See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 79 części 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: DZP-382-20/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване, 33140000 Медицински консумативи, 33141320 Игли за медицинска употреба, 33141220 Канюли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: cz. 1 - Jednorazowy stapler okrężny
Описание: Dostawa Jednorazowy stapler okrężny z łamanym kowadełkiem i potrójną linią zszywek ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: cz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Описание: Dostawa Igły do akupunktury typ B ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: cz. 3 - Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy z ładunkami i osłona
Описание: Dostawa Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy z ładunkami i osłoną ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: cz. 4 - Zestaw do zabiegów bariatrycznych SG
Описание: Dostawa Zestaw do zabiegów bariatrycznych SG ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: cz. 5 - Zestaw do zabiegów bariatrycznych GB
Описание: Dostawa Zestaw do zabiegów bariatrycznych GB ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: cz. 6 - Jednorazowy automatyczny stapler liniowy z ładunkami
Описание: Dostawa Jednorazowy automatyczny stapler liniowy z ładunkami ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: cz. 7- Laparoskopowe narzędzia bipolarne
Вътрешен идентификатор: cz. 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: cz. 8 - Jednorazowa gruszka z sitem i zastawką antyzwrotną
Описание: Dostawa Jednorazowa gruszka z sitem i zastawką antyzwrotną ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: cz. 9 - Rurka do wody do pompy płuczącej OFP
Описание: Dostawa Rurka do wody do pompy płuczącej OFP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: cz. 10 - Klipsownica hemostatyczna
Описание: Dostawa Klipsownica hemostatyczna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Описание: Dostawa Linia pomiaru ciśnienia ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: cz. 12 - Pistolet jednorazowy do biposji gruboigłowej
Описание: Dostawa Pistolet jednorazowy do biposji gruboigłowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Описание: Dostawa Endobag 1500 ml ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: cz. 14 - Czujnik Rzutu, Zestaw do termodylucji przezpłucnej, Trójnik z termistorem, Wkłucie do tętnicy udowej
Описание: Dostawa Czujnik Rzutu, Zestaw do termodylucji przezpłucnej, Trójnik z termistorem, Wkłucie do tętnicy udowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: cz. 15 - Czujnik/przetwornik do pomiaru OCŻ / IBP
Описание: Dostawa Czujnik/przetwornik do pomiaru OCŻ / IBP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: cz. 16 - Jednorazowa głowica i uszczelka do kaniuli
Описание: Dostawa Jednorazowa głowica i uszczelka do kaniuli ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: cz. 17 - Elektroda pętlowa resektoskopów
Описание: Dostawa Elektroda pętlowa resektoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: cz. 18- Klipsy tytanowe
Описание: Dostawa Klipsy tytanowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: cz. 19- Zestaw do nefrostomii jednostopniowej
Описание: Dostawa Zestaw do nefrostomii jednostopniowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: cz. 20 - Polimerowe klipsy naczyniowe
Описание: Dostawa Polimerowe klipsy naczyniowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: cz. 21 - Igła Veressa jednorazowego użytku
Описание: Dostawa Igła Veressa jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: cz. 22 - Elektrody do resektoskopów
Описание: Dostawa Elektrody do resektoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: cz. 23 - Pętle zapasowe
Описание: Dostawa Pętle zapasowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: cz. 24 - Sterylna kulka, pętla do resektoskopu
Описание: Dostawa Sterylna kulka, pętla do resektoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: cz. 25 - Prowadniki wiodące hydrofilne
Описание: Dostawa Prowadniki wiodące hydrofilne ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: cz. 26 - nefrostomia dwustopniowa, igła do nakłucia nerki
Описание: Dostawa nefrostomia dwustopniowa, igła do nakłucia nerki ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: cz. 27 - Igła do ostrzyknięć krwawiących naczyń
Описание: Dostawa Igła do ostrzyknięć krwawiących naczyń ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: cz. 28 - Szczotki do czyszczenia kanału endoskopu
Описание: Dostawa Szczotki do czyszczenia kanału endoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: cz. 29 - Pułapka do chwytania polipów
Описание: Dostawa Pułapka do chwytania polipów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: cz. 30 - Siatka do chwytania polipów
Описание: Dostawa Siatka do chwytania polipów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: cz. 31 - Ustnik jednorazowy dla dorosłych
Описание: Dostawa Ustnik jednorazowy dla dorosłych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: cz. 32 - Elektrody igłowe, 4-kanołowe i sonda bipolarna
Описание: Dostawa Elektrody igłowe, 4-kanołowe i sonda bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: cz. 33 - Elektroda stymulacyjna bipolarna
Описание: Dostawa Elektroda stymulacyjna bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: cz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Описание: Dostawa Bronchoskopy jednorazowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: cz. 35- Zestaw do GERD
Описание: Dostawa Zestaw do GERD ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Описание: Dostawa Łyżka do laryngoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: cz. 37 - Jednorazowy system do irygacji URS, Ekstraktor kamieni, Koszulka dostępowa do litotrypsji
Описание: Dostawa Jednorazowy system do irygacji URS, Ekstraktor kamieni, Koszulka dostępowa do litotrypsji ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: cz. 38 - Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy
Описание: Dostawa Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: cz. 39 - Jednorazowe kleszcze biopsyjne
Описание: Dostawa Jednorazowe kleszcze biopsyjne ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: cz. 40 - Jednorazowe kleszcze biopsyjne kolonoskopowe
Описание: Dostawa Jednorazowe kleszcze biopsyjne kolonoskopowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Описание: Dostawa Worek laparoskopowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Описание: Dostawa Prowadnik nitinolowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: cz. 43 - Jednorazowy noworodkowy układ oddechowy
Вътрешен идентификатор: cz. 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: cz. 44 - Zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodów
Описание: Dostawa Zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: cz. 45 - Zestaw do mocowania siatki
Описание: Dostawa Zestaw do mocowania siatki ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: cz. 46 - Balon hemostatyczny typ Bakri
Описание: Dostawa Balon hemostatyczny typ Bakri ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: cz. 47 - Zestaw do konikopunkcji typu Quicktrach II dla dorosłych
Описание: Dostawa Zestaw do konikopunkcji typu Quicktrach II dla dorosłych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: cz. 48 - Jednorazowy układ oddechowy i kaniula nosowa
Описание: Dostawa Jednorazowy układ oddechowy i kaniula nosowa ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: cz. 49 - Proteza samorozprężalna do zamykania przetok lub perforacji, Prowadnik do przełyku
Описание: Dostawa Proteza samorozprężalna do zamykania przetok lub perforacji, Prowadnik do przełyku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: cz. 50 - Zestaw wymienny do nefrostomii z kranikiem
Описание: Dostawa Zestaw wymienny do nefrostomii z kranikiem ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: cz. 51- Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy
Вътрешен идентификатор: cz. 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: cz. 52 - Jednorazowa łyżka do bardzo trudnej intubacji
Описание: Dostawa Jednorazowa łyżka do bardzo trudnej intubacji ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: cz. 53 - Igła punkcyjna do jajników
Описание: Dostawa Igła punkcyjna do jajników ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Описание: Dostawa Prowadnik Lunderquista ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: cz. 55 - Jednorazowy trokar żebrowany atraumatycznie
Описание: Dostawa Jednorazowy trokar żebrowany atraumatycznie ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: cz. 56 - Jednorazowa końcówka ssąco-płucząca do laparoskopii typu Elefant
Описание: Dostawa Jednorazowa końcówka ssąco-płucząca do laparoskopii typu Elefant ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 56
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: cz. 57 - Dren do oddymiania jednorazowego użytku
Описание: Dostawa Dren do oddymiania jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 57
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Описание: Dostawa Sonda agronowa giętka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 58
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: cz. 59 - Endoskopowy przyrząd hemostatyczny
Описание: Dostawa Endoskopowy przyrząd hemostatyczny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 59
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: cz. 60 - Jednorazowa sonda endoskopowa gietka
Описание: Dostawa Jednorazowa sonda endoskopowa gietka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 60
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Описание: Dostawa Drut stomatologiczny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 61
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: cz. 62 - Jednorazowe filtry do ssaka
Описание: Dostawa Jednorazowe filtry do ssaka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 62
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: cz. 63 - Cewnik do rozpylania typu standard
Описание: Dostawa Cewnik do rozpylania typu standard ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 63
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: cz. 64 - Zestaw zaworów do endoskopów
Описание: Dostawa Zestaw zaworów do endoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 64
