Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251
Град: Łódź
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Erfüllungsort
Stadt: Łódź
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Łódź
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 71220000 Services de création architecturale
Lieu d’exécution
Ville: Łódź
460739-2026 - Gara
Polonia – Lavori di costruzione – Adaptacja pomieszczeń budynku A2 na potrzeby Zespołu Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori - Servizi
2. Procedura
Procedura
TitoloAdaptacja pomieszczeń budynku A2 na potrzeby Zespołu Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Descrizione1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Adaptacja pomieszczeń budynku A2 na potrzeby Zespołu Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi". 2. Inwestycja realizowana jest w ramach dofinansowania nr FENX.06.01-IP.03-0074/25-00/305/2026/57, Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0074/25 pn. „Rozwój i unowocześnienie Zespołu Poradni Specjalistycznych CKD w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odrębne załączniki – plik OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w części B SWZ. Dokumentacja projektowa - znajduje się pod adresem: https://wbm.csk.umed.pl/nc/index.php/s/FsoMtGMweLrbT9r Miejscem wykonania Zamówienia jest: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, 92-213 Łódź, bud. A-1. Zespół Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego. 4. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 45000000-0 Roboty budowlane; 71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego - dodatkowe CPV w OPZ. 5. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. 6. Zamawiający stawia wymóg, o którym mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę w zakresie realizacji prac budowlanych - dokładne informacje zawarto w swz. 7. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że brak jest możliwości podzielenia zamówienia na części. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części ze względu na charakter zamówienia (dalej w swz.). 8. Zamówienie będzie realizowane w okresie maks. do 31.01.2028 r. 9. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 10. Pozostałe zapisy zg. z SWZ.
Identificativo internoZP/50/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della procedurand
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
5. Lotto
LottoLOT-0001
Descrizione1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Adaptacja pomieszczeń budynku A2 na potrzeby Zespołu Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi". 2. Inwestycja realizowana jest w ramach dofinansowania nr FENX.06.01-IP.03-0074/25-00/305/2026/57, Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0074/25 pn. „Rozwój i unowocześnienie Zespołu Poradni Specjalistycznych CKD w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odrębne załączniki – plik OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w części B SWZ. Dokumentacja projektowa - znajduje się pod adresem: https://wbm.csk.umed.pl/nc/index.php/s/FsoMtGMweLrbT9r Miejscem wykonania Zamówienia jest: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, 92-213 Łódź, bud. A-1. Zespół Poradni Specjalistycznych Centrum Kliniczno-Dydaktycznego. 4. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 45000000-0 Roboty budowlane, 71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego- dodatkowe CPV w OPZ. 5. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. 6. Zamawiający stawia wymóg, o którym mowa w art. 95 ust. 1 Ustawy, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę w zakresie realizacji prac budowlanych - dokładne informacje zawarto w swz. 7. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że brak jest możliwości podzielenia zamówienia na części. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części ze względu na charakter zamówienia (dalej w swz.). 8. Zamówienie będzie realizowane w okresie maks. do 31.01.2028 r. 9. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 10. Pozostałe zapisy zg. z SWZ.
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Łódź
460739-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/50/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriind
Scop
Natura contractuluiLucrări
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
5. Lot
LotLOT-0001
Účel
Druh zmluvy: Práce
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
Miesto plnenia
Mesto: Łódź