2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, ul. prof. Marii Janion 5, 80-309 Gdańsk, pokój 2081. 5. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. W opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ, Zamawiający opisał wymagania dotyczące systemów zarządzania odnoszących się do procesu produkcji oferowanego sprzętu przez odniesienie do norm wskazanych w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku, w którym normy te zostały wskazane w treści SWZ, w tym w załącznikach do SWZ, należy rozumieć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Tym samym Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne względem norm wskazanych w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ust. 4 i 5 Pzp. Pod pojęciem równoważności rozumieć należy, że oferowany sprzęt pochodzi z produkcji objętej wdrożonym i aktualnym systemem zarządzania, który w równoważnym stopniu spełnia wymagania określone w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia. Zastosowane rozwiązania równoważne muszą odpowiadać swoim rodzajem i zakresem celom, którym służą normy przywołane w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia. 7. Z uwagi na fakt dopuszczenia możliwości różnych propozycji równoważnych wymaga się od Wykonawcy weryfikacji i traktowania wszystkich rozwiązań jako powiązanych ze sobą. Wykazanie równoważności, tj. spełnienie w równoważnym stopniu wymagań określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku zaoferowania sprzętu pochodzącego z produkcji objętej systemem zarządzania zgodnym z normą równoważną lub innym rozwiązaniem równoważnym względem norm wskazanych w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest wskazać to rozwiązanie w pkt 4 formularza ofertowego, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, przedstawić informacje o zaoferowanym rozwiązaniu równoważnym, uzasadnienie jego równoważności oraz dowody potwierdzające równoważność. Zamawiający nie odrzuci oferty Wykonawcy tylko dlatego, że oferowany sprzęt nie pochodzi z produkcji objętej systemami zarządzania zgodnymi z normami wskazanymi w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 – 107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w pkt 15 opisu przedmiotu zamówienia (art. 101 ust. 5 Pzp).
Вътрешен идентификатор: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213100 Přenosné počítače
5. Část
Část: LOT-0001
460971-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier5B10.291.1.10.2026.MZ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213100 Ordinateurs portables
Lot: LOT-0001
460971-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach5B10.291.1.10.2026.MZ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213100 Computadores portáteis
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213100 Computere portabile
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213100 Prenosné počítače
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5B10.291.1.10.2026.MZ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001