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: cz. 65 - Rozszerzadła do cewki męskiej
Описание: Dostawa Rozszerzadła do cewki męskiej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 65
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: cz. 66 - Pistolet biopsyjny jednorazowego użytku
Описание: Dostawa Pistolet biopsyjny jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 66
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: cz. 67 - Jednorazowy układ oddechowy z generatorem, Komora nawilżacza, Łącznik – adapter do funkcji +nCPAP
Описание: Dostawa Jednorazowy układ oddechowy z generatorem, Komora nawilżacza, Łącznik – adapter do funkcji +nCPAP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 67
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Описание: Dostawa Viscoelastic Cannula- kaniula jednorazowe do viscoelastyku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 68
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: cz. 69 - Ostrza do napędu DeSOUTTER MEDICAL
Описание: Dostawa Ostrza do napędu DeSOUTTER MEDICAL ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 69
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: cz. 70 - Jednorazowy stapler liniowy zamykająco-tnący z ładunkiem
Описание: Dostawa Jednorazowy stapler liniowy zamykająco-tnący z ładunkiem ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 70
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: cz. 71 - Balon przeznaczony do terapii otyłości z zestawem do usuwania
Описание: Dostawa Balon przeznaczony do terapii otyłości z zestawem do usuwania ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 71
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: cz. 72 - Syntetyczny materiał kościozastępczy
Описание: Dostawa Syntetyczny materiał kościozastępczy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 72
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: cz. 73 - Elektroda pętlowa tnąca bipolarna
Описание: Dostawa Elektroda pętlowa tnąca bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 73
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: cz. 74 - Filtr przeciwbakteryjny/przeciwwirusowy, obwód dwuramienny, i jednoramienny
Описание: Dostawa Filtr przeciwbakteryjny/przeciwwirusowy, obwód dwuramienny, i jednoramienny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 74
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: cz. 75 - Komory do testów płatkowych typu IQ Ultra, Zestaw substancji testowych
Описание: Dostawa Komory do testów płatkowych typu IQ Ultra, Zestaw substancji testowych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 75
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: cz. 76 - Kleszcze chwytające jednorazowego użytku, Pętla do polipektomii jednorazowego użytku
Описание: Dostawa Kleszcze chwytające jednorazowego użytku, Pętla do polipektomii jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 76
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: cz. 77 - Kleszcze do tamowania krwawień poprzez koagulację
Описание: Dostawa kleszcze do tamowania krwawień poprzez koagulację ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 77
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: cz. 78 - Ustnik jednorazowy endoskopowy dla dzieci
Описание: Dostawa Ustnik jednorazowy endoskopowy dla dzieci ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 78
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: cz. 79 - Prowadnik uniwersalny- do zabiegów prostych i w naczyniach o krętej anatomii, zabiegów w ciasnych zmianach, oraz dostępu Retrograde
Описание: Dostawa Prowadnik uniwersalny- do zabiegów prostych i w naczyniach o krętej anatomii, zabiegów w ciasnych zmianach, oraz dostępu Retrograde ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: cz. 79
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP-382-20/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33141320 Zdravotnické jehly, 33141220 Kanyly
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: cz. 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: cz. 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: cz. 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: cz. 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: cz. 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: cz. 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: cz. 7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: cz. 8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: cz. 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: cz. 10
Část: LOT-0011
Název: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Interní identifikátor: cz. 11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: cz. 12
Část: LOT-0013
Název: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Interní identifikátor: cz. 13
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: cz. 14
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: cz. 15
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: cz. 16
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: cz. 17
Část: LOT-0018
Název: cz. 18- Klipsy tytanowe
Interní identifikátor: cz. 18
Část: LOT-0019
Interní identifikátor: cz. 19
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: cz. 20
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: cz. 21
Část: LOT-0022
Interní identifikátor: cz. 22
Část: LOT-0023
Název: cz. 23 - Pętle zapasowe
Interní identifikátor: cz. 23
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: cz. 24
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: cz. 25
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: cz. 26
Část: LOT-0027
Interní identifikátor: cz. 27
Část: LOT-0028
Interní identifikátor: cz. 28
Část: LOT-0029
Interní identifikátor: cz. 29
Část: LOT-0030
Interní identifikátor: cz. 30
Část: LOT-0031
Interní identifikátor: cz. 31
Část: LOT-0032
Interní identifikátor: cz. 32
Část: LOT-0033
Interní identifikátor: cz. 33
Část: LOT-0034
Interní identifikátor: cz. 34
Část: LOT-0035
Název: cz. 35- Zestaw do GERD
Interní identifikátor: cz. 35
Část: LOT-0036
Název: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Interní identifikátor: cz. 36
Část: LOT-0037
Interní identifikátor: cz. 37
Část: LOT-0038
Interní identifikátor: cz. 38
Část: LOT-0039
Interní identifikátor: cz. 39
Část: LOT-0040
Interní identifikátor: cz. 40
Část: LOT-0041
Název: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Interní identifikátor: cz. 41
Část: LOT-0042
Název: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Interní identifikátor: cz. 42
Část: LOT-0043
Interní identifikátor: cz. 43
Část: LOT-0044
Interní identifikátor: cz. 44
Část: LOT-0045
Interní identifikátor: cz. 45
Část: LOT-0046
Interní identifikátor: cz. 46
Část: LOT-0047
Interní identifikátor: cz. 47
Část: LOT-0048
Interní identifikátor: cz. 48
Část: LOT-0049
Interní identifikátor: cz. 49
Část: LOT-0050
Interní identifikátor: cz. 50
Část: LOT-0051
Interní identifikátor: cz. 51
Část: LOT-0052
Interní identifikátor: cz. 52
Část: LOT-0053
Interní identifikátor: cz. 53
Část: LOT-0054
Název: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Interní identifikátor: cz. 54
Část: LOT-0055
Interní identifikátor: cz. 55
Část: LOT-0056
Interní identifikátor: cz. 56
Část: LOT-0057
Interní identifikátor: cz. 57
Část: LOT-0058
Název: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Interní identifikátor: cz. 58
Část: LOT-0059
Interní identifikátor: cz. 59
Část: LOT-0060
Interní identifikátor: cz. 60
Část: LOT-0061
Název: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Interní identifikátor: cz. 61
Část: LOT-0062
Interní identifikátor: cz. 62
Část: LOT-0063
Interní identifikátor: cz. 63
Část: LOT-0064
Interní identifikátor: cz. 64
Část: LOT-0065
Interní identifikátor: cz. 65
Část: LOT-0066
Interní identifikátor: cz. 66
Část: LOT-0067
Interní identifikátor: cz. 67
Část: LOT-0068
Název: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Interní identifikátor: cz. 68
Část: LOT-0069
Interní identifikátor: cz. 69
Část: LOT-0070
Interní identifikátor: cz. 70
Část: LOT-0071
Interní identifikátor: cz. 71
Část: LOT-0072
Interní identifikátor: cz. 72
Část: LOT-0073
Interní identifikátor: cz. 73
Část: LOT-0074
Interní identifikátor: cz. 74
Část: LOT-0075
Interní identifikátor: cz. 75
Část: LOT-0076
Interní identifikátor: cz. 76
Část: LOT-0077
Interní identifikátor: cz. 77
Část: LOT-0078
Interní identifikátor: cz. 78
Část: LOT-0079
Interní identifikátor: cz. 79
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP-382-20/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
Supplerende klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr, 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer, 33141320 Nåle til medicinsk brug, 33141220 Kanyler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: cz. 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: cz. 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: cz. 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: cz. 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: cz. 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: cz. 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: cz. 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: cz. 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: cz. 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: cz. 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Intern ID: cz. 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: cz. 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Intern ID: cz. 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: cz. 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: cz. 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: cz. 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: cz. 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: cz. 18- Klipsy tytanowe
Intern ID: cz. 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: cz. 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: cz. 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: cz. 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: cz. 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: cz. 23 - Pętle zapasowe
Intern ID: cz. 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: cz. 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: cz. 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: cz. 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: cz. 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: cz. 28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: cz. 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: cz. 30
