See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
Описание: Predmet, ki je razdeljen na 10 sklopov in obsega: - dobavo opreme - dobavo potrošnega materiala za obdobje 7 let po primopredaji opreme (velja za sklop 5,6,7,8,9 ter 10) - kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme..
Вътрешен идентификатор: JN-74712
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: UZ APARAT 1
Описание: Dobavo opreme, kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme.
Вътрешен идентификатор: 506523
Допълнителна класификация (cpv): 33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: UZ APARATI 2
Вътрешен идентификатор: 506524
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: UZ APARATI 3
Вътрешен идентификатор: 506525
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: UZ APARATI 4
Вътрешен идентификатор: 506526
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: INTRAOPERATIVNI SISTEM ZA NEVROMONITORING
Описание: Dobavo opreme, dobavo potrošnega materiala za obdobje 7 let po primopredaji opreme,kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme.
Вътрешен идентификатор: 506527
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: LASER
Вътрешен идентификатор: 506528
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: EKSOSKOP
Вътрешен идентификатор: 506529
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Navigacijski aparat (navigacija)
Вътрешен идентификатор: 506530
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: MIKROSKOP 1
Вътрешен идентификатор: 506531
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: MIKROSKOP 2
Вътрешен идентификатор: 506532
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-74712
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
5. Část
Část: LOT-0001
Název: UZ APARAT 1
Interní identifikátor: 506523
Další klasifikace (cpv): 33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
Část: LOT-0002
Název: UZ APARATI 2
Interní identifikátor: 506524
Část: LOT-0003
Název: UZ APARATI 3
Interní identifikátor: 506525
Část: LOT-0004
Název: UZ APARATI 4
Interní identifikátor: 506526
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 506527
Část: LOT-0006
Název: LASER
Interní identifikátor: 506528
Část: LOT-0007
Název: EKSOSKOP
Interní identifikátor: 506529
Část: LOT-0008
Název: Navigacijski aparat (navigacija)
Interní identifikátor: 506530
Část: LOT-0009
Název: MIKROSKOP 1
Interní identifikátor: 506531
Část: LOT-0010
Název: MIKROSKOP 2
Interní identifikátor: 506532
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74712
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: UZ APARAT 1
Intern ID: 506523
Supplerende klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: UZ APARATI 2
Intern ID: 506524
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: UZ APARATI 3
Intern ID: 506525
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: UZ APARATI 4
Intern ID: 506526
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 506527
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: LASER
Intern ID: 506528
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: EKSOSKOP
Intern ID: 506529
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Navigacijski aparat (navigacija)
Intern ID: 506530
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: MIKROSKOP 1
Intern ID: 506531
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: MIKROSKOP 2
Intern ID: 506532
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74712
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 506523
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 506524
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 506525
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 506526
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 506527
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 506528
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 506529
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 506530
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 506531
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 506532
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74712
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: UZ APARAT 1
Sisemine tunnus: 506523
Täiendav liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: UZ APARATI 2
Sisemine tunnus: 506524
Osa: LOT-0003
Pealkiri: UZ APARATI 3
Sisemine tunnus: 506525
Osa: LOT-0004
Pealkiri: UZ APARATI 4
Sisemine tunnus: 506526
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 506527
Osa: LOT-0006
Pealkiri: LASER
Sisemine tunnus: 506528
Osa: LOT-0007
Pealkiri: EKSOSKOP
Sisemine tunnus: 506529
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 506530
Osa: LOT-0009
Pealkiri: MIKROSKOP 1
Sisemine tunnus: 506531
Osa: LOT-0010
Pealkiri: MIKROSKOP 2
Sisemine tunnus: 506532
460800-2026 - Nadmetanje
Slovenija – Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu – Nakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaJN-74712
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovUZ APARAT 1
Interna identifikacijska oznaka506523
Dodatna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
GrupaLOT-0002
NaslovUZ APARATI 2
Interna identifikacijska oznaka506524
GrupaLOT-0003
NaslovUZ APARATI 3
Interna identifikacijska oznaka506525
GrupaLOT-0004
NaslovUZ APARATI 4
Interna identifikacijska oznaka506526
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka506527
GrupaLOT-0006
NaslovLASER
Interna identifikacijska oznaka506528
GrupaLOT-0007
NaslovEKSOSKOP
Interna identifikacijska oznaka506529
GrupaLOT-0008
NaslovNavigacijski aparat (navigacija)
Interna identifikacijska oznaka506530
GrupaLOT-0009
NaslovMIKROSKOP 1
Interna identifikacijska oznaka506531
GrupaLOT-0010
NaslovMIKROSKOP 2
Interna identifikacijska oznaka506532
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74712
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: UZ APARAT 1
Belső azonosító: 506523
További osztályozás (cpv): 33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
Rész: LOT-0002
Cím: UZ APARATI 2
Belső azonosító: 506524
Rész: LOT-0003
Cím: UZ APARATI 3
Belső azonosító: 506525
Rész: LOT-0004
Cím: UZ APARATI 4
Belső azonosító: 506526
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 506527
Rész: LOT-0006
Cím: LASER
Belső azonosító: 506528
