2. Процедура
Процедура
Заглавие: Hradec Králové - budova kateder 3.-5. NP, vybavení laboratoří a kanceláří
Описание: Dodávka kancelářského a laboratorního vybavení včetně dopravy, montáže a připojení pro Vojenskou lékařskou fakultu Univerzity obrany v Hradci Králové.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39130000 Мебелировка за офиса
Допълнителна класификация (cpv): 39180000 Мебел за лаборатории
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 78763/2025-1322
452443-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
Clasificación adicional (cpv): 39180000 Mobiliario de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno78763/2025-1322
452443-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39130000 Kontorimööbel
Täiendav liigitus (cpv): 39180000 Laborimööbel
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus78763/2025-1322
452443-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39130000 Mobilier de bureau
Nomenclature complémentaire (cpv): 39180000 Mobilier de laboratoire
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne78763/2025-1322
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39130000 Uredski namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 39180000 Laboratorijski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 78763/2025-1322
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39130000 Biroju mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 39180000 Laboratorijas mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 78763/2025-1322
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39180000 Għamara tal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 78763/2025-1322
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39130000 Mobiliário de escritório
Classificação adicional (cpv): 39180000 Mobiliário de laboratório
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 78763/2025-1322
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39130000 Mobilier de birou
Clasificare suplimentară (cpv): 39180000 Mobilier de laborator
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 78763/2025-1322
452443-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39130000 Pisarniško pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 39180000 Laboratorijsko pohištvo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator78763/2025-1322