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: cz. 31
Delkontrakt: LOT-0032
Intern ID: cz. 32
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: cz. 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: cz. 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: cz. 35- Zestaw do GERD
Intern ID: cz. 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Intern ID: cz. 36
Delkontrakt: LOT-0037
Intern ID: cz. 37
Delkontrakt: LOT-0038
Intern ID: cz. 38
Delkontrakt: LOT-0039
Intern ID: cz. 39
Delkontrakt: LOT-0040
Intern ID: cz. 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Intern ID: cz. 41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Intern ID: cz. 42
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: cz. 43
Delkontrakt: LOT-0044
Intern ID: cz. 44
Delkontrakt: LOT-0045
Intern ID: cz. 45
Delkontrakt: LOT-0046
Intern ID: cz. 46
Delkontrakt: LOT-0047
Intern ID: cz. 47
Delkontrakt: LOT-0048
Intern ID: cz. 48
Delkontrakt: LOT-0049
Intern ID: cz. 49
Delkontrakt: LOT-0050
Intern ID: cz. 50
Delkontrakt: LOT-0051
Intern ID: cz. 51
Delkontrakt: LOT-0052
Intern ID: cz. 52
Delkontrakt: LOT-0053
Intern ID: cz. 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Intern ID: cz. 54
Delkontrakt: LOT-0055
Intern ID: cz. 55
Delkontrakt: LOT-0056
Intern ID: cz. 56
Delkontrakt: LOT-0057
Intern ID: cz. 57
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Intern ID: cz. 58
Delkontrakt: LOT-0059
Intern ID: cz. 59
Delkontrakt: LOT-0060
Intern ID: cz. 60
Delkontrakt: LOT-0061
Titel: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Intern ID: cz. 61
Delkontrakt: LOT-0062
Intern ID: cz. 62
Delkontrakt: LOT-0063
Intern ID: cz. 63
Delkontrakt: LOT-0064
Intern ID: cz. 64
Delkontrakt: LOT-0065
Intern ID: cz. 65
Delkontrakt: LOT-0066
Intern ID: cz. 66
Delkontrakt: LOT-0067
Intern ID: cz. 67
Delkontrakt: LOT-0068
Titel: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Intern ID: cz. 68
Delkontrakt: LOT-0069
Intern ID: cz. 69
Delkontrakt: LOT-0070
Intern ID: cz. 70
Delkontrakt: LOT-0071
Intern ID: cz. 71
Delkontrakt: LOT-0072
Intern ID: cz. 72
Delkontrakt: LOT-0073
Intern ID: cz. 73
Delkontrakt: LOT-0074
Intern ID: cz. 74
Delkontrakt: LOT-0075
Intern ID: cz. 75
Delkontrakt: LOT-0076
Intern ID: cz. 76
Delkontrakt: LOT-0077
Intern ID: cz. 77
Delkontrakt: LOT-0078
Intern ID: cz. 78
Delkontrakt: LOT-0079
Intern ID: cz. 79
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP-382-20/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: cz. 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: cz. 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: cz. 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: cz. 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: cz. 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: cz. 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: cz. 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: cz. 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: cz. 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: cz. 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: cz. 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: cz. 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: cz. 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: cz. 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: cz. 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: cz. 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: cz. 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: cz. 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: cz. 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: cz. 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: cz. 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: cz. 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: cz. 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: cz. 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: cz. 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: cz. 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: cz. 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: cz. 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: cz. 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: cz. 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: cz. 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: cz. 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: cz. 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: cz. 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: cz. 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: cz. 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: cz. 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: cz. 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: cz. 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: cz. 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: cz. 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: cz. 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: cz. 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: cz. 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: cz. 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: cz. 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: cz. 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: cz. 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: cz. 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: cz. 54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: cz. 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: cz. 56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: cz. 57
Los: LOT-0058
Interne Kennung: cz. 58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: cz. 59
Los: LOT-0060
Interne Kennung: cz. 60
Los: LOT-0061
Interne Kennung: cz. 61
Los: LOT-0062
Interne Kennung: cz. 62
Los: LOT-0063
Interne Kennung: cz. 63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: cz. 64
Los: LOT-0065
Interne Kennung: cz. 65
Los: LOT-0066
Interne Kennung: cz. 66
Los: LOT-0067
Interne Kennung: cz. 67
Los: LOT-0068
Interne Kennung: cz. 68
Los: LOT-0069
Interne Kennung: cz. 69
Los: LOT-0070
Interne Kennung: cz. 70
Los: LOT-0071
Interne Kennung: cz. 71
Los: LOT-0072
Interne Kennung: cz. 72
Los: LOT-0073
Interne Kennung: cz. 73
Los: LOT-0074
Interne Kennung: cz. 74
Los: LOT-0075
Interne Kennung: cz. 75
Los: LOT-0076
Interne Kennung: cz. 76
Los: LOT-0077
Interne Kennung: cz. 77
Los: LOT-0078
Interne Kennung: cz. 78
Los: LOT-0079
Interne Kennung: cz. 79
460941-2026 - Licitación
Polonia – Instrumentos y aparatos médicos diversos – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZP-382-20/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico, 33140000 Material médico fungible, 33141320 Agujas para uso médico, 33141220 Cánulas
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internocz. 1
LoteLOT-0002
Títulocz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Identificador internocz. 2
LoteLOT-0003
Identificador internocz. 3
LoteLOT-0004
Identificador internocz. 4
LoteLOT-0005
Identificador internocz. 5
LoteLOT-0006
Identificador internocz. 6
LoteLOT-0007
Identificador internocz. 7
LoteLOT-0008
Identificador internocz. 8
LoteLOT-0009
Identificador internocz. 9
LoteLOT-0010
Identificador internocz. 10
LoteLOT-0011
Títulocz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identificador internocz. 11
LoteLOT-0012
Identificador internocz. 12
LoteLOT-0013
Títulocz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificador internocz. 13
LoteLOT-0014
Identificador internocz. 14
LoteLOT-0015
Identificador internocz. 15
LoteLOT-0016
Identificador internocz. 16
LoteLOT-0017
Identificador internocz. 17
LoteLOT-0018
Títulocz. 18- Klipsy tytanowe
Identificador internocz. 18
LoteLOT-0019
Identificador internocz. 19
LoteLOT-0020
Identificador internocz. 20
LoteLOT-0021
Identificador internocz. 21
LoteLOT-0022
Identificador internocz. 22
LoteLOT-0023
Títulocz. 23 - Pętle zapasowe
Identificador internocz. 23
LoteLOT-0024
Identificador internocz. 24
LoteLOT-0025
Identificador internocz. 25
LoteLOT-0026
Identificador internocz. 26
LoteLOT-0027
Identificador internocz. 27
LoteLOT-0028
Identificador internocz. 28
LoteLOT-0029
Identificador internocz. 29
LoteLOT-0030
Identificador internocz. 30
LoteLOT-0031
Identificador internocz. 31
LoteLOT-0032
Identificador internocz. 32
LoteLOT-0033
Identificador internocz. 33
LoteLOT-0034
Títulocz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Identificador internocz. 34
LoteLOT-0035
Títulocz. 35- Zestaw do GERD
Identificador internocz. 35
LoteLOT-0036
Títulocz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificador internocz. 36
LoteLOT-0037
Identificador internocz. 37
LoteLOT-0038
Identificador internocz. 38
LoteLOT-0039
Identificador internocz. 39
LoteLOT-0040
Identificador internocz. 40
LoteLOT-0041
Títulocz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificador internocz. 41
LoteLOT-0042
Títulocz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificador internocz. 42
LoteLOT-0043
Identificador internocz. 43
LoteLOT-0044
Identificador internocz. 44
LoteLOT-0045
Identificador internocz. 45
LoteLOT-0046
Identificador internocz. 46
LoteLOT-0047
Identificador internocz. 47
LoteLOT-0048
Identificador internocz. 48
LoteLOT-0049
Identificador internocz. 49
LoteLOT-0050
Identificador internocz. 50
LoteLOT-0051
Identificador internocz. 51
LoteLOT-0052
Identificador internocz. 52
LoteLOT-0053
Identificador internocz. 53
LoteLOT-0054
Títulocz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificador internocz. 54
LoteLOT-0055
Identificador internocz. 55
LoteLOT-0056
Identificador internocz. 56
LoteLOT-0057
Identificador internocz. 57
LoteLOT-0058
Títulocz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificador internocz. 58
LoteLOT-0059
Identificador internocz. 59
LoteLOT-0060
Identificador internocz. 60
LoteLOT-0061
Títulocz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificador internocz. 61
LoteLOT-0062
Identificador internocz. 62
LoteLOT-0063
Identificador internocz. 63
LoteLOT-0064
Identificador internocz. 64
LoteLOT-0065
Identificador internocz. 65
LoteLOT-0066
Identificador internocz. 66
LoteLOT-0067
Identificador internocz. 67
LoteLOT-0068
Títulocz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificador internocz. 68
LoteLOT-0069
Identificador internocz. 69