Rész: LOT-0007
Cím: EKSOSKOP
Belső azonosító: 506529
Rész: LOT-0008
Cím: Navigacijski aparat (navigacija)
Belső azonosító: 506530
Rész: LOT-0009
Cím: MIKROSKOP 1
Belső azonosító: 506531
Rész: LOT-0010
Cím: MIKROSKOP 2
Belső azonosító: 506532
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74712
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: UZ APARAT 1
Identificativo interno: 506523
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
Lotto: LOT-0002
Titolo: UZ APARATI 2
Identificativo interno: 506524
Lotto: LOT-0003
Titolo: UZ APARATI 3
Identificativo interno: 506525
Lotto: LOT-0004
Titolo: UZ APARATI 4
Identificativo interno: 506526
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 506527
Lotto: LOT-0006
Titolo: LASER
Identificativo interno: 506528
Lotto: LOT-0007
Titolo: EKSOSKOP
Identificativo interno: 506529
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 506530
Lotto: LOT-0009
Titolo: MIKROSKOP 1
Identificativo interno: 506531
Lotto: LOT-0010
Titolo: MIKROSKOP 2
Identificativo interno: 506532
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74712
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: UZ APARAT 1
Vidaus identifikatorius: 506523
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: UZ APARATI 2
Vidaus identifikatorius: 506524
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: UZ APARATI 3
Vidaus identifikatorius: 506525
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: UZ APARATI 4
Vidaus identifikatorius: 506526
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 506527
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: LASER
Vidaus identifikatorius: 506528
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: EKSOSKOP
Vidaus identifikatorius: 506529
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 506530
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: MIKROSKOP 1
Vidaus identifikatorius: 506531
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: MIKROSKOP 2
Vidaus identifikatorius: 506532
Iekšējais identifikators: JN-74712
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: UZ APARAT 1
Iekšējais identifikators: 506523
Papildu klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: UZ APARATI 2
Iekšējais identifikators: 506524
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: UZ APARATI 3
Iekšējais identifikators: 506525
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: UZ APARATI 4
Iekšējais identifikators: 506526
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 506527
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: LASER
Iekšējais identifikators: 506528
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: EKSOSKOP
Iekšējais identifikators: 506529
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 506530
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: MIKROSKOP 1
Iekšējais identifikators: 506531
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: MIKROSKOP 2
Iekšējais identifikators: 506532
460800-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovenja – Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali – Nakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJN-74712
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
5. Lott
LottLOT-0001
TitluUZ APARAT 1
Identifikatur intern506523
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
LottLOT-0002
TitluUZ APARATI 2
Identifikatur intern506524
LottLOT-0003
TitluUZ APARATI 3
Identifikatur intern506525
LottLOT-0004
TitluUZ APARATI 4
Identifikatur intern506526
LottLOT-0005
Identifikatur intern506527
LottLOT-0006
TitluLASER
Identifikatur intern506528
LottLOT-0007
TitluEKSOSKOP
Identifikatur intern506529
LottLOT-0008
TitluNavigacijski aparat (navigacija)
Identifikatur intern506530
LottLOT-0009
TitluMIKROSKOP 1
Identifikatur intern506531
LottLOT-0010
TitluMIKROSKOP 2
Identifikatur intern506532
Interne identificatiecode: JN-74712
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 506523
Aanvullende classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 506524
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 506525
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 506526
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 506527
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 506528
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 506529
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 506530
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 506531
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 506532
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74712
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33000000 Equipamento médico, medicamentos e produtos para cuidados pessoais
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: UZ APARAT 1
Identificador interno: 506523
Classificação adicional (cpv): 33000000 Equipamento médico, medicamentos e produtos para cuidados pessoais
Lote: LOT-0002
Título: UZ APARATI 2
Identificador interno: 506524
Lote: LOT-0003
Título: UZ APARATI 3
Identificador interno: 506525
Lote: LOT-0004
Título: UZ APARATI 4
Identificador interno: 506526
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 506527
Lote: LOT-0006
Título: LASER
Identificador interno: 506528
Lote: LOT-0007
Título: EKSOSKOP
Identificador interno: 506529
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 506530
Lote: LOT-0009
Título: MIKROSKOP 1
Identificador interno: 506531
Lote: LOT-0010
Título: MIKROSKOP 2
Identificador interno: 506532
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74712
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: UZ APARAT 1
Identificator intern: 506523
Clasificare suplimentară (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Lot: LOT-0002
Titlu: UZ APARATI 2
Identificator intern: 506524
Lot: LOT-0003
Titlu: UZ APARATI 3
Identificator intern: 506525
Lot: LOT-0004
Titlu: UZ APARATI 4
Identificator intern: 506526
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 506527
Lot: LOT-0006
Titlu: LASER
Identificator intern: 506528
Lot: LOT-0007
Titlu: EKSOSKOP
Identificator intern: 506529
Lot: LOT-0008
Titlu: Navigacijski aparat (navigacija)
Identificator intern: 506530
Lot: LOT-0009
Titlu: MIKROSKOP 1
Identificator intern: 506531
Lot: LOT-0010
Titlu: MIKROSKOP 2
Identificator intern: 506532