2. Процедура
Процедура
Заглавие: Serwis oprogramowania wraz z dostawą materiałów komputerowych Zad. 1 – Rozbudowa infrastruktury serwerowo-macierzowej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: Serwis oprogramowania wraz z dostawą materiałów komputerowych Zad. 1 – Rozbudowa infrastruktury serwerowo-macierzowej Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b,3 i 4 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.182.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30234500 Носители за съхраняване на данни
Допълнителна класификация (cpv): 48780000 Софтуерни пакети за администриране на системи, управление на записа на данни и управление на съдържание, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zad. 1 – Rozbudowa infrastruktury serwerowo-macierzowej
Описание: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowane materiały muszą posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowane zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji; 2) oferowane materiały muszą odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załącznik do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 13. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 60% KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 40 % 21. INFORMACJA DOTYCZĄCE PRZEPROWADZENIA PRZEZ WYKONAWCĘ WIZJI LOKALNEJ LUB SPRAWDZENIA PRZEZ NIEGO DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 131 UST.2, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ ALBO WYMAGA ZŁOŻENIA OFERTY PO ODBYCIU WIZJI LOKALNEJ LUB SPRAWDZENIU TYCH DOKUMENTÓW Zamawiający wymaga przeprowadzenie wizji lokalnej przed złożeniem oferty.
460666-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDZ.3321.182.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30234500 Paměťová archivační média
Další klasifikace (cpv): 48780000 Balík programů pro správu systému, ukládání a obsahu, 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
ČástLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZ.3321.182.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30234500 Μέσα αποθήκευσης μνήμης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48780000 Πακέτα λογισμικού διαχείρισης συστημάτων, αποθήκευσης και περιεχομένου, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
460666-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDZ.3321.182.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30234500 Memory storage media
Additional classification (cpv): 48780000 System, storage and content management software package, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
LotLOT-0001
460666-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ.3321.182.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30234500 Soportes de memoria
Clasificación adicional (cpv): 48780000 Paquetes de software de gestión de sistemas, almacenamiento y contenido, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZ.3321.182.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30234500 Strumenti di stoccaggio di memoria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48780000 Pacchetti software di gestione di sistemi, stoccaggio e contenuti, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DZ.3321.182.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30234500 Atmiņas vide (datu nesēji)
Papildu klasifikācija (cpv): 48780000 Sistēmas, glabāšanas un satura pārvaldības programmatūras pakotne, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
460666-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZ.3321.182.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30234500 Mezzi għall-ħżin tal-memorja
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48780000 Pakkett ta' softwer għall-ġestjoni tas-sistema, il-ħżin u l-kontenut, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
460666-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeDZ.3321.182.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30234500 Geheugenopslagmedia
Aanvullende classificatie (cpv): 48780000 Software voor systeem-, opslag- en inhoudbeheer, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
460666-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30234500 Meios de armazenamento de memória
Classificação adicional (cpv): 48780000 Pacote de software para gestão de sistemas, de armazenamento e de conteúdos, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
460666-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDZ.3321.182.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30234500 Minnesmedier
Ytterligare klassificering (cpv): 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001