2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mobiele telefoons, tablets en accessoires
Описание: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Borsele, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Mobiele telefoons, tablets en accessoires aan te besteden. 0
Вътрешен идентификатор: K011779
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32250000 Мобилни телефони
Допълнителна класификация (cpv): 30213200 Таблетен компютър
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Zie beschrijvend document.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: K011779
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32250000 Mobilní telefony
Další klasifikace (cpv): 30213200 Tablety (PC)
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Zie beschrijvend document.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: K011779
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
Supplerende klassifikation (cpv): 30213200 Tabletcomputere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zie beschrijvend document.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: K011779
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: K011779
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32250000 Κινητά τηλέφωνα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Zie beschrijvend document.
Internal identifier: K011779
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32250000 Mobile telephones
Additional classification (cpv): 30213200 Tablet computer
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie beschrijvend document.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K011779
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32250000 Teléfonos móviles
Clasificación adicional (cpv): 30213200 Tabletas digitales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie beschrijvend document.
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: K011779
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32250000 Mobiiltelefonid
Täiendav liigitus (cpv): 30213200 Tahvelarvutid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zie beschrijvend document.
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: K011779
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32250000 Mobilni telefoni
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213200 Računalo pločica
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Zie beschrijvend document.
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: K011779
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32250000 Telefoni portatili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213200 Computer modello tablet
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zie beschrijvend document.
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: K011779
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32250000 Mobilieji telefonai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213200 Planšetiniai kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Zie beschrijvend document.
Iekšējais identifikators: K011779
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32250000 Mobilie telefoni
Papildu klasifikācija (cpv): 30213200 Planšetdators
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: K011779
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32250000 Telefoni portabili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30213200 Kompjuter tablet
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: K011779
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Aanvullende classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document.
Wewnętrzny identyfikator: K011779
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32250000 Telefony komórkowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213200 Komputer tablet
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: Zie beschrijvend document.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32250000 Telefones móveis
Classificação adicional (cpv): 30213200 Computadores tabulares (tablet computers)
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: K011779
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32250000 Telefoane mobile
Clasificare suplimentară (cpv): 30213200 Tablet PC
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Zie beschrijvend document.
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: K011779
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32250000 Mobilné telefóny
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213200 Tabletový počítač
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: K011779
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32250000 Mobilni telefoni
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213200 Tablični računalnik
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1