LoteLOT-0070
Identificador internocz. 70
LoteLOT-0071
Identificador internocz. 71
LoteLOT-0072
Identificador internocz. 72
LoteLOT-0073
Identificador internocz. 73
LoteLOT-0074
Identificador internocz. 74
LoteLOT-0075
Identificador internocz. 75
LoteLOT-0076
Identificador internocz. 76
LoteLOT-0077
Identificador internocz. 77
LoteLOT-0078
Identificador internocz. 78
LoteLOT-0079
Identificador internocz. 79
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP-382-20/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Täiendav liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141320 Meditsiinilised nõelad, 33141220 Kanüülid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: cz. 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: cz. 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: cz. 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: cz. 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: cz. 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: cz. 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: cz. 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: cz. 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: cz. 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: cz. 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: cz. 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: cz. 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Sisemine tunnus: cz. 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: cz. 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: cz. 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: cz. 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: cz. 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: cz. 18- Klipsy tytanowe
Sisemine tunnus: cz. 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: cz. 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: cz. 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: cz. 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: cz. 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: cz. 23 - Pętle zapasowe
Sisemine tunnus: cz. 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: cz. 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: cz. 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: cz. 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: cz. 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: cz. 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: cz. 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: cz. 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: cz. 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: cz. 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: cz. 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: cz. 34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: cz. 35- Zestaw do GERD
Sisemine tunnus: cz. 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: cz. 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: cz. 37
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: cz. 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: cz. 39
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: cz. 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Sisemine tunnus: cz. 41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Sisemine tunnus: cz. 42
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: cz. 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: cz. 44
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: cz. 45
Osa: LOT-0046
Sisemine tunnus: cz. 46
Osa: LOT-0047
Sisemine tunnus: cz. 47
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: cz. 48
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: cz. 49
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: cz. 50
Osa: LOT-0051
Sisemine tunnus: cz. 51
Osa: LOT-0052
Sisemine tunnus: cz. 52
Osa: LOT-0053
Sisemine tunnus: cz. 53
Osa: LOT-0054
Sisemine tunnus: cz. 54
Osa: LOT-0055
Sisemine tunnus: cz. 55
Osa: LOT-0056
Sisemine tunnus: cz. 56
Osa: LOT-0057
Sisemine tunnus: cz. 57
Osa: LOT-0058
Sisemine tunnus: cz. 58
Osa: LOT-0059
Sisemine tunnus: cz. 59
Osa: LOT-0060
Sisemine tunnus: cz. 60
Osa: LOT-0061
Pealkiri: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Sisemine tunnus: cz. 61
Osa: LOT-0062
Sisemine tunnus: cz. 62
Osa: LOT-0063
Sisemine tunnus: cz. 63
Osa: LOT-0064
Sisemine tunnus: cz. 64
Osa: LOT-0065
Sisemine tunnus: cz. 65
Osa: LOT-0066
Sisemine tunnus: cz. 66
Osa: LOT-0067
Sisemine tunnus: cz. 67
Osa: LOT-0068
Pealkiri: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Sisemine tunnus: cz. 68
Osa: LOT-0069
Sisemine tunnus: cz. 69
Osa: LOT-0070
Sisemine tunnus: cz. 70
Osa: LOT-0071
Sisemine tunnus: cz. 71
Osa: LOT-0072
Sisemine tunnus: cz. 72
Osa: LOT-0073
Sisemine tunnus: cz. 73
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: cz. 74
Osa: LOT-0075
Sisemine tunnus: cz. 75
Osa: LOT-0076
Sisemine tunnus: cz. 76
Osa: LOT-0077
Sisemine tunnus: cz. 77
Osa: LOT-0078
Sisemine tunnus: cz. 78
Osa: LOT-0079
Sisemine tunnus: cz. 79
460941-2026 - Kilpailu
Puola – Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZP-382-20/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33141320 Injektioneulat, 33141220 Kanyylit
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistecz. 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnistecz. 2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnistecz. 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnistecz. 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnistecz. 5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnistecz. 6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunnistecz. 7
OsaLOT-0008
Sisäinen tunnistecz. 8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunnistecz. 9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunnistecz. 10
OsaLOT-0011
Sisäinen tunnistecz. 11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunnistecz. 12
OsaLOT-0013
Ilmoituksen nimicz. 13 - Endobag 1500 ml
Sisäinen tunnistecz. 13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunnistecz. 14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunnistecz. 15
OsaLOT-0016
Sisäinen tunnistecz. 16
OsaLOT-0017
Sisäinen tunnistecz. 17
OsaLOT-0018
Ilmoituksen nimicz. 18- Klipsy tytanowe
Sisäinen tunnistecz. 18
OsaLOT-0019
Sisäinen tunnistecz. 19
OsaLOT-0020
Sisäinen tunnistecz. 20
OsaLOT-0021
Sisäinen tunnistecz. 21
OsaLOT-0022
Sisäinen tunnistecz. 22
OsaLOT-0023
Ilmoituksen nimicz. 23 - Pętle zapasowe
Sisäinen tunnistecz. 23
OsaLOT-0024
Sisäinen tunnistecz. 24
OsaLOT-0025
Sisäinen tunnistecz. 25
OsaLOT-0026
Sisäinen tunnistecz. 26
OsaLOT-0027
Sisäinen tunnistecz. 27
OsaLOT-0028
Sisäinen tunnistecz. 28
OsaLOT-0029
Sisäinen tunnistecz. 29
OsaLOT-0030
Sisäinen tunnistecz. 30
OsaLOT-0031
Sisäinen tunnistecz. 31
OsaLOT-0032
Sisäinen tunnistecz. 32
OsaLOT-0033
Sisäinen tunnistecz. 33
OsaLOT-0034
Sisäinen tunnistecz. 34
OsaLOT-0035
Ilmoituksen nimicz. 35- Zestaw do GERD
Sisäinen tunnistecz. 35
OsaLOT-0036
Sisäinen tunnistecz. 36
OsaLOT-0037
Sisäinen tunnistecz. 37
OsaLOT-0038
Sisäinen tunnistecz. 38
OsaLOT-0039
Sisäinen tunnistecz. 39
OsaLOT-0040
Sisäinen tunnistecz. 40
OsaLOT-0041
Ilmoituksen nimicz. 41 - Worek laparoskopowy
Sisäinen tunnistecz. 41
OsaLOT-0042
Ilmoituksen nimicz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Sisäinen tunnistecz. 42
OsaLOT-0043
Sisäinen tunnistecz. 43
OsaLOT-0044
Sisäinen tunnistecz. 44
OsaLOT-0045
Sisäinen tunnistecz. 45
OsaLOT-0046
Sisäinen tunnistecz. 46
OsaLOT-0047
Sisäinen tunnistecz. 47
OsaLOT-0048
Sisäinen tunnistecz. 48
OsaLOT-0049
Sisäinen tunnistecz. 49
OsaLOT-0050
Sisäinen tunnistecz. 50
OsaLOT-0051
Sisäinen tunnistecz. 51
OsaLOT-0052
Sisäinen tunnistecz. 52
OsaLOT-0053
Sisäinen tunnistecz. 53
OsaLOT-0054
Sisäinen tunnistecz. 54
OsaLOT-0055
Sisäinen tunnistecz. 55
OsaLOT-0056
Sisäinen tunnistecz. 56
OsaLOT-0057
Sisäinen tunnistecz. 57
OsaLOT-0058
Sisäinen tunnistecz. 58
OsaLOT-0059
Sisäinen tunnistecz. 59
OsaLOT-0060
Sisäinen tunnistecz. 60
OsaLOT-0061
Ilmoituksen nimicz. 61 - Drut stomatologiczny
Sisäinen tunnistecz. 61
OsaLOT-0062
Sisäinen tunnistecz. 62
OsaLOT-0063
Sisäinen tunnistecz. 63
OsaLOT-0064
Sisäinen tunnistecz. 64
OsaLOT-0065
Sisäinen tunnistecz. 65
OsaLOT-0066
Sisäinen tunnistecz. 66
OsaLOT-0067
Sisäinen tunnistecz. 67
OsaLOT-0068
Ilmoituksen nimicz. 68 - Viscoelastic Cannula
Sisäinen tunnistecz. 68
OsaLOT-0069
Sisäinen tunnistecz. 69
OsaLOT-0070
Sisäinen tunnistecz. 70
OsaLOT-0071
Sisäinen tunnistecz. 71
OsaLOT-0072
Sisäinen tunnistecz. 72
OsaLOT-0073
Sisäinen tunnistecz. 73
OsaLOT-0074
Sisäinen tunnistecz. 74
OsaLOT-0075
Sisäinen tunnistecz. 75
OsaLOT-0076
Sisäinen tunnistecz. 76
OsaLOT-0077
Sisäinen tunnistecz. 77
OsaLOT-0078
Sisäinen tunnistecz. 78
OsaLOT-0079
Sisäinen tunnistecz. 79
460941-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Appareils et instruments médicaux divers – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDZP-382-20/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33100000 Équipements médicaux, 33140000 Consommables médicaux, 33141320 Aiguilles à usage médical, 33141220 Canules
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant internecz. 1
LotLOT-0002
Titrecz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Identifiant internecz. 2
LotLOT-0003
Identifiant internecz. 3
LotLOT-0004
Identifiant internecz. 4
LotLOT-0005
Identifiant internecz. 5
LotLOT-0006
Identifiant internecz. 6
LotLOT-0007
Identifiant internecz. 7
LotLOT-0008
Identifiant internecz. 8
LotLOT-0009
Identifiant internecz. 9
LotLOT-0010
Titrecz. 10 - Klipsownica hemostatyczna
Identifiant internecz. 10
LotLOT-0011
Titrecz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identifiant internecz. 11
LotLOT-0012
Identifiant internecz. 12
LotLOT-0013
Titrecz. 13 - Endobag 1500 ml
Identifiant internecz. 13
LotLOT-0014
Identifiant internecz. 14
LotLOT-0015
Identifiant internecz. 15
LotLOT-0016
Identifiant internecz. 16
LotLOT-0017
Identifiant internecz. 17
LotLOT-0018
Titrecz. 18- Klipsy tytanowe
Identifiant internecz. 18
LotLOT-0019
Identifiant internecz. 19
LotLOT-0020
Identifiant internecz. 20
LotLOT-0021
Identifiant internecz. 21
LotLOT-0022
Identifiant internecz. 22
LotLOT-0023
Titrecz. 23 - Pętle zapasowe
Identifiant internecz. 23
LotLOT-0024
Identifiant internecz. 24
LotLOT-0025
Identifiant internecz. 25
LotLOT-0026
Identifiant internecz. 26
LotLOT-0027
Identifiant internecz. 27
LotLOT-0028
Identifiant internecz. 28
LotLOT-0029
Identifiant internecz. 29
