See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa produktów i materiałów medycznych.
Описание: Sukcesywna dostawa produktów i materiałów medycznych.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu ujął asortyment niezbędny do pracy dla całego szpitala. Z uwagi na fakt, iż uległy wyczerpaniu ilości niektórych produktów i materiałów medycznych zgodnie z zawartymi umowami, a zatem w ramach umów nie ma możliwości dokonywania dalszych dostaw materiałów i sprzętu, których zakup jest bezwzględnie konieczny i niezbędny dla zabezpieczenia bieżącej pracy poszczególnych oddziałów w SP ZOZ MSWiA w Łodzi. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiający w sposób szczególny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Zamawiający znalazł się w sytuacji, w której konieczny jest zakup produktów i materiałów medycznych do zapewnienia ciągłości dostaw. Przeprowadzenie postępowania w zwykłym trybie, z zachowaniem terminów podstawowych, uniemożliwiłoby zapewnienie ciągłości dostaw produktów i materiałów medycznych, który jest niezbędny w zabezpieczeniu bezpieczeństwa pacjentów. Jednocześnie Zamawiający, informuje, że skrócenie terminu składania ofert w omawianym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie pozbawi Wykonawców możliwości udziału w przedmiotowym postępowaniu. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców ofert nie jest czasochłonne, tym bardziej, że potencjalni Wykonawcy mieli już okazję zapoznać się z dokumentacją przetargową podczas prowadzonych wcześniejszych postępowań. Rynek produktów i materiałów medycznych skupia jedynie profesjonalne podmioty zajmujące się tą materią, w związku z tym, obiektywnie rzecz biorąc, każdy z tych podmiotów, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w warunkach, gdy termin składania ofert uległ skróceniu, co też w żaden sposób nie powinno wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert w odnośnym postępowaniu o udzielanie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu i w żaden sposób nie powinno wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи, 33141121 Хирургически шевове, 33141127 Резорбируеми кръвоспиращи средства, 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти, 33141110 Превръзки, 39518000 Болнично бельо, 33169000 Хирургически инструменти, 33190000 Различни медицински уреди и изделия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: brak
Обособена позиция: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Обособена позиция: LOT-0015
Обособена позиция: LOT-0016
Обособена позиция: LOT-0017
Обособена позиция: LOT-0018
Обособена позиция: LOT-0019
Обособена позиция: LOT-0020
Обособена позиция: LOT-0021
Обособена позиция: LOT-0022
Обособена позиция: LOT-0023
Обособена позиция: LOT-0024
Обособена позиция: LOT-0025
Обособена позиция: LOT-0026
460752-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití – Dostawa produktów i materiałów medycznych.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33141121 Chirurgické nitě, 33141127 Absorbovatelné prostředky k zastavení krvácení, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia, 33141110 Obvazy, 39518000 Nemocniční prádlo, 33169000 Chirurgické nástroje, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíbrak
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
ČástLOT-0006
ČástLOT-0007
ČástLOT-0008
ČástLOT-0009
ČástLOT-0010
ČástLOT-0011
ČástLOT-0012
ČástLOT-0013
ČástLOT-0014
ČástLOT-0015
ČástLOT-0016
ČástLOT-0017
ČástLOT-0018
ČástLOT-0019
ČástLOT-0020
ČástLOT-0021
ČástLOT-0022
ČástLOT-0023
ČástLOT-0024
ČástLOT-0025
ČástLOT-0026
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141121 Chirurgische Suturen, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141110 Verbandsmaterial, 39518000 Krankenhauswäsche, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα, 33141121 Χειρουργικά ράμματα τραύματος, 33141127 Απορροφούμενα αιμοστατικά, 33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά, 33141110 Επίδεσμοι, 39518000 Υφασμάτινα είδη νοσοκομείου, 33169000 Χειρουργικά όργανα, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: brak
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Παρτίδα: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 33141121 Surgical sutures, 33141127 Absorbable haemostatics, 33631600 Antiseptics and disinfectants, 33141110 Dressings, 39518000 Hospital linen, 33169000 Surgical instruments, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 33141121 Suturas quirúrgicas, 33141127 Hemostáticos absorbibles, 33631600 Antisépticos y desinfectantes, 33141110 Apósitos, 39518000 Ropa de hospital, 33169000 Instrumentos quirúrgicos, 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: brak
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Lote: LOT-0026
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141121 Kirurgilised õmblusvahendid, 33141127 Absorbeeruvad hemostaatikud, 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid, 33141110 Sidumismaterjalid, 39518000 Haiglapesu, 33169000 Operatsiooniinstrumendid, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: brak
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux, 33141121 Sutures chirurgicales, 33141127 Hémostatiques résorbables, 33631600 Antiseptiques et désinfectants, 33141110 Pansements, 39518000 Linge d'hôpital, 33169000 Instruments de chirurgie, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Description des options: brak
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33141121 Kirurški konac, 33141127 Apsorpcijska sredstva za zaustavljanje krvarenja, 33631600 Antiseptici i dezinficijensi, 33141110 Zavojni materijal, 39518000 Bolnička posteljina, 33169000 Kirurški instrumenti, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: brak
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
460752-2026 - Konkursas
Lenkija – Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos – Dostawa produktów i materiałów medycznych.
