452456-2026 - Състезателна процедура
Малта – Антинеопластични средства – CT2212/2026 - FRAMEWORK CONTRACT FOR THE SUPPLY OF RITUXIMAB 10MG/ML CONCENTRATE FOR SOLUTION FOR INFUSION
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеCT2212/2026 - FRAMEWORK CONTRACT FOR THE SUPPLY OF RITUXIMAB 10MG/ML CONCENTRATE FOR SOLUTION FOR INFUSION
ОписаниеCT2212/2026 - FRAMEWORK CONTRACT FOR THE SUPPLY OF RITUXIMAB 10MG/ML CONCENTRATE FOR SOLUTION FOR INFUSION
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33652100 Antineoplastika
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
5. Osa
Osa: LOT-0001
452456-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
452456-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33652100 Antineoplastični lijekovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
452456-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33652100 Daganatellenes szerek
5. Rész
RészLOT-0001
452456-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33652100 Antinavikiniai vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
452456-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
5. Lott
Lott: LOT-0001
452456-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
452456-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001