2. Процедура
Процедура
Заглавие: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van boeken en strips
Описание: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel, voor het leveren van boeken en strips voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK (zie bijlage B). Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De opdracht is opgedeeld in de volgende twee percelen: •Perceel 1: Levering van onverwerkte boeken •Perceel 2: Levering van onverwerkte strips
Вътрешен идентификатор: IOK_20260616BIB2_MP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 22113000 Библиотечни книги
Допълнителна класификация (cpv): 22110000 Печатни книги, 22160000 Свезки, 22112000 Училищни учебници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Levering van onverwerkte boeken
Описание: Dit perceel omvat minstens de volgende soorten: •Volwassen fictie •Volwassen non-fictie •Jeugd fictie •Jeugd non-fictie •Prentenboeken •Poëzie •Toneel •Grootletterboeken •Luisterboeken
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Levering van onverwerkte strips
Описание: Dit perceel omvat minstens de volgende soorten: •Jeugdstrips •Strips voor volwassenen •Graphic novels
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: IOK_20260616BIB2_MP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 22113000 Knihy pro knihovny
Další klasifikace (cpv): 22110000 Tištěné knihy, 22160000 Brožurky, 22112000 Učebnice
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Levering van onverwerkte boeken
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Levering van onverwerkte strips
Interní identifikátor: 2
460935-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDIOK_20260616BIB2_MP
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 22113000 Biblioteksbøger
Supplerende klassifikation (cpv): 22110000 Trykte bøger, 22160000 Pjecer, 22112000 Lærebøger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelLevering van onverwerkte boeken
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
TitelLevering van onverwerkte strips
Intern ID2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IOK_20260616BIB2_MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher, 22160000 Druckschriften, 22112000 Lehrbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van onverwerkte boeken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van onverwerkte strips
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IOK_20260616BIB2_MP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 22113000 Βιβλία βιβλιοθήκης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 22110000 Τυπωμένα βιβλία, 22160000 Βιβλιάρια, 22112000 Βιβλία διδασκαλίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Levering van onverwerkte boeken
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Levering van onverwerkte strips
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Internal identifier: IOK_20260616BIB2_MP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22113000 Library books
Additional classification (cpv): 22110000 Printed books, 22160000 Booklets, 22112000 Textbooks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering van onverwerkte boeken
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Levering van onverwerkte strips
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IOK_20260616BIB2_MP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22113000 Libros para biblioteca
Clasificación adicional (cpv): 22110000 Libros impresos, 22160000 Opúsculos, 22112000 Libros de texto
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Levering van onverwerkte boeken
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Levering van onverwerkte strips
Identificador interno: 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IOK_20260616BIB2_MP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 22113000 Kirjastokirjat
Lisäluokitus (cpv): 22110000 Painetut kirjat, 22160000 Kirjaset, 22112000 Oppikirjat
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
460935-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneIOK_20260616BIB2_MP
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 22113000 Livres de bibliothèque
Nomenclature complémentaire (cpv): 22110000 Livres imprimés, 22160000 Fascicules, 22112000 Manuels scolaires
LotLOT-0001
TitreLevering van onverwerkte boeken
Identifiant interne1
LotLOT-0002
TitreLevering van onverwerkte strips
Identifiant interne2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IOK_20260616BIB2_MP
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IOK_20260616BIB2_MP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 22113000 Književna djela
Dodatna klasifikacija (cpv): 22110000 Tiskane knjige, 22160000 Knjižice, 22112000 Priručnici
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Levering van onverwerkte boeken
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Levering van onverwerkte strips
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: IOK_20260616BIB2_MP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 22113000 Bibliotekos knygos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 22110000 Spausdintos knygos, 22160000 Bukletai, 22112000 Vadovėliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: IOK_20260616BIB2_MP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 22113000 Grāmatas bibliotēkām
Papildu klasifikācija (cpv): 22110000 Grāmatas, 22160000 Bukleti, 22112000 Mācību grāmatas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Interne identificatiecode: IOK_20260616BIB2_MP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken
Aanvullende classificatie (cpv): 22110000 Gedrukte boeken, 22160000 Boekjes, 22112000 Handboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: IOK_20260616BIB2_MP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 22113000 Książki biblioteczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 22110000 Drukowane książki, 22160000 Informatory, 22112000 Czytanki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Levering van onverwerkte boeken
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Levering van onverwerkte strips
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 22113000 Livros de biblioteca
Classificação adicional (cpv): 22110000 Livros impressos, 22160000 Opúsculos, 22112000 Manuais escolares
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IOK_20260616BIB2_MP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 22113000 Cărţi de bibliotecă
Clasificare suplimentară (cpv): 22110000 Cărţi tipărite, 22160000 Fascicole, 22112000 Manuale şcolare
Titlu: Levering van onverwerkte boeken
Identificator intern: 1
Titlu: Levering van onverwerkte strips
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 22113000 Knihy pre knižnice
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 22110000 Tlačené knihy, 22160000 Brožované knihy, 22112000 Učebnice
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Levering van onverwerkte boeken
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Levering van onverwerkte strips
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 22113000 Knjige za knjižnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 22110000 Tiskane knjige, 22160000 Knjižice, 22112000 Učbeniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2