452637-2026 - Състезателна процедура
Полша – Софтуерни пакети и информационни системи – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance) przez okres 36 miesięcy. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZAiBI.233.6.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Допълнителна класификация (cpv): 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ, 72253200 Поддържане на системи, 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
452637-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZAiBI.233.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
452637-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZAiBI.233.6.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72253200 Systems support services, 72260000 Software-related services
5. Lot
LotLOT-0001
452637-2026 - Licitación
Polonia – Paquetes de software y sistemas de información – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZAiBI.233.6.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72253200 Servicios de apoyo a sistemas, 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
LoteLOT-0001
452637-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZAiBI.233.6.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused, 72253200 Süsteemi tugiteenused, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
452637-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZAiBI.233.6.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut, 72253200 Järjestelmien tukipalvelut, 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
452637-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZAiBI.233.6.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
452637-2026 - Nadmetanje
Poljska – Programski paketi i informacijski sustavi – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZAiBI.233.6.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore, 72253200 Usluge sistemske podrške, 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
5. Grupa
GrupaLOT-0001
452637-2026 - Konkurss
Polija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZAiBI.233.6.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi, 72253200 Sistēmu atbalsta pakalpojumi, 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
452637-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZAiBI.233.6.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ, 72253200 Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema, 72260000 Servizzi relatati mas-software
5. Lott
LottLOT-0001
452637-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Pachete software şi sisteme informatice – Dostawa licencji do oprogramowania będącego na wyposażeniu Zamawiającego lub równoważnego oprogramowania oraz uruchomienie ich na środowiskach Zamawiającego wraz z usługą wsparcia technicznego (maintenance)
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZAiBI.233.6.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă, 72253200 Servicii de asistenţă pentru sisteme, 72260000 Servicii de software
452637-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZAiBI.233.6.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému, 72253200 Systémové podporné služby, 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
ČasťLOT-0001