2. Процедура
Процедура
Заглавие: Preventief- en correctief onderhoud inclusief aanverwante diensten en levering van onderdelen aangaande brandmeldinstallaties (BMI’s) en ontruimingsalarminstallaties (OAI’s)
Описание: Voor de brandmeldinstallaties (BMI's) en de ontruimingsinstalalties (OAI's) is periodiek preventief onderhoud nodig, evenals occasioneel correctief onderhoud. Daarnaast biedt dit contract de mogelijkheid tot het uitvoeren / betrekken van extra producten en diensten die niet expliciet staan omschreven, maar wel als zodanig onder BMI/OAI-werkzaamheden vallen. Tevens is er gelegenheid tot het afroepen van CCV (her)certificaties.
Вътрешен идентификатор: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 31625100 Системи за откриване на възникнал пожар
Варианти:
Описание на опциите: op voorwaarde dat zij in overeenstemming zijn met het basisproject, kunnen nieuwe diensten of werken bestaande in de herhaling van soortgelijke diensten of werken tot 20 % van de oorspronkelijke opdracht aan de oorspronkelijke contractant worden toevertrouwd via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging van een opdracht.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 31625100 Systémy pro detekci požáru
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 31625100 Branddetektionssystemer
Valgmuligheder:
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31625100 Συστήματα πυρανίχνευσης
Επιλογές:
Internal identifier: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 31625100 Fire-detection systems
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 31625100 Sistemas de detección de incendios
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50000000 Remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 31625100 Tulekahju avastamise süsteemid
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 31625100 Palonilmaisinjärjestelmät
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 31625100 Sustavi za detekciju vatre
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 31625100 Tűzérzékelő berendezések
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31625100 Ugnies detekcijos sistemos
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 31625100 Uguns detektoru sistēmas
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31625100 Sistemi tas-sejbien tan-nar
Għażliet:
Interne identificatiecode: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 31625100 Branddetectiesystemen
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EC-JRC/PTT/2026/OP/0226
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31625100 Systemy wykrywania ognia
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50000000 Serviços de reparação e manutenção
Classificação adicional (cpv): 31625100 Sistemas de detecção de incêndios
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Clasificare suplimentară (cpv): 31625100 Sisteme de detectare a incendiilor
Opțiuni: