452459-2026 - Състезателна процедура
Полша – Слънчеви фотоволтаични модули – „Rozbudowa farmy fotowoltaicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Lewin Kłodzki – ETAP II”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Rozbudowa farmy fotowoltaicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Lewin Kłodzki – ETAP II”
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest realizacja II etapu inwestycji polegającej na budowie farmy fotowoltaicznej i podłączeniu jej do istniejącej stacji transformatorowej 20/0,4 kV oraz istniejącego układu telemechaniki (zrealizowanych w ramach Etapu I). Etap II obejmuje dostawę, montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy 659,88 kWp, stanowiącej rozbudowę infrastruktury wykonanej w Etapie I. Docelowa łączna moc farmy po rozbudowie wyniesie 1,56 MW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik do SWZ.
Вътрешен идентификаторZP.271.1.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
Допълнителна класификация (cpv): 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45223800 Монтажни работи на сглобяеми елементи (панели)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
452459-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZP.271.1.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09331200 Solární fotovoltaické moduly
Další klasifikace (cpv): 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45223800 Instalace a montáž montovaných staveb
5. Část
ČástLOT-0001
452459-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen
5. Los
LosLOT-0001
452459-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.1.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures
5. Lot
LotLOT-0001
452459-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP.271.1.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 09331200 Modules solaires photovoltaïques
Nomenclature complémentaire (cpv): 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques, 45223800 Assemblage et montage de structures préfabriquées
452459-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP.271.1.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
452459-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.271.1.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09331200 Solarni fotonaponski moduli
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45223800 Sastavljanje i podizanje montažnih konstrukcija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
452459-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP.271.1.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09331200 Fényelektromos napelemmodulok
További osztályozás (cpv): 45310000 Villamos szerelési munka, 45311000 Villamos huzalozás és szerelés, 45223800 Előre gyártott szerkezetek összeállítása és felállítása
5. Rész
RészLOT-0001
452459-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP.271.1.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 09331200 Moduli fotovoltaici solari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45223800 Assemblaggio ed installazione di strutture prefabbricate
5. Lotto
LottoLOT-0001
452459-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP.271.1.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45223800 Surenkamųjų struktūrų surinkimas ir statymas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
452459-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeZP.271.1.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
Aanvullende classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45223800 Monteren en bouwen van prefabconstructies
5. Perceel
PerceelLOT-0001
452459-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.1.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45223800 Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
452459-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP.271.1.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
Clasificare suplimentară (cpv): 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45223800 Asamblare şi instalare de structuri prefabricate
452459-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.271.1.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45223800 Kompletovanie a montáž prefabrikovaných konštrukcií
5. Časť
ČasťLOT-0001
452459-2026 - Javni razpis
Poljska – Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami – „Rozbudowa farmy fotowoltaicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Lewin Kłodzki – ETAP II”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP.271.1.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45223800 Sestavljanje in postavljanje montažnih konstrukcij
5. Sklop
SklopLOT-0001
452459-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP.271.1.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001