Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Държава: Полша
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Land: Polen
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Πολωνία
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Place of performance
Country: Poland
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
Lugar de ejecución
País: Polonia
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Suorituspaikka
Maa: Puola
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Luogo di esecuzione
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Šalis: Lenkija
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts: Polija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Plaats van uitvoering
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Local de execução
País: Polónia
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Chełmsko-zamojski (PL812)
Krajina: Poľsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Kraj izvajanja
Država: Poljska