LotLOT-0030
Identifiant internecz. 30
LotLOT-0031
Identifiant internecz. 31
LotLOT-0032
Identifiant internecz. 32
LotLOT-0033
Identifiant internecz. 33
LotLOT-0034
Titrecz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Identifiant internecz. 34
LotLOT-0035
Titrecz. 35- Zestaw do GERD
Identifiant internecz. 35
LotLOT-0036
Titrecz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identifiant internecz. 36
LotLOT-0037
Identifiant internecz. 37
LotLOT-0038
Identifiant internecz. 38
LotLOT-0039
Identifiant internecz. 39
LotLOT-0040
Identifiant internecz. 40
LotLOT-0041
Titrecz. 41 - Worek laparoskopowy
Identifiant internecz. 41
LotLOT-0042
Titrecz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identifiant internecz. 42
LotLOT-0043
Identifiant internecz. 43
LotLOT-0044
Identifiant internecz. 44
LotLOT-0045
Identifiant internecz. 45
LotLOT-0046
Identifiant internecz. 46
LotLOT-0047
Identifiant internecz. 47
LotLOT-0048
Identifiant internecz. 48
LotLOT-0049
Identifiant internecz. 49
LotLOT-0050
Identifiant internecz. 50
LotLOT-0051
Identifiant internecz. 51
LotLOT-0052
Identifiant internecz. 52
LotLOT-0053
Identifiant internecz. 53
LotLOT-0054
Titrecz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identifiant internecz. 54
LotLOT-0055
Identifiant internecz. 55
LotLOT-0056
Identifiant internecz. 56
LotLOT-0057
Identifiant internecz. 57
LotLOT-0058
Titrecz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identifiant internecz. 58
LotLOT-0059
Identifiant internecz. 59
LotLOT-0060
Identifiant internecz. 60
LotLOT-0061
Titrecz. 61 - Drut stomatologiczny
Identifiant internecz. 61
LotLOT-0062
Identifiant internecz. 62
LotLOT-0063
Identifiant internecz. 63
LotLOT-0064
Identifiant internecz. 64
LotLOT-0065
Identifiant internecz. 65
LotLOT-0066
Identifiant internecz. 66
LotLOT-0067
Identifiant internecz. 67
LotLOT-0068
Titrecz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identifiant internecz. 68
LotLOT-0069
Identifiant internecz. 69
LotLOT-0070
Identifiant internecz. 70
LotLOT-0071
Identifiant internecz. 71
LotLOT-0072
Identifiant internecz. 72
LotLOT-0073
Identifiant internecz. 73
LotLOT-0074
Identifiant internecz. 74
LotLOT-0075
Identifiant internecz. 75
LotLOT-0076
Identifiant internecz. 76
LotLOT-0077
Identifiant internecz. 77
LotLOT-0078
Identifiant internecz. 78
LotLOT-0079
Identifiant internecz. 79
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP-382-20/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Aicmiú breise (cpv): 33100000 Medical equipments, 33140000 Medical consumables, 33141320 Medical needles, 33141220 Cannulae
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: cz. 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: cz. 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: cz. 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: cz. 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: cz. 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: cz. 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: cz. 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: cz. 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: cz. 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: cz. 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: cz. 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: cz. 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Aitheantóir inmheánach: cz. 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: cz. 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: cz. 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: cz. 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: cz. 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: cz. 18- Klipsy tytanowe
Aitheantóir inmheánach: cz. 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: cz. 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: cz. 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: cz. 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: cz. 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: cz. 23 - Pętle zapasowe
Aitheantóir inmheánach: cz. 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: cz. 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: cz. 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: cz. 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: cz. 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: cz. 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: cz. 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: cz. 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: cz. 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: cz. 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: cz. 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: cz. 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: cz. 35- Zestaw do GERD
Aitheantóir inmheánach: cz. 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Aitheantóir inmheánach: cz. 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: cz. 37
Luchtóg: LOT-0038
Aitheantóir inmheánach: cz. 38
Luchtóg: LOT-0039
Aitheantóir inmheánach: cz. 39
Luchtóg: LOT-0040
Aitheantóir inmheánach: cz. 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Aitheantóir inmheánach: cz. 41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Aitheantóir inmheánach: cz. 42
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: cz. 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: cz. 44
Luchtóg: LOT-0045
Aitheantóir inmheánach: cz. 45
Luchtóg: LOT-0046
Aitheantóir inmheánach: cz. 46
Luchtóg: LOT-0047
Aitheantóir inmheánach: cz. 47
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: cz. 48
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: cz. 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: cz. 50
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: cz. 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: cz. 52
Luchtóg: LOT-0053
Aitheantóir inmheánach: cz. 53
Luchtóg: LOT-0054
Aitheantóir inmheánach: cz. 54
Luchtóg: LOT-0055
Aitheantóir inmheánach: cz. 55
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: cz. 56
Luchtóg: LOT-0057
Aitheantóir inmheánach: cz. 57
Luchtóg: LOT-0058
Teideal: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Aitheantóir inmheánach: cz. 58
Luchtóg: LOT-0059
Aitheantóir inmheánach: cz. 59
Luchtóg: LOT-0060
Aitheantóir inmheánach: cz. 60
Luchtóg: LOT-0061
Teideal: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Aitheantóir inmheánach: cz. 61
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: cz. 62
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: cz. 63
Luchtóg: LOT-0064
Aitheantóir inmheánach: cz. 64
Luchtóg: LOT-0065
Aitheantóir inmheánach: cz. 65
Luchtóg: LOT-0066
Aitheantóir inmheánach: cz. 66
Luchtóg: LOT-0067
Aitheantóir inmheánach: cz. 67
Luchtóg: LOT-0068
Teideal: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Aitheantóir inmheánach: cz. 68
Luchtóg: LOT-0069
Aitheantóir inmheánach: cz. 69
Luchtóg: LOT-0070
Aitheantóir inmheánach: cz. 70
Luchtóg: LOT-0071
Aitheantóir inmheánach: cz. 71
Luchtóg: LOT-0072
Aitheantóir inmheánach: cz. 72
Luchtóg: LOT-0073
Aitheantóir inmheánach: cz. 73
Luchtóg: LOT-0074
Aitheantóir inmheánach: cz. 74
Luchtóg: LOT-0075
Aitheantóir inmheánach: cz. 75
Luchtóg: LOT-0076
Aitheantóir inmheánach: cz. 76
Luchtóg: LOT-0077
Aitheantóir inmheánach: cz. 77
Luchtóg: LOT-0078
Aitheantóir inmheánach: cz. 78
Luchtóg: LOT-0079
Aitheantóir inmheánach: cz. 79
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP-382-20/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave, 33140000 Medicinski potrošni materijal, 33141320 Medicinske igle, 33141220 Kanile
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: cz. 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: cz. 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: cz. 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: cz. 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: cz. 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: cz. 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: cz. 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: cz. 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: cz. 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: cz. 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: cz. 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: cz. 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Interna identifikacijska oznaka: cz. 13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: cz. 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: cz. 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: cz. 16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: cz. 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: cz. 18- Klipsy tytanowe
Interna identifikacijska oznaka: cz. 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: cz. 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: cz. 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: cz. 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: cz. 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: cz. 23 - Pętle zapasowe
Interna identifikacijska oznaka: cz. 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: cz. 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: cz. 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: cz. 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: cz. 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: cz. 28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: cz. 29
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: cz. 30
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: cz. 31
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: cz. 32
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: cz. 33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: cz. 34
Grupa: LOT-0035
Naslov: cz. 35- Zestaw do GERD
Interna identifikacijska oznaka: cz. 35
Grupa: LOT-0036
Naslov: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Interna identifikacijska oznaka: cz. 36
Grupa: LOT-0037
Interna identifikacijska oznaka: cz. 37
Grupa: LOT-0038
Interna identifikacijska oznaka: cz. 38
Grupa: LOT-0039
Interna identifikacijska oznaka: cz. 39
Grupa: LOT-0040
Interna identifikacijska oznaka: cz. 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Interna identifikacijska oznaka: cz. 41
Grupa: LOT-0042
Naslov: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Interna identifikacijska oznaka: cz. 42
