2. Процедура
Процедура
Заглавие: Déconstruction de la piscine extérieure d'Aquaval Sèvre à Clisson
Описание: Le présent marché, constitue la phase 2 de l’opération de reconstruction et concerne la démolition des bassins extérieurs d’Aquaval Sèvre à Clisson.
Вътрешен идентификатор: PPP23A-75/6261/26.029
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45111100 Разрушителни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 26.029_1
Допълнителна класификация (cpv): 45262660 Работи по отнемане на азбест
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP23A-75/6261/26.029
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45111100 Demoliční práce
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 26.029_1
Další klasifikace (cpv): 45262660 Odstraňování azbestu
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP23A-75/6261/26.029
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45111100 Nedrivningsarbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 26.029_1
Supplerende klassifikation (cpv): 45262660 Arbejder i forbindelse med fjernelse af asbest
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP23A-75/6261/26.029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26.029_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP23A-75/6261/26.029
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45111100 Εργασίες κατεδάφισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26.029_1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP23A-75/6261/26.029
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45111100 Trabajos de demolición
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 26.029_1
Clasificación adicional (cpv): 45262660 Trabajos de retirada de amianto
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PPP23A-75/6261/26.029
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45111100 Lammutustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 26.029_1
Täiendav liigitus (cpv): 45262660 Asbestieemaldustööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PPP23A-75/6261/26.029
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45111100 Hajottamistyöt
Sisäinen tunniste: 26.029_1
Lisäluokitus (cpv): 45262660 Asbestin poistotyöt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP23A-75/6261/26.029
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45111100 Demolition work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 26.029_1
Aicmiú breise (cpv): 45262660 Asbestos-removal work
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP23A-75/6261/26.029
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45111100 Radovi rušenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 26.029_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262660 Radovi uklanjanja azbesta
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PPP23A-75/6261/26.029
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45111100 Bontási munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 26.029_1
További osztályozás (cpv): 45262660 Azbeszteltávolítási munka
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45111100 Lavori di demolizione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 26.029_1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP23A-75/6261/26.029
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45111100 Griovimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 26.029_1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262660 Asbesto šalinimo darbai
Interne identificatiecode: PPP23A-75/6261/26.029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45111100 Sloopwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 26.029_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45262660 Verwijderen van asbest
Wewnętrzny identyfikator: PPP23A-75/6261/26.029
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45111100 Roboty w zakresie burzenia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 26.029_1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45262660 Usuwanie azbestu
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45111100 Demolição
Classificação adicional (cpv): 45262660 Remoção de amianto
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP23A-75/6261/26.029
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45111100 Lucrări de demolare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 26.029_1
Clasificare suplimentară (cpv): 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45111100 Demolačné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 26.029_1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45111100 Rušitvena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 26.029_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262660 Odstranjevanje azbesta
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP23A-75/6261/26.029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45111100 Rivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 26.029_1
Ytterligare klassificering (cpv): 45262660 Asbestsaneringsarbete