bude mít prioritu provozu před ostatními stávajícími zdroji) a plně zajistí dodávku tepla do SZTE v létě a v zimě či přechodném období budou stávající zdroje ve výtopně sloužit jako doplňkové/špičkovací. V případě výroby elektřiny je požadována celoroční výroba elektřiny vyjma potřebných odstávek provozu. Součástí plnění bude mimo jiné také dodávka zabezpečovací technologie, konkrétně řídícího systému výroby tepla a kamerového a zabezpečovacího systému, přičemž tyto musí být kompatibilní a přímo napojeny na stávající systémy zadavatele. Zadavatel v příloze č. 1 zadávací dokumentace vymezuje typové hardwarové požadavky, nicméně bude preferovat, aby vybraný dodavatel při realizaci předmětu veřejné zakázky zajistil z důvodu kompatibility a kontinuity dodávky od stávajících poskytovatelů zadavatele. Předmět sektorové veřejné zakázky je blíže specifikován v příloze č. 1, č. 3, a č. 4 zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Modernizace výroby tepla – ENERGIE Holding – Litoměřice
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 42160000 Инсталации с отоплителни котли
Допълнителна класификация (cpv): 45251200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на топлоцентрали, 45000000 Строителни и монтажни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45251220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на инсталации за когенерация, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71300000 Инженерни услуги в строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 42160000 Kotle a ohřívače
Další klasifikace (cpv): 45251200 Výstavba tepláren, 45000000 Stavební práce, 45300000 Stavební montážní práce, 45251220 Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla, 71320000 Technické projektování, 71300000 Technicko-inženýrské služby
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 42160000 Kedelinstallationer
Supplerende klassifikation (cpv): 45251200 Bygge-anlægsarbejde: varmeværker, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45251220 Bygge-anlægsarbejde: kraftvarmeværker, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71300000 Ingeniørvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen, 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42160000 Λεβητοστάσια
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45251200 Κατασκευαστικές εργασίες για θερμοηλεκτρικούς σταθμούς, 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45251220 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42160000 Kattilalaitteistot
Lisäluokitus (cpv): 45251200 Lämpölaitosten rakennustyöt, 45000000 Rakennustyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45251220 Vastapainevoimalaitosten rakennustyöt, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71300000 Insinööripalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 42160000 Installations de chaudières
Nomenclature complémentaire (cpv): 45251200 Travaux de construction de centrales de chauffage, 45000000 Travaux de construction, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45251220 Travaux de construction de centrales de cogénération, 71320000 Services de conception technique, 71300000 Services d'ingénierie
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 42160000 Boiler installations
Aicmiú breise (cpv): 45251200 Heating plant construction work, 45000000 Construction work, 45300000 Building installation work, 45251220 Cogeneration plant construction work, 71320000 Engineering design services, 71300000 Engineering services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 42160000 Kazánberendezések
További osztályozás (cpv): 45251200 Fűtőmű építési munkái, 45000000 Építési munkák, 45300000 Épületszerelési munka, 45251220 Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71300000 Mérnöki szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 42160000 Impianti a caldaia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45251200 Lavori di costruzione di centrali termiche, 45000000 Lavori di costruzione, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45251220 Lavori di costruzione di impianti di cogenerazione, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71300000 Servizi di ingegneria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42160000 Katilų įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45251200 Katilinių statybos darbai, 45000000 Statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45251220 Kogeneracijos jėgainių statybos darbai, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71300000 Inžinerijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 42160000 Apkures katlu iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 45251200 Apkures centrāles celtniecības darbi, 45000000 Celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45251220 Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42160000 Stallazzjoni tal-boilers
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45251200 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant għat-tisħin, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45251220 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant ta' koġenerazzjoni, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 42160000 Boilerinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45251200 Bouwen van verwarmingsinstallatie, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45251220 Bouwen van warmte-krachtcentrale, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 42160000 Instalaţii de boilere
Clasificare suplimentară (cpv): 45251200 Lucrări de construcţii de centrale termice, 45000000 Lucrări de construcţii, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45251220 Lucrări de construcţii de centrale de cogenerare, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71300000 Servicii de inginerie
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 42160000 Zariadenia kotolní
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45251200 Stavebné práce na teplárňach, 45000000 Stavebné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45251220 Stavebné práce na kogeneračných zariadeniach, 71320000 Inžinierske projektovanie, 71300000 Inžinierske služby
5. Časť
Časť: LOT-0001