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: cz. 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: cz. 44
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: cz. 45
Grupa: LOT-0046
Interna identifikacijska oznaka: cz. 46
Grupa: LOT-0047
Interna identifikacijska oznaka: cz. 47
Grupa: LOT-0048
Interna identifikacijska oznaka: cz. 48
Grupa: LOT-0049
Interna identifikacijska oznaka: cz. 49
Grupa: LOT-0050
Interna identifikacijska oznaka: cz. 50
Grupa: LOT-0051
Interna identifikacijska oznaka: cz. 51
Grupa: LOT-0052
Interna identifikacijska oznaka: cz. 52
Grupa: LOT-0053
Interna identifikacijska oznaka: cz. 53
Grupa: LOT-0054
Naslov: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Interna identifikacijska oznaka: cz. 54
Grupa: LOT-0055
Interna identifikacijska oznaka: cz. 55
Grupa: LOT-0056
Interna identifikacijska oznaka: cz. 56
Grupa: LOT-0057
Interna identifikacijska oznaka: cz. 57
Grupa: LOT-0058
Naslov: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Interna identifikacijska oznaka: cz. 58
Grupa: LOT-0059
Interna identifikacijska oznaka: cz. 59
Grupa: LOT-0060
Interna identifikacijska oznaka: cz. 60
Grupa: LOT-0061
Naslov: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Interna identifikacijska oznaka: cz. 61
Grupa: LOT-0062
Interna identifikacijska oznaka: cz. 62
Grupa: LOT-0063
Interna identifikacijska oznaka: cz. 63
Grupa: LOT-0064
Interna identifikacijska oznaka: cz. 64
Grupa: LOT-0065
Interna identifikacijska oznaka: cz. 65
Grupa: LOT-0066
Interna identifikacijska oznaka: cz. 66
Grupa: LOT-0067
Interna identifikacijska oznaka: cz. 67
Grupa: LOT-0068
Naslov: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Interna identifikacijska oznaka: cz. 68
Grupa: LOT-0069
Interna identifikacijska oznaka: cz. 69
Grupa: LOT-0070
Interna identifikacijska oznaka: cz. 70
Grupa: LOT-0071
Interna identifikacijska oznaka: cz. 71
Grupa: LOT-0072
Interna identifikacijska oznaka: cz. 72
Grupa: LOT-0073
Interna identifikacijska oznaka: cz. 73
Grupa: LOT-0074
Interna identifikacijska oznaka: cz. 74
Grupa: LOT-0075
Interna identifikacijska oznaka: cz. 75
Grupa: LOT-0076
Interna identifikacijska oznaka: cz. 76
Grupa: LOT-0077
Interna identifikacijska oznaka: cz. 77
Grupa: LOT-0078
Interna identifikacijska oznaka: cz. 78
Grupa: LOT-0079
Interna identifikacijska oznaka: cz. 79
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZP-382-20/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések, 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33141320 Orvosi tűk, 33141220 Kanülök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: cz. 1
Rész: LOT-0002
Cím: cz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Belső azonosító: cz. 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: cz. 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: cz. 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: cz. 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: cz. 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: cz. 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: cz. 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: cz. 9
Rész: LOT-0010
Cím: cz. 10 - Klipsownica hemostatyczna
Belső azonosító: cz. 10
Rész: LOT-0011
Cím: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Belső azonosító: cz. 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: cz. 12
Rész: LOT-0013
Cím: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Belső azonosító: cz. 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: cz. 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: cz. 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: cz. 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: cz. 17
Rész: LOT-0018
Cím: cz. 18- Klipsy tytanowe
Belső azonosító: cz. 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: cz. 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: cz. 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: cz. 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: cz. 22
Rész: LOT-0023
Cím: cz. 23 - Pętle zapasowe
Belső azonosító: cz. 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: cz. 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: cz. 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: cz. 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: cz. 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: cz. 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: cz. 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: cz. 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: cz. 31
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: cz. 32
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: cz. 33
Rész: LOT-0034
Cím: cz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Belső azonosító: cz. 34
Rész: LOT-0035
Cím: cz. 35- Zestaw do GERD
Belső azonosító: cz. 35
Rész: LOT-0036
Cím: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Belső azonosító: cz. 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: cz. 37
Rész: LOT-0038
Belső azonosító: cz. 38
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: cz. 39
Rész: LOT-0040
Belső azonosító: cz. 40
Rész: LOT-0041
Cím: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Belső azonosító: cz. 41
Rész: LOT-0042
Cím: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Belső azonosító: cz. 42
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: cz. 43
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: cz. 44
Rész: LOT-0045
Belső azonosító: cz. 45
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: cz. 46
Rész: LOT-0047
Belső azonosító: cz. 47
Rész: LOT-0048
Belső azonosító: cz. 48
Rész: LOT-0049
Belső azonosító: cz. 49
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: cz. 50
Rész: LOT-0051
Belső azonosító: cz. 51
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: cz. 52
Rész: LOT-0053
Belső azonosító: cz. 53
Rész: LOT-0054
Cím: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Belső azonosító: cz. 54
Rész: LOT-0055
Belső azonosító: cz. 55
Rész: LOT-0056
Belső azonosító: cz. 56
Rész: LOT-0057
Belső azonosító: cz. 57
Rész: LOT-0058
Cím: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Belső azonosító: cz. 58
Rész: LOT-0059
Belső azonosító: cz. 59
Rész: LOT-0060
Belső azonosító: cz. 60
Rész: LOT-0061
Cím: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Belső azonosító: cz. 61
Rész: LOT-0062
Belső azonosító: cz. 62
Rész: LOT-0063
Belső azonosító: cz. 63
Rész: LOT-0064
Belső azonosító: cz. 64
Rész: LOT-0065
Belső azonosító: cz. 65
Rész: LOT-0066
Belső azonosító: cz. 66
Rész: LOT-0067
Belső azonosító: cz. 67
Rész: LOT-0068
Cím: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Belső azonosító: cz. 68
Rész: LOT-0069
Belső azonosító: cz. 69
Rész: LOT-0070
Belső azonosító: cz. 70
Rész: LOT-0071
Belső azonosító: cz. 71
Rész: LOT-0072
Belső azonosító: cz. 72
Rész: LOT-0073
Belső azonosító: cz. 73
Rész: LOT-0074
Belső azonosító: cz. 74
Rész: LOT-0075
Belső azonosító: cz. 75
Rész: LOT-0076
Belső azonosító: cz. 76
Rész: LOT-0077
Belső azonosító: cz. 77
Rész: LOT-0078
Belső azonosító: cz. 78
Rész: LOT-0079
Belső azonosító: cz. 79
460941-2026 - Gara
Polonia – Dispositivi e prodotti medici vari – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZP-382-20/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche, 33140000 Materiali medici, 33141320 Aghi per uso medico, 33141220 Cannule
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internocz. 1
LottoLOT-0002
Titolocz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Identificativo internocz. 2
LottoLOT-0003
Identificativo internocz. 3
LottoLOT-0004
Identificativo internocz. 4
LottoLOT-0005
Identificativo internocz. 5
LottoLOT-0006
Identificativo internocz. 6
LottoLOT-0007
Identificativo internocz. 7
LottoLOT-0008
Identificativo internocz. 8
LottoLOT-0009
Identificativo internocz. 9
LottoLOT-0010
Identificativo internocz. 10
LottoLOT-0011
Titolocz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identificativo internocz. 11
LottoLOT-0012
Identificativo internocz. 12
LottoLOT-0013
Titolocz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificativo internocz. 13
LottoLOT-0014
Identificativo internocz. 14
LottoLOT-0015
Identificativo internocz. 15
LottoLOT-0016
Identificativo internocz. 16
LottoLOT-0017
Identificativo internocz. 17
LottoLOT-0018
Titolocz. 18- Klipsy tytanowe
Identificativo internocz. 18
LottoLOT-0019
Identificativo internocz. 19
LottoLOT-0020
Identificativo internocz. 20
LottoLOT-0021
Identificativo internocz. 21
LottoLOT-0022
Identificativo internocz. 22
LottoLOT-0023
Titolocz. 23 - Pętle zapasowe
Identificativo internocz. 23
LottoLOT-0024
Identificativo internocz. 24
LottoLOT-0025
Identificativo internocz. 25
LottoLOT-0026
Identificativo internocz. 26
LottoLOT-0027
Identificativo internocz. 27
LottoLOT-0028
Identificativo internocz. 28
LottoLOT-0029
Identificativo internocz. 29
LottoLOT-0030
Identificativo internocz. 30
LottoLOT-0031
Identificativo internocz. 31
LottoLOT-0032
Identificativo internocz. 32
LottoLOT-0033
Identificativo internocz. 33
LottoLOT-0034
Titolocz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Identificativo internocz. 34
LottoLOT-0035
Titolocz. 35- Zestaw do GERD
Identificativo internocz. 35
LottoLOT-0036
Titolocz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificativo internocz. 36
LottoLOT-0037
Identificativo internocz. 37
LottoLOT-0038
Identificativo internocz. 38
LottoLOT-0039
Identificativo internocz. 39
LottoLOT-0040
Identificativo internocz. 40
LottoLOT-0041
Titolocz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificativo internocz. 41
LottoLOT-0042
Titolocz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificativo internocz. 42
LottoLOT-0043
Identificativo internocz. 43
LottoLOT-0044
Identificativo internocz. 44
LottoLOT-0045
Identificativo internocz. 45
LottoLOT-0046
Identificativo internocz. 46
LottoLOT-0047
Identificativo internocz. 47
LottoLOT-0048
Identificativo internocz. 48
LottoLOT-0049
Identificativo internocz. 49
LottoLOT-0050
Identificativo internocz. 50
LottoLOT-0051
Identificativo internocz. 51
LottoLOT-0052
Identificativo internocz. 52
LottoLOT-0053
Identificativo internocz. 53
LottoLOT-0054
Titolocz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificativo internocz. 54
LottoLOT-0055
Identificativo internocz. 55
LottoLOT-0056
Identificativo internocz. 56
LottoLOT-0057
Identificativo internocz. 57
LottoLOT-0058
Titolocz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificativo internocz. 58
