2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem dla budynków użyteczności publicznej w gminie Porąbka - część II
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem, uruchomieniem oraz integracją z istniejącymi instalacjami, wdrożeniem i konfiguracją Systemu Zarządzania Energią (EMS), a także wykonanie czynności formalno-prawnych niezbędnych do ich eksploatacji dla budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gminy Porąbka. Zamówienie obejmuje realizację instalacji odnawialnych źródeł energii na następujących obiektach: – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu – instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kWp oraz instalacja powietrznych pomp ciepła o docelowej łącznej mocy odpowiadającej układowi referencyjnemu 5 × 24 kW, realizowana w układzie kaskadowym zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ, – budynek Klubu Sportowego SOŁA w Kobiernicach – instalacja fotowoltaiczna o mocy 28,52 kWp oraz instalacja powietrznej pompy ciepła o docelowej mocy odpowiadającej układowi referencyjnemu 24 kW, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ. Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac towarzyszących oraz czynności formalno-prawnych wymaganych do prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji instalacji. Szczegółowy zakres rzeczowy, techniczny i funkcjonalny przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące urządzeń, instalacji oraz Systemu Zarządzania Energią (EMS), określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: ZP.271.1.5.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
Допълнителна класификация (cpv): 42122460 Пневматични помпи, 09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия, 42511110 Термопомпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Porąbka - część II.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem, uruchomieniem oraz integracją z istniejącymi instalacjami, wdrożeniem i konfiguracją Systemu Zarządzania Energią (EMS), a także wykonanie czynności formalno-prawnych niezbędnych do ich eksploatacji, dla budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gminy Porąbka. Zamówienie obejmuje realizację instalacji odnawialnych źródeł energii na następujących obiektach: – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu – instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kWp oraz instalacja powietrznych pomp ciepła o docelowej łącznej mocy odpowiadającej układowi referencyjnemu 5 × 24 kW, realizowana w układzie kaskadowym zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ, – budynek Klubu Sportowego SOŁA w Kobiernicach – instalacja fotowoltaiczna o mocy 28,52 kWp oraz instalacja powietrznej pompy ciepła o docelowej mocy odpowiadającej układowi referencyjnemu 24 kW, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ. Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac towarzyszących oraz czynności formalno-prawnych wymaganych do prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji instalacji. Szczegółowy zakres rzeczowy, techniczny i funkcjonalny przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące urządzeń, instalacji oraz Systemu Zarządzania Energią (EMS), określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Допълнителна класификация (cpv): 42122460 Пневматични помпи, 09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия, 42511110 Термопомпи, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.271.1.5.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 09331200 Solární fotovoltaické moduly
Další klasifikace (cpv): 42122460 Vzduchová čerpadla, 09332000 Instalace a montáž solárních zařízení, 42511110 Tepelná čerpadla
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 42122460 Vzduchová čerpadla, 09332000 Instalace a montáž solárních zařízení, 42511110 Tepelná čerpadla, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45310000 Elektroinstalační práce
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.271.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.1.5.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09331200 Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42122460 Αεραντλίες, 09332000 Ηλιακές εγκαταστάσεις, 42511110 Αντλίες θερμότητας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42122460 Αεραντλίες, 09332000 Ηλιακές εγκαταστάσεις, 42511110 Αντλίες θερμότητας, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.1.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 42122460 Air pumps, 09332000 Solar installation, 42511110 Heat pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 42122460 Air pumps, 09332000 Solar installation, 42511110 Heat pumps, 45220000 Engineering works and construction works, 45310000 Electrical installation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.271.1.5.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Clasificación adicional (cpv): 42122460 Bombas de aire, 09332000 Instalación solar, 42511110 Bombas de calor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 42122460 Bombas de aire, 09332000 Instalación solar, 42511110 Bombas de calor, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.271.1.5.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09331200 Aurinkosähkömoduulit
Lisäluokitus (cpv): 42122460 Ilmapumput, 09332000 Aurinkoenergialaitteet, 42511110 Lämpöpumput
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 42122460 Ilmapumput, 09332000 Aurinkoenergialaitteet, 42511110 Lämpöpumput, 45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.271.1.5.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 09331200 Modules solaires photovoltaïques
Nomenclature complémentaire (cpv): 42122460 Pompes à air, 09332000 Installation solaire, 42511110 Pompes à chaleur
Nomenclature complémentaire (cpv): 42122460 Pompes à air, 09332000 Installation solaire, 42511110 Pompes à chaleur, 45220000 Ouvrages d'art et de génie civil, 45310000 Travaux d'équipement électrique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.1.5.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.271.1.5.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 09331200 Fényelektromos napelemmodulok
További osztályozás (cpv): 42122460 Légszivattyú, 09332000 Napelemes berendezések, 42511110 Hőszivattyú
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 42122460 Légszivattyú, 09332000 Napelemes berendezések, 42511110 Hőszivattyú, 45220000 Mérnöki és építési munkák, 45310000 Villamos szerelési munka
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.271.1.5.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 09331200 Moduli fotovoltaici solari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42122460 Pompe per aria, 09332000 Impianto solare, 42511110 Pompe di calore
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42122460 Pompe per aria, 09332000 Impianto solare, 42511110 Pompe di calore, 45220000 Opere d'arte e strutture, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.271.1.5.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42122460 Oro siurbliai, 09332000 Saulės energijos įranga, 42511110 Šiluminiai siurbliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42122460 Oro siurbliai, 09332000 Saulės energijos įranga, 42511110 Šiluminiai siurbliai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.271.1.5.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09331200 Moduli fotovoltajċi solari
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42122460 Pompi ta' l-arja, 09332000 Stallazzjonijiet solari, 42511110 Pompi tas-sħana
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42122460 Pompi ta' l-arja, 09332000 Stallazzjonijiet solari, 42511110 Pompi tas-sħana, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku
Interne identificatiecode: ZP.271.1.5.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
Aanvullende classificatie (cpv): 42122460 Luchtpompen, 09332000 Zonne-energie-installatie, 42511110 Warmtepompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 42122460 Luchtpompen, 09332000 Zonne-energie-installatie, 42511110 Warmtepompen, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45310000 Aanleg van elektriciteit
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Obras
Classificação adicional (cpv): 42122460 Bombas de ar, 09332000 Instalação solar, 42511110 Bombas de calor
Classificação adicional (cpv): 42122460 Bombas de ar, 09332000 Instalação solar, 42511110 Bombas de calor, 45220000 Obras de engenharia civil e construção de estruturas, 45310000 Obras de instalação eléctrica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.271.1.5.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
Clasificare suplimentară (cpv): 42122460 Pompe de aer, 09332000 Instalaţie solară, 42511110 Pompe termice
Clasificare suplimentară (cpv): 42122460 Pompe de aer, 09332000 Instalaţie solară, 42511110 Pompe termice, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.271.1.5.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42122460 Vzduchové čerpadlá, 09332000 Solárne zariadenia, 42511110 Tepelné čerpadlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42122460 Vzduchové čerpadlá, 09332000 Solárne zariadenia, 42511110 Tepelné čerpadlá, 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.271.1.5.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
Dodatna klasifikacija (cpv): 42122460 Zračne črpalke, 09332000 Solarna naprava, 42511110 Toplotne črpalke
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 42122460 Zračne črpalke, 09332000 Solarna naprava, 42511110 Toplotne črpalke, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela