2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rekreācijas un vides izziņas infrastruktūras izbūve Palšu purvā
Описание: Rekreācijas un vides izziņas infrastruktūras izbūves būvdarbi Palšu purvā saskaņā ar būvprojektu un Iepirkuma līguma projektu.
Вътрешен идентификатор: AS LVM_2026_65_Ak
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: AS LVM_2026_65_Ak
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45220000 Konstrukční a stavební práce
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: AS LVM_2026_65_Ak
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AS LVM_2026_65_Ak
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: AS LVM_2026_65_Ak
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: AS LVM_2026_65_Ak
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: AS LVM_2026_65_Ak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: AS LVM_2026_65_Ak
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45220000 Mérnöki és építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: AS LVM_2026_65_Ak
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
460810-2026 - Kompetizzjoni
Il-Latvja – Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni – Rekreācijas un vides izziņas infrastruktūras izbūve Palšu purvā
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internAS LVM_2026_65_Ak
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: AS LVM_2026_65_Ak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45220000 Obras de engenharia civil e construção de estruturas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: AS LVM_2026_65_Ak
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: AS LVM_2026_65_Ak
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: AS LVM_2026_65_Ak
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000