LottoLOT-0059
Identificativo internocz. 59
LottoLOT-0060
Identificativo internocz. 60
LottoLOT-0061
Titolocz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificativo internocz. 61
LottoLOT-0062
Identificativo internocz. 62
LottoLOT-0063
Identificativo internocz. 63
LottoLOT-0064
Identificativo internocz. 64
LottoLOT-0065
Identificativo internocz. 65
LottoLOT-0066
Identificativo internocz. 66
LottoLOT-0067
Identificativo internocz. 67
LottoLOT-0068
Titolocz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificativo internocz. 68
LottoLOT-0069
Identificativo internocz. 69
LottoLOT-0070
Identificativo internocz. 70
LottoLOT-0071
Identificativo internocz. 71
LottoLOT-0072
Identificativo internocz. 72
LottoLOT-0073
Identificativo internocz. 73
LottoLOT-0074
Identificativo internocz. 74
LottoLOT-0075
Identificativo internocz. 75
LottoLOT-0076
Identificativo internocz. 76
LottoLOT-0077
Identificativo internocz. 77
LottoLOT-0078
Identificativo internocz. 78
LottoLOT-0079
Identificativo internocz. 79
Wewnętrzny identyfikator: DZP-382-20/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne, 33140000 Materiały medyczne, 33141320 Igły medyczne, 33141220 Kaniula
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: cz. 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: cz. 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: cz. 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: cz. 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: cz. 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: cz. 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: cz. 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: cz. 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: cz. 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: cz. 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Wewnętrzny identyfikator: cz. 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: cz. 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Wewnętrzny identyfikator: cz. 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: cz. 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: cz. 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: cz. 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: cz. 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: cz. 18- Klipsy tytanowe
Wewnętrzny identyfikator: cz. 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: cz. 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: cz. 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: cz. 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: cz. 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: cz. 23 - Pętle zapasowe
Wewnętrzny identyfikator: cz. 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: cz. 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: cz. 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: cz. 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: cz. 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: cz. 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: cz. 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: cz. 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: cz. 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: cz. 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: cz. 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: cz. 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: cz. 35- Zestaw do GERD
Wewnętrzny identyfikator: cz. 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Wewnętrzny identyfikator: cz. 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: cz. 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: cz. 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: cz. 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: cz. 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Wewnętrzny identyfikator: cz. 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Wewnętrzny identyfikator: cz. 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: cz. 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: cz. 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: cz. 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: cz. 46
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: cz. 47
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: cz. 48
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: cz. 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: cz. 50
Część zamówienia: LOT-0051
Wewnętrzny identyfikator: cz. 51
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: cz. 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: cz. 53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Wewnętrzny identyfikator: cz. 54
Część zamówienia: LOT-0055
Wewnętrzny identyfikator: cz. 55
Część zamówienia: LOT-0056
Wewnętrzny identyfikator: cz. 56
Część zamówienia: LOT-0057
Wewnętrzny identyfikator: cz. 57
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Wewnętrzny identyfikator: cz. 58
Część zamówienia: LOT-0059
Wewnętrzny identyfikator: cz. 59
Część zamówienia: LOT-0060
Wewnętrzny identyfikator: cz. 60
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Wewnętrzny identyfikator: cz. 61
Część zamówienia: LOT-0062
Wewnętrzny identyfikator: cz. 62
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: cz. 63
Część zamówienia: LOT-0064
Wewnętrzny identyfikator: cz. 64
Część zamówienia: LOT-0065
Wewnętrzny identyfikator: cz. 65
Część zamówienia: LOT-0066
Wewnętrzny identyfikator: cz. 66
Część zamówienia: LOT-0067
Wewnętrzny identyfikator: cz. 67
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Wewnętrzny identyfikator: cz. 68
Część zamówienia: LOT-0069
Wewnętrzny identyfikator: cz. 69
Część zamówienia: LOT-0070
Wewnętrzny identyfikator: cz. 70
Część zamówienia: LOT-0071
Wewnętrzny identyfikator: cz. 71
Część zamówienia: LOT-0072
Wewnętrzny identyfikator: cz. 72
Część zamówienia: LOT-0073
Wewnętrzny identyfikator: cz. 73
Część zamówienia: LOT-0074
Wewnętrzny identyfikator: cz. 74
Część zamówienia: LOT-0075
Wewnętrzny identyfikator: cz. 75
Część zamówienia: LOT-0076
Wewnętrzny identyfikator: cz. 76
Część zamówienia: LOT-0077
Wewnętrzny identyfikator: cz. 77
Część zamówienia: LOT-0078
Wewnętrzny identyfikator: cz. 78
Część zamówienia: LOT-0079
Wewnętrzny identyfikator: cz. 79
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZP-382-20/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Classificação adicional (cpv): 33100000 Equipamento médico, 33140000 Material médico de consumo, 33141320 Agulhas para fins médicos, 33141220 Cânulas
Lote: LOT-0001
Identificador interno: cz. 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: cz. 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: cz. 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: cz. 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: cz. 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: cz. 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: cz. 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: cz. 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: cz. 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: cz. 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: cz. 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: cz. 12
Lote: LOT-0013
Título: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificador interno: cz. 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: cz. 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: cz. 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: cz. 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: cz. 17
Lote: LOT-0018
Título: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identificador interno: cz. 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: cz. 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: cz. 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: cz. 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: cz. 22
Lote: LOT-0023
Título: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identificador interno: cz. 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: cz. 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: cz. 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: cz. 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: cz. 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: cz. 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: cz. 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: cz. 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: cz. 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: cz. 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: cz. 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: cz. 34
Lote: LOT-0035
Título: cz. 35- Zestaw do GERD
Identificador interno: cz. 35
Lote: LOT-0036
Título: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificador interno: cz. 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: cz. 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: cz. 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: cz. 39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: cz. 40
Lote: LOT-0041
Título: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificador interno: cz. 41
Lote: LOT-0042
Título: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificador interno: cz. 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: cz. 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: cz. 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: cz. 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: cz. 46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: cz. 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: cz. 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: cz. 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: cz. 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: cz. 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: cz. 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: cz. 53
Lote: LOT-0054
Título: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificador interno: cz. 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: cz. 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: cz. 56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: cz. 57
Lote: LOT-0058
Título: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificador interno: cz. 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: cz. 59
Lote: LOT-0060
Identificador interno: cz. 60
