2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sanitní vozidlo ZZS
Описание: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka 1 ks nového sanitního vozidla ZZS kategorie B dle normy ČSN EN 1789 v platném a účinném znění do objektu Městečka bezpečí, a to dle technické specifikace, která je součástí přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Předmět této veřejné zakázky bude spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj (dále jen „EFRR“) v rámci Integrovaného regionálního operačního programu 2021–2027 (dále jen „IROP“), v rámci projektu „Městečko bezpečí“, reg. č. projektu: CZ.06.02.01/00/22_012/0005779.
Вътрешен идентификатор: 066/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114120 Превозни средства с парамедицинско предназначение
Допълнителна класификация (cpv): 34114110 Превозни средства за спасителни операции, 34114000 Превозни средства със специално предназначение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Název: Sanitní vozidlo ZZS
Interní identifikátor: 066/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114120 Zdravotnická vozidla
Další klasifikace (cpv): 34114110 Záchranářská vozidla, 34114000 Specializovaná vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitní vozidlo ZZS
Intern ID: 066/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114120 Køretøjer til paramedicinsk brug
Supplerende klassifikation (cpv): 34114110 Redningskøretøjer, 34114000 Specialkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 066/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Sanitní vozidlo ZZS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 066/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114120 Παραϊατρικά οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34114110 Οχήματα διάσωσης, 34114000 Ειδικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Sanitní vozidlo ZZS
Sisemine tunnus: 066/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114120 Parameedikute autod
Täiendav liigitus (cpv): 34114110 Päästeautod, 34114000 Erisõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Titre: Sanitní vozidlo ZZS
Identifiant interne: 066/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114120 Véhicules à usage paramédical
Nomenclature complémentaire (cpv): 34114110 Véhicules de sauvetage, 34114000 Véhicules à usage spécial
5. Lot
Lot: LOT-0001
460764-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Paramedic vehicles – Sanitní vozidlo ZZS
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealSanitní vozidlo ZZS
Aitheantóir inmheánach066/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114120 Paramedic vehicles
Aicmiú breise (cpv): 34114110 Rescue vehicles, 34114000 Specialist vehicles
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Postupak
Postupak
Naslov: Sanitní vozidlo ZZS
Interna identifikacijska oznaka: 066/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114120 Paramedicinska vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114110 Vozila za spašavanje, 34114000 Vozila za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Titolo: Sanitní vozidlo ZZS
Identificativo interno: 066/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114120 Veicoli per interventi paramedici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34114110 Veicoli di soccorso, 34114000 Autovetture speciali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Interne identificatiecode: 066/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114120 Voertuigen voor paramedische doeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 34114110 Reddingsvoertuigen, 34114000 Speciale voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
460764-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Pojazdy paramedyczne – Sanitní vozidlo ZZS
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułSanitní vozidlo ZZS
Wewnętrzny identyfikator066/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114120 Pojazdy paramedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114110 Pojazdy ratownicze, 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Título: Sanitní vozidlo ZZS
Identificador interno: 066/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114120 Veículos para fins paramédicos
Classificação adicional (cpv): 34114110 Veículos de socorro, 34114000 Veículos para usos especiais
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Názov: Sanitní vozidlo ZZS
Interný identifikátor: 066/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114120 Paramedické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34114110 Záchranné vozidlá, 34114000 Špeciálne vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 066/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114120 Paramedicinska fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon, 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001