See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Jaunu automašīnu noma Kuldīgas novada pašvaldības policijas vajadzībām
Описание: Jaunu automašīnu noma Kuldīgas novada pašvaldības policijas vajadzībām
Вътрешен идентификатор: KNP 2026/57-K
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 34114200 Полицейски коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pilnpiedziņas operatīvais transports ar izolatoru un ātruma kontroles ierīcēm
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Operatīvais transports ar izolatora un ātruma kontroles ierīcēm
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: KNP 2026/57-K
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Další klasifikace (cpv): 34114200 Policejní automobily
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: KNP 2026/57-K
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 34114200 Politibiler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KNP 2026/57-K
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34114200 Αστυνομικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Internal identifier: KNP 2026/57-K
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34114200 Police cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KNP 2026/57-K
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34114200 Automóviles de policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KNP 2026/57-K
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 34114200 Voitures de police
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KNP 2026/57-K
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 34114200 Police cars
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: KNP 2026/57-K
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
További osztályozás (cpv): 34114200 Rendőrautók
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: KNP 2026/57-K
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34100000 Veicoli a motore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34114200 Autoveicoli della polizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KNP 2026/57-K
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34114200 Policijos automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: KNP 2026/57-K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34114200 Policijas automašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KNP 2026/57-K
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34114200 Karozzi tal-pulizija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: KNP 2026/57-K
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34114200 Politieauto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: KNP 2026/57-K
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114200 Radiowozy policyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34100000 Veículos a motor
Classificação adicional (cpv): 34114200 Veículos para fins policiais
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: KNP 2026/57-K
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34100000 Autovehicule
Clasificare suplimentară (cpv): 34114200 Maşini de poliţie
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: KNP 2026/57-K
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34114200 Policajné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: KNP 2026/57-K
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114200 Policijska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: KNP 2026/57-K
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114200 Polisbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002