Lote: LOT-0061
Título: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificador interno: cz. 61
Lote: LOT-0062
Identificador interno: cz. 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: cz. 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: cz. 64
Lote: LOT-0065
Identificador interno: cz. 65
Lote: LOT-0066
Identificador interno: cz. 66
Lote: LOT-0067
Identificador interno: cz. 67
Lote: LOT-0068
Título: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificador interno: cz. 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: cz. 69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: cz. 70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: cz. 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: cz. 72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: cz. 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: cz. 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: cz. 75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: cz. 76
Lote: LOT-0077
Identificador interno: cz. 77
Lote: LOT-0078
Identificador interno: cz. 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: cz. 79
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZP-382-20/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale, 33140000 Consumabile medicale, 33141320 Ace medicale, 33141220 Canule
Lot: LOT-0001
Identificator intern: cz. 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: cz. 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: cz. 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: cz. 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: cz. 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: cz. 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: cz. 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: cz. 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: cz. 9
Lot: LOT-0010
Identificator intern: cz. 10
Lot: LOT-0011
Titlu: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identificator intern: cz. 11
Lot: LOT-0012
Identificator intern: cz. 12
Lot: LOT-0013
Titlu: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificator intern: cz. 13
Lot: LOT-0014
Identificator intern: cz. 14
Lot: LOT-0015
Identificator intern: cz. 15
Lot: LOT-0016
Identificator intern: cz. 16
Lot: LOT-0017
Identificator intern: cz. 17
Lot: LOT-0018
Titlu: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identificator intern: cz. 18
Lot: LOT-0019
Identificator intern: cz. 19
Lot: LOT-0020
Identificator intern: cz. 20
Lot: LOT-0021
Identificator intern: cz. 21
Lot: LOT-0022
Identificator intern: cz. 22
Lot: LOT-0023
Titlu: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identificator intern: cz. 23
Lot: LOT-0024
Identificator intern: cz. 24
Lot: LOT-0025
Identificator intern: cz. 25
Lot: LOT-0026
Identificator intern: cz. 26
Lot: LOT-0027
Identificator intern: cz. 27
Lot: LOT-0028
Identificator intern: cz. 28
Lot: LOT-0029
Identificator intern: cz. 29
Lot: LOT-0030
Identificator intern: cz. 30
Lot: LOT-0031
Identificator intern: cz. 31
Lot: LOT-0032
Identificator intern: cz. 32
Lot: LOT-0033
Identificator intern: cz. 33
Lot: LOT-0034
Identificator intern: cz. 34
Lot: LOT-0035
Titlu: cz. 35- Zestaw do GERD
Identificator intern: cz. 35
Lot: LOT-0036
Titlu: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificator intern: cz. 36
Lot: LOT-0037
Identificator intern: cz. 37
Lot: LOT-0038
Identificator intern: cz. 38
Lot: LOT-0039
Identificator intern: cz. 39
Lot: LOT-0040
Identificator intern: cz. 40
Lot: LOT-0041
Titlu: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificator intern: cz. 41
Lot: LOT-0042
Titlu: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificator intern: cz. 42
Lot: LOT-0043
Identificator intern: cz. 43
Lot: LOT-0044
Identificator intern: cz. 44
Lot: LOT-0045
Identificator intern: cz. 45
Lot: LOT-0046
Identificator intern: cz. 46
Lot: LOT-0047
Identificator intern: cz. 47
Lot: LOT-0048
Identificator intern: cz. 48
Lot: LOT-0049
Identificator intern: cz. 49
Lot: LOT-0050
Identificator intern: cz. 50
Lot: LOT-0051
Identificator intern: cz. 51
Lot: LOT-0052
Identificator intern: cz. 52
Lot: LOT-0053
Identificator intern: cz. 53
Lot: LOT-0054
Titlu: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificator intern: cz. 54
Lot: LOT-0055
Identificator intern: cz. 55
Lot: LOT-0056
Identificator intern: cz. 56
Lot: LOT-0057
Identificator intern: cz. 57
Lot: LOT-0058
Titlu: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificator intern: cz. 58
Lot: LOT-0059
Identificator intern: cz. 59
Lot: LOT-0060
Identificator intern: cz. 60
Lot: LOT-0061
Titlu: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificator intern: cz. 61
Lot: LOT-0062
Identificator intern: cz. 62
Lot: LOT-0063
Identificator intern: cz. 63
Lot: LOT-0064
Identificator intern: cz. 64
Lot: LOT-0065
Identificator intern: cz. 65
Lot: LOT-0066
Identificator intern: cz. 66
Lot: LOT-0067
Identificator intern: cz. 67
Lot: LOT-0068
Titlu: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificator intern: cz. 68
Lot: LOT-0069
Identificator intern: cz. 69
Lot: LOT-0070
Identificator intern: cz. 70
Lot: LOT-0071
Identificator intern: cz. 71
Lot: LOT-0072
Identificator intern: cz. 72
Lot: LOT-0073
Identificator intern: cz. 73
Lot: LOT-0074
Identificator intern: cz. 74
Lot: LOT-0075
Identificator intern: cz. 75
Lot: LOT-0076
Identificator intern: cz. 76
Lot: LOT-0077
Identificator intern: cz. 77
Lot: LOT-0078
Identificator intern: cz. 78
Lot: LOT-0079
Identificator intern: cz. 79
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP-382-20/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinska oprema, 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo, 33141320 Medicinske igle, 33141220 Kanile
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: cz. 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: cz. 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: cz. 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: cz. 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: cz. 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: cz. 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: cz. 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: cz. 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: cz. 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: cz. 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: cz. 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: cz. 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: cz. 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: cz. 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: cz. 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: cz. 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: cz. 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: cz. 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: cz. 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: cz. 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: cz. 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: cz. 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: cz. 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: cz. 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: cz. 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: cz. 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: cz. 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: cz. 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: cz. 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: cz. 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: cz. 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: cz. 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: cz. 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: cz. 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: cz. 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: cz. 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: cz. 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: cz. 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: cz. 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: cz. 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: cz. 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: cz. 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: cz. 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: cz. 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: cz. 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: cz. 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: cz. 47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: cz. 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: cz. 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: cz. 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: cz. 51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: cz. 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: cz. 53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: cz. 54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: cz. 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: cz. 56
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: cz. 57
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: cz. 58
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: cz. 59
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: cz. 60
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: cz. 61
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: cz. 62
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: cz. 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: cz. 64
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: cz. 65
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: cz. 66
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: cz. 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: cz. 68
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: cz. 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: cz. 70
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: cz. 71
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: cz. 72
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: cz. 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: cz. 74
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: cz. 75
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: cz. 76
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: cz. 77
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: cz. 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: cz. 79