2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa świadczenia transportu dla pacjentów dializowanych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na świadczeniu usług transportu dla pacjentów dializowanych na rzecz Stacji Dializ zlokalizowanej w siedzibie Zamawiającego według ustalonego przez Zamawiającego harmonogramu
Вътрешен идентификатор: NLZ.2026.271.56
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na świadczeniu usług transportu dla pacjentów dializowanych na rzecz Stacji Dializ zlokalizowanej w siedzibie Zamawiającego według ustalonego przez Zamawiającego harmonogramu.
Вътрешен идентификатор: część 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: NLZ.2026.271.56
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: część 1
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Udførelsessted
Postadresse: M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE 9
By: BYDGOSZCZ
Postnummer: 85-094
Landsdel (NUTS): Bydgosko-Toruński (PL613)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Erfüllungsort
Postanschrift: M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE 9
Stadt: BYDGOSZCZ
Postleitzahl: 85-094
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NLZ.2026.271.56
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: część 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Place of performance
Town: BYDGOSZCZ
Postcode: 85-094
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Suorituspaikka
Postiosoite: M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE 9
Postitoimipaikka: BYDGOSZCZ
Postinumero: 85-094
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
Lieu d’exécution
Ville: BYDGOSZCZ
Code postal: 85-094
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Baile: BYDGOSZCZ
Cód poist: 85-094
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Mjesto izvršenja
Grad: BYDGOSZCZ
Poštanski broj: 85-094
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
Luogo di esecuzione
Località: BYDGOSZCZ
Codice postale: 85-094
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE 9
Pilsēta: BYDGOSZCZ
Pasta indekss: 85-094
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Plaats van uitvoering
Postadres: M. SKŁODOWSKIEJ – CURIE 9
Stad: BYDGOSZCZ
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NLZ.2026.271.56
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: część 1
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Local de execução
Cidade: BYDGOSZCZ
Código postal: 85-094
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Locul de executare
Localitate: BYDGOSZCZ
Cod poștal: 85-094
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NLZ.2026.271.56
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: część 1
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Kraj izvajanja
Mesto: BYDGOSZCZ
Poštna številka: 85-094
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: NLZ.2026.271.56
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: część 1