2. Процедура
Процедура
Заглавие: Achat de matériels, fournitures et consommables informatiques
Описание: Renouvellement marchés d'achat de matériels, fournitures et consommables informatiques
Вътрешен идентификатор: P2026.020
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30237300 Компютърни принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: F-PF-1845586
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: P2026.020
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 30237300 Doplňky k počítačům
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: F-PF-1845586
2. Procedure
Procedure
Intern ID: P2026.020
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 30237300 Leverancer til datamater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: F-PF-1845586
460989-2026 - Διαγωνισμός
Γαλλία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Achat de matériels, fournitures et consommables informatiques
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόP2026.020
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237300 Προμήθειες ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικόF-PF-1845586
Internal identifier: P2026.020
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30237300 Computer supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: F-PF-1845586
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: P2026.020
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30237300 Arvutitarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: F-PF-1845586
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: P2026.020
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30237300 Tietokonetarvikkeet
Sisäinen tunniste: F-PF-1845586
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: P2026.020
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 30237300 Computer supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: F-PF-1845586
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P2026.020
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237300 Kompiuterių reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: F-PF-1845586
See the notice on TED website
Iekšējais identifikators: P2026.020
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 30237300 Datorpreces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: F-PF-1845586
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: P2026.020
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237300 Fornimenti tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: F-PF-1845586
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: P2026.020
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237300 Wyroby komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: F-PF-1845586
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P2026.020
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 30237300 Accesorii informatice
Identificator intern: F-PF-1845586
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: P2026.020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30237300 Datormateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: F-PF-1845586