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 33141121 Chiruginiai siuvimo reikmenys, 33141127 Absorbcinės kraujo sustabdymo priemonės, 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos, 33141110 Tvarsliava, 39518000 Ligoninėms skirti skalbiniai, 33169000 Chirurginiai instrumentai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasbrak
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
Pirkimo dalisLOT-0006
Pirkimo dalisLOT-0007
Pirkimo dalisLOT-0008
Pirkimo dalisLOT-0009
Pirkimo dalisLOT-0010
Pirkimo dalisLOT-0011
Pirkimo dalisLOT-0012
Pirkimo dalisLOT-0013
Pirkimo dalisLOT-0014
Pirkimo dalisLOT-0015
Pirkimo dalisLOT-0016
Pirkimo dalisLOT-0017
Pirkimo dalisLOT-0018
Pirkimo dalisLOT-0019
Pirkimo dalisLOT-0020
Pirkimo dalisLOT-0021
Pirkimo dalisLOT-0022
Pirkimo dalisLOT-0023
Pirkimo dalisLOT-0024
Pirkimo dalisLOT-0025
Pirkimo dalisLOT-0026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli, 33141121 Ķirurģiskās šūšanas materiāli, 33141127 Absorbējošie hemostatiskie līdzekļi, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi, 33141110 Pārsēji, 39518000 Slimnīcas veļa, 33169000 Ķirurģiskie instrumenti, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: brak
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Daļa: LOT-0025
Daļa: LOT-0026
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33141121 Suturi kirurġiċi, 33141127 Ħemostatiċi assorbibbli, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti, 33141110 Garżi, 39518000 Għażel ta' l-isptarijiet, 33169000 Strumenti kirurġiċi, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: brak
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33141121 Hechtdraad, 33141127 Resorbeerbare hemostatica, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen, 33141110 Verband, 39518000 Ziekenhuislinnengoed, 33169000 Chirurgische instrumenten, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: brak
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
460752-2026 - Concurso
Polónia – Material médico não químico descartável e produtos hematológicos – Dostawa produktów i materiałów medycznych.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo, 33141121 Suturas cirúrgicas, 33141127 Hemostáticos reabsorvíveis, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes, 33141110 Pensos, 39518000 Roupa para uso hospitalar, 33169000 Material cirúrgico, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
LoteLOT-0001
Opções
Descrição das opçõesbrak
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
LoteLOT-0011
LoteLOT-0012
LoteLOT-0013
LoteLOT-0014
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
LoteLOT-0017
LoteLOT-0018
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
LoteLOT-0021
LoteLOT-0022
LoteLOT-0023
LoteLOT-0024
LoteLOT-0025
LoteLOT-0026
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale, 33141121 Suturi chirurgicale, 33141127 Hemostatice absorbabile, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante, 33141110 Pansamente, 39518000 Lenjerie de spital, 33169000 Instrumente chirurgicale, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: brak
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 33141121 Chirurgické nite na zošívanie rán, 33141127 Absorbovateľné prostriedky na zastavenie krvácania, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky, 33141110 Chirurgické obväzy, 39518000 Nemocničná bielizeň, 33169000 Chirurgické nástroje, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: brak
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Časť: LOT-0018
Časť: LOT-0019
Časť: LOT-0020
Časť: LOT-0021
Časť: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Časť: LOT-0025
Časť: LOT-0026
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33141121 Kirurški šivi, 33141127 Absorbcijska sredstva za ustavljanje krvavitev, 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi, 33141110 Obvezilni material, 39518000 Perilo za bolnišnice, 33169000 Kirurški instrumenti